ovidiu

Poze cu mutrele noastre

Recommended Posts

eu in Piatra Craiului cu ultima bicicleta :) .. ma identificati destul de usor si in suta de poze de la Primaevadare .. nr 124

prin oras nu umblu asa .. colorat, sunt sub acoperire si cu alt bike

eu in Piatra Craiului cu ultima bicicleta :D .. ma identificati destul de usor si in suta de poze de la Primaevadare .. nr 124

prin oras nu umblu asa .. colorat, sunt sub acoperire si cu alt bike

ce poza artistica:-* imi place cum se vede fatabaiatul de pe munte:X

eu in prim-plan, savuts in spate (doar in poza); in realitate e cu mult inaintea mea :D

salutare,chiar ma gandeam unde gasest poze cu voi deoarece vreua sa fac un mic site unde sa punem astfel de poze si 2-3 fraze despre fiecare dintre voi astfel incat sa ne recunoastem pe strada.am ideea asta de ceva timp dar acuma sunt prins in examene dar in maxim o luna o sa fie gata.PROMIT!!!

De ce sa faci alt site? Se poate face chiar aici.

Ideea e foarte buna. Se poate face un fel de agenda cu toti membrii, sau numai cu cei ce doresc acest lucru, cu id-ul de pe forum, poza, email, nr telefon, nume real, data nastere, eventual adresa, sau ce mai doreste fiecare.

Aveti apucaturi de securisti? Va plac "dosarele", bazele de date? Nu trebuie tolerata furnizarea pe forum a informatiilor private decat cu consimtamintul titularului. Forumul e un spatiu liber tocmai pentru ca poti sa-ti expui o parere si sa ramai anonim sau doar ca personaj virtual. Unii oameni au biciclete de mii de euro si mai vreti sa le apara si adresa pe net?

Foarte corect batrane.Foarte corect.

@Trevizes,QSD eu nu am spus niciodata ca vreau adresa cuiva.Este logica sa nu o dea nimeni,eu am spus sa pun toate pozele pe un site si 2,3 cuvinte despre fiecare,ocupatie,varsta,hobby-uri sau altceva.Repet Trevizes EU NU am zis NICIODATA sa pun adresa.Ma gandesc si eu la acelasi lucru si in plus la ce ma ajuta pe mine ca iti stiu adresa tie?Te cunosc ca persoana te pot identifica pe strada din partea mea totul este ok.

O ultima editare,totul se va intampla bineinteles cu aprobarea persoanei respective.Nu pot sa iti pun eu poze sau date despre tine in orice articol public

Ce a vrut sau ce vrea sa faca VGeorge este total inofensiv. Nu a zis nimic de adresa si cu toate astea ati sarit cu totii in capul lui. Daca ai bicicleta de mii de euro si ti-e frica sa nu fie furata nu dai adresa, chiar daca VGeorge nu a zis nimic de ADRESA.

Este chiar daguta ideea lui.

eh ... eu nu am poze cu mine pe bicla ... da na ... seman cu Lance asai ????

Initial am crezut ca este el, ulterior am observat ca ai postat tu si m-am linistit.

...chiar este el m/

@VGeorge

Eu sint de parere ca ceea ce ofera actuala versiune vBulletin la User CP referitor la DETAILS (Required Information, Optional Information si Additional Information) e mai mult decit suficient. Se pare ca producatorul softului s-a gindit si la cei care simt nevoia sa-si "monteze" in profil titlurile, adresa, numarul de telefon, marimea la pantofi, numarul tatuajelor, brandul bicicletei, lungimea lantului ... X_X

Poate unul sau altul inca n-a descoperit User CP.

http://www.ciclism.ro/forums/profile.php?do=editprofile

Una de 1 mai si una pe drum spre Bucuresti de revelion. Tin sa multumesc pentru a mia oara 206-elui, care si-a facut cu varf si indesat datoria si m-a tinut pe sosea

@Trevizes,QSD eu nu am spus niciodata ca vreau adresa cuiva.

Eu am spus o data in gluma ca cei cu bicle scumpe sa lase adresa si am avut de asemenea reactii adverse. Probabil ca atunci cand faci sacrificii mari ca sa iti cumperi o bicla nu iti mai arde de glume. Un motiv bun pentru cei care vor sa isi cumpere o bicla scumpa sa nu o faca, este acela ca pot devini un pic cam paranoici.:P

Apropo Frank, l-ai intrebat pe Ovidiu ce rost avea acel sondaj de pe site ca pe mine m-ai inebunit la cap.

Era o aberatie topicul ala .Cine vrea isi pune poza aici,si detaliile pe masura ce capata incredere.Oricum nu ai retine atatea mutre la cati useri sunt cat de cat activi sunt pe site.

OFF TOPIC

...pe mine m-ai inebunit la cap.

Daca ai noroc o sa-ti treaca (nebuneala de la cap) :P.

Nu locuiesc in Bavaria ca sa ne intalnim, asa ca deocamdata n-am nici o problema de genul asta. :P

am cea mai ciudata freza de paci (cursiera nu avea lant asa ca am incalecat harbu)

Imagine postată

am cea mai ciudata freza de paci (cursiera nu avea lant asa ca am incalecat harbu)

Aveti obiceiul sa pedalati pe 'cuie'?

=))

Eu am spus o data in gluma ca cei cu bicle scumpe sa lase adresa si am avut de asemenea reactii adverse. Probabil ca atunci cand faci sacrificii mari ca sa iti cumperi o bicla nu iti mai arde de glume. Un motiv bun pentru cei care vor sa isi cumpere o bicla scumpa sa nu o faca, este acela ca pot devini un pic cam paranoici.=))

conteaza si cum spui gluma aia8-)