ovidiu

Poze cu mutrele noastre

Recommended Posts

Aberatiile de libertate se opresc aici. Ca de obicei ovidiugm este un dragut si a sters doar posturile. Eu va dadeam ban 14 zile. Inca nu este timpul trecut. Azi a fost o zi excelenta de biciclit si nu vreau sa mi-o strice careva.

In caz ca aveti dubii, aici este Topic in care iti pui mutra.

Postul fara mutra este sanctionat cu un sut direct in antipodul scriitorului pe cat am eu chef. De ce? Pentru ca pot. Asa cum voi aveti se pare dreptul sa aberati pe aici asa am si eu dreptul si chiar autoritatea de a va arde un sut in dos pe o perioada aleasa de oricare muschi il aleg eu. O dimineata frumoasa si voua!

I'm like the wind. O experienta foto de-a mea, fara nici o prelucrare pe calculator afara de taiat. That's me. Cat despre intilniri, nu prea o sa ma intilniti, de-aia nici nu ma vedeti prea bine (in poza asta :)), ca's la vreo 3000 km de patria mama, insa ma dau si pe-aici cu bicicleta (tot Magellanul Serpens ce l-am cumparat acum vreo 4 ani din Tg Mures) de mama focului cat nu m-am dat in cei 30 de ani petrecuti in Ro.

In incheiere, asa cum zice cineva pe aici pe forum, viva la bici!

p.s. mi-e destul de clara poza pe avatar, mai am insa alte doua poze pe album, asta ca sa nu credeti ca ma ascund si-am pus-o pe-asta de efect ca sa va bag in ceatza.

Imagine postată

• Upvote 1

am prins o zi frumoasa azi,adica nu a plouat decat dimineata,cam 3 ore si am iesit un pic prin zona totenham.

vin si eu cu cateva poze facute recent

Imagine postată

aici fac o poza

Imagine postată

sotia mea

Imagine postată

si eu din nou eu cu bitza lui trek_8ooo

Imagine postată

eu

Imagine postată

Imagine postată

si putina zapada

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

amu sper ca nu v-am plictisit cu atatea poze,

numa bine,

%-( in mitologia ciclista,

:)) Deci asa se schimba centrul de greutate pe coborari ! :))

Ei, astazi tsisak m-a reperat rapid :) bine, n-aveam caciulita de mos, ci o casca... dar cagula tot acolo era >-)

ei, doctorul asta le stie pe toate :) am si o merida, azi cu ea eram... oricum, the summer version is here:

Poza cu moaca mea si cu "furia alba":

Imagine postată

yeah, I know, ma strambam ca naiba, dar imi cam intra soarele in ochi...

PS: bicicleta e mai batrana ca mine (1988 vs. 1991)

ei, doctorul asta le stie pe toate :) am si o merida, azi cu ea eram... oricum, the summer version is here:

Ei, lasa acum ... Ma bagam si eu in seama. Incerc sa adun mai multe postari pe forum ... Ce inseamna "the summer version is here" ?:)

Pai stii cum sunt animalele alea polare? Ca vara au o blana si iarna alta? Asa si eu :) Vara ma gasiti pe Peugeot, imbracat subtire... Iarna, daca cumva ies, MTB si 5 randuri de polar pe mine. Cam aia e faza cu winter version si summer version.

Ei, astazi tsisak m-a reperat rapid

Intr-adevar dupa bicicleta te-am reperat, dar te-am mai vazut si alta data cu ea cand nu am strigat dupa tine :)

@trek 8000, sa-ti traiasca trekul, sper sa fie pe masura investitiei.

Multumesc mult :-?, Am renuntat sa-mi cumpar motor si am cumparat un nou Trek, inainte am avut Trek 7000 care a mancat multi Km cu mine-n carca =)):D. "Investitie" e doar la salariile noastre, dincolo e foarte "accesibila" ca pret ...

"Investitie" e doar la salariile noastre, dincolo e foarte "accesibila" ca pret ...

"dincolo" ma aflu eu, insa nu-mi vine sa ma despart de Magellanul Serpens pe care l-am achizitionat acum 5 ani de la Tg Mures; ma indragostisem si eu zilele astea de un Cube Reaction RX 2010, cel negru.