ovidiu

Poze cu mutrele noastre

Recommended Posts

M-am distrat copios si studenteste in tura asta :D

Imagine postată

Si una definitorie ca stil si expectatii :D

Imagine postată

Uploaded with ImageShack.us

Cred ca fotografia asta isi poate avea loc si pe alt topic, unde cu onor detineti o functie de conducere in clubul respectiv. La mai mare!

Nu e prima oara cand spunem: Incearca cu http://imageshack.us/. Te inscrii fiindca nu te costa nimic, incarci poza din calculator, o micsorezi la 640x480, click pe "upload now" si apoi copiezi codul de la direct link. Te intorci la forum si sus, in dreptul casutei unde scrii, ai mai multe iconite si apesi pe cea cu imagine (image). Treci linkul acolo, dai ok si gata.

Imi cer scuze pentru ce a spus Vera, si de data asta o iert.

Va rog eu, nu folositi Imageshack, e un site de photosharing foarte prost si slab. Incercati Picasa sau Flickr sunt cele mai bune.

Cu Picasa am avut si eu cele mai placute experiente.

Merg si imagini de pe Facebook (indiferent daca ceilalti au cont sau nu, e link direct la imagine). Navighezi pe Facebook pana la poza, dai click-dreapta pe ea-> "Copy image URL" (Chrome) sau "Copy Shortcut" (IE) sau "Copy image location" (Firefox). Adresa URL (care se termina uzual in ".jpg") se introduce pe forum cum a spus si Vera - cu butonul "Image"/"Imagine", treci linkul acolo, dai OK si ar trebui deja sa apara imaginea sub textul pe care il scrii, adica in fereastra de editare a postului.

• Upvote 2

nu reusesc nicicum sa pun o poza cu mine :|

sau asa :P

clik aici => http://tinypic.com/ clik Browse => alegi fotografia din calculatorul tau => clik open => clik butonul verde ''upload now'' => introduci in casutza ''your answer'' literele din fereastra mare => clik upload now ...... astepti sa-ti apara fotografia in partea dreapta si dai copy la linkul din casutza IMG Code for Forums & Message Boards apoi dai paste aici pe forum

:)

Mai 2011, Muntii Piatra Craiului in spate

Imagine postată

Mi-am schimbat coafura...pentru moment (până crește) :))

Imagine postată

Ete una si cu mine mai din vara asa... de acu' doua veri aproape:

Imagine postată

• Upvote 1

@xemax:xemax-ule zici ca ai varsat de vant,pojar sau cum mama zmeilor s-or mai numi :) Cum ai reusit sa te pictezi in stilul asta?

Ca sa-i citez pe cei de la Vacanta Mare de pe vremea cand traia Dan Sava: "Cu calm, precizie si indemanare!" :)) Se facea ca era intr-o primavara in padurea de la Comana pe drumul ala prin padure care are o inseuare la un moment dat... Veneam tarisor si intrasem pe un sleau, am zis ca mai bine continui pe axa lui. :)

Pandy, frate, esti din alt film. :ph34r:

• Upvote 2

Salutare ciclisti,

Avand in vedere ca e primul meu post, desi va "citesc" de mult, vreau sa ma prezint.

Ma numesc Matei, am 27 ani, sunt un impatimit al ciclismului de mic (de la 7 ani)

Prima mea bicicleta era un model rusesc (3 sferturi parca ii zicea in popor), nu ii mai tin minte numele, facuta cadou de nasul meu de botez, pe care am "calarit-o" cativa ani dupa care s-a stricat si nu mi-am permis sa o repar.

Situatia financiara nu mi-a permis sa imi iau o alta bicicleta asa ca am avut o pauza foarte mare pana acum 2 ani.

Acum detin un Scott Voltage YZ25.

On topic, o poza cu mine de la start Surmont MTB Challenge 2011.

Imagine postată

Numai bine.

• Upvote 1

Pandy, frate, esti din alt film. :ph34r:

Să o iau de bună sau de rea? :-S