ovidiu

Poze cu mutrele noastre

Recommended Posts

am cea mai ciudata freza de paci (cursiera nu avea lant asa ca am incalecat harbu)

Aveti obiceiul sa pedalati pe 'cuie'?

:-??

el este fumator inrait , eu fumez mai rar ,cand pedalez inainte sau dupa cu 1-2-3 ore nu trag nici un cui :) ,

Mare pierdere... mai ales daca pedalezi in padure 8->

Si-o mutra, la suc dupa Ziua Bicicletei (probabil vinovat pentru foto fiind raadoo):

Imagine postată

sa ma vezi pe mine, la 40 arat de parca am dat bacu !

Pe mine ma confunda mai toti cu unul de 20, asta doar daca am sapca in cap, atat cat sa nu ma dea de gol chelia =)) =))

L.E. cam asa =)) A doua poza: asa aratam la 23 (eheee alte timpuri) ;))

Edited by myxtreme2012

Sa imi pun si eu mutra aici ... asa la cerere =))

P.S. Voi ce faceti sa nu va stea parul dupa aerisile castii de ciclist? am avut zile si mai rele ..;))

Sulebeb, eu credeam ca esti ala de la avatar... Si imi pareai tare cunoscut...;))

Pune-ti un batic pe cap si apoi casca:-bd

Bai, da batrani sunteti mai :"> ; si totusi asa de tineri ;)) . Nu mai scrieti varsta, ca acum ma rusinez ca nu v-am vorbit cu dumneavoastra. Faza cu 40 la Axe, cu greu o accept, dar nu-s convins, mai ales cand pedaleaza, insa cu 63???? Man... eu ma pregateam sa intreb unde-i student, ca-mi pare cunoscut. Felicitari, va intreb serios ce dieta aveti, ca vreau si eu peste anisori de zile sa arat cam la fel. Eu n-am nici 27 si arat mai ramolit... clar ceva e in neregula... trebuie niste suc de portocale din ala din turul Frantei >=)) sa ma revigoreze nitel. Pe myx nu-l stiu personal, sau nu-mi dau seama, dar vad si la el in user 41 de ani... din poza ma gandeam la 25, hai, treaca mearga de la mine, maxim 30 de ani, dar 41. Cred ca voi faceti baie in Gerovital H3 (marca inregistrata =)) ) dupa fiecare tura cu bicla si nu vreti sa ne ziceti si noua.

Am si eu vreo 41 si pe soseaua unde-mi fac iesirile sunt niste fetisoare cam la 16 ani care-mi spun zilnic "sarumana". Mor de ciuda nu alta, o sa ma opresc sa le intreb daca fac misto de mine ca eu le raspund frumos.

Edited by BigMig

Bai, da batrani sunteti mai :"> ; si totusi asa de tineri =)) . Nu mai scrieti varsta, ca acum ma rusinez ca nu v-am vorbit cu dumneavoastra. Faza cu 40 la Axe, cu greu o accept, dar nu-s convins, mai ales cand pedaleaza, insa cu 63???? Man... eu ma pregateam sa intreb unde-i student, ca-mi pare cunoscut. Felicitari, va intreb serios ce dieta aveti, ca vreau si eu peste anisori de zile sa arat cam la fel. Eu n-am nici 27 si arat mai ramolit... clar ceva e in neregula... trebuie niste suc de portocale din ala din turul Frantei >:) sa ma revigoreze nitel. Pe myx nu-l stiu personal, sau nu-mi dau seama, dar vad si la el in user 41 de ani... din poza ma gandeam la 25, hai, treaca mearga de la mine, maxim 30 de ani, dar 41. Cred ca voi faceti baie in Gerovital H3 (marca inregistrata =)) ) dupa fiecare tura cu bicla si nu vreti sa ne ziceti si noua.

Secretul sta in cat de tanar iti poti pastra sufletul/spiritul, sa fi optimist si fericit cu tine, no matter what ... si clar, pedalat la greu =)) Bicla ptr mine este crema antirid, nu pun botu la Gerovitale sau alte dude d'astea :) Peace man si sigur ne vom si intalni candva undeva :|

Edited by myxtreme2012

Nici pe departe, pe extremu' il mentine in forma (de cozonac) stersul biclei dupa offroadele facute cu Axe :-?

Voi ce faceti sa nu va stea parul dupa aerisile castii de ciclist?..:-?

eu pun o sapca subtire pe sub casca.

este buna ca te protejeaza si de insecte.

Avantaj - ma pieptan cu prosopu' :-?

da, dar iti usuci barba cu foehnul :D8-)#-o

da, dar iti usuci barba cu foehnul :D8-):D

:-? plus ca dauneaza aerodinamicii #-o

La barboi nu pot sa renunt, tine de cald iarna si - cel mai important - ma iau in serios clientii cand am vreo lucrare de sculptura :-?

Cel mai dezavantajos e insa cand uit sa mai scurtez mustata si imi filtreaza ciorba #-o

La barboi nu pot sa renunt, tine de cald iarna si - cel mai important - ma iau in serios clientii cand am vreo lucrare de sculptura :-?

Cel mai dezavantajos e insa cand uit sa mai scurtez mustata si imi filtreaza ciorba #-o

care se prelinge pe barboi :D geez man... bleah :))

Nici pe departe, pe extremu' il mentine in forma (de cozonac) stersul biclei dupa offroadele facute cu Axe #-o

:-? sau asa!