Axe

Six O'clock - Bucuresti - Intalnirea Zilnica De Pedalat

Recommended Posts

Mamaa ce gasca :(( vreau si io :D

Ce nu reiese din imagini este Loganu' jandamerderiei aflat mai in stanga primului cadru, cu politaii pa' statii "sefu', e niste biciclisti aicea si e multi, creca vrea sa face o revolutie" =))

@ Magnumutz: friends with options ;)

si pentru ca nimic nu limpezeste mintea mai bine ca un dus si un mic dejun in mijlocul zilei, revin cu surpriza cea mai placuta a serii:

dupa concert, imi terminam berea pe terasa, cand vad pe sub visini cum solistul pleaca spre casa (sau cel putin de pe terasa) pe bicicleta :D

pregatit, pesemne, pentru cele 6 zile de drum :(( http://www.trilulilu.ro/randunel/651330e614ea41

Excelent!

@ Magnumutz: friends with options :D

Glumeam bre, am si eu o gramada de astfel de prietenii care sunt vazute aiurea... dar las lumea sa comenteze si sa ma barfeasca, ca pana la urma, sunt o vedeta, da-ma dracu'!

@mariuscbn: Misca-ti fundu' la CMR si vei avea parte :((

Ce va mai distrati voi in lipsa mea

Si inca cum! Chiar mai bine decat cand vii si tu >:D :(()

Glumeam bre, am si eu o gramada de astfel de prietenii care sunt vazute aiurea... dar las lumea sa comenteze si sa ma barfeasca, ca pana la urma, sunt o vedeta, da-ma dracu'!

Plm, si io's vedet, da' prefer sa se barfeasca pe seama artei nu a vietii personale.

:((

Pentru a se barfi pe seama artei, trebuie sa fie oameni care sa recunoasca arta... deja ai pretentii.

In fine, care se mai anunta diseara la CMR, ca Six O'Clock-ul acolo se tine :((

@mariuscbn: Misca-ti fundu' la CMR si vei avea parte :((

Ce la-s mai misca pe saua aia, dar din pacate tre sa intru la serviciu la ora aia.

Te las pe tine sa ma reprezinti...

Guest am44

"ce la-s mai misca pe saua aia, dar din pacate tre sa intru la serviciu la ora aia."

=))mariusica, mariusica.....

who, meeeeeeeee? X_X

am inteles ca aseara ati mai stat, probabil sa se mai aseze berica, ha? :-)

directia la vehicul nu a avut de suferit la drumul de intoarcere? :-)

"ce la-s mai misca pe saua aia, dar din pacate tre sa intru la serviciu la ora aia."

=))mariusica, mariusica.....

Am cu ce mah nenik , am cu ce! :D :P

DAr are cine sa ma reprezinteee X_X

Mda, am mai zacut oleaca. Extremu', chiar cand sa plecam, cred ca a vazut ceva interesant in iarba ca a plonjat asa, brusc, subit si instantaneu pe partea stanga... Am lasat-o pe Niji pe aproape de casa in drumul de intoarcere, l-am lasat si pe andreileeds pe la dristor iar eu cu extremu' ne-am continuat pedalarea spre titan. Ne-am intalnit cu niste caini, nu am reusit sa mai si sprintam sa ii depasim la goana asa ca ne-am pus pe racnit. sincer... nu-l credeam pe extremu' in stare sa emita asemenea onomatopee X_X

Am cu ce mah nenik , am cu ce! :D :P

DAr are cine sa ma reprezinteee X_X

Bine bre... am sa te reprezint... stiu cum e sa intri la ore d-astea la munca, eu aseara la 19:00 intram de tura, gandindu-ma ce face lumea la Six O'Clock fara mine [-O<

Multumesc MAXIM !!!

Io ma gandesc la Six O'Clock infiecare zii , dar mai am unpicut pa-n pe 10 si scap (sper) si de Facultatea asta si vin langa voi , Nu de alta dar imi este un dor de gasca...

Norok ca am Forumulul acesta care ma mai tine la curent cu Gasca ca altufel eram lesinat !!!

Multumim si Administratorilor ca fare EI, Am fii fost mort (de oftica) de mult!

Magnumutz astazi mai mult ca sigur imi misc si eu corpul la CMR. La 16:00 am examen la facultate, ar trebui sa ajung ... cu ocazia asta poate iti dau si stickul X_X.

Confirm prezenţa. După biclat, fug la un restaurant chinezesc (să mă otrăvesc. brrr).

pentru doritori de o pedala DUMINICA 21-06-2009 la ora 09:30 la Arcul de Triumf se pleaca intr-o drumetie spre Snagov cu punct de intoarcere in spatele liceului Mihail Kogalinceanu iar cei care doresc si ii tine balna poate sa faca si o baie in lac (eu unu ma bag sigur, doritorii sa aibe la ei costum de baie si prosop) iar cine nu doreste poate sa se delecteze cu putina plaja, o bere, un biscuite, ceva. O sa las un numar pentru cei care vor sa mearga si o sa intarzie sa ma contacteze si pentru cei care vor mai multe informatii -=> 0763956140 <=- si nu uitati sa va trece-ti pe lista (copy-paste)

1) Mikaze + un coleg din facultate

2)

3)

4)

5)

La planificator se organizeaza turele pentru cursiere iar aici cele de mtb, asa s-a impamantenit chiar daca din cele doua titluri nu reiese acest lucru :)

Nu-i o regula batuta-n cuie, cateodata ne mai amestecam dar nu cred ca vrei sa faci o Sinaia(ca incepator) cu mtb-ul alaturi de cursieristi ! :D

Okei sir :D

In cazul asta ... sa o intreb pe mamica mea daca e ok operatia si poate ma scriu pe lista si eu :)

Guest am44

Okei sir :D

In cazul asta ... sa o intreb pe mamica mea daca e ok operatia si poate ma scriu pe lista si eu :)

mamica ta sa iti dea ok-ul in scris, abia cand il ai sa te pui pe lista>:(

Nu ma bag sa traiti :)

sa zic merci daca ajung vinerea viitoare la Ziua Bicicletei :-

Pana atunci imi vine si tricoul de la Iasi :D

1) Mikaze + un coleg din facultate

2)Sulebeb

3)

4)

5)

Si vorbisem sa ne intoarcem in timp si pentru plimabarea de la Cicloteca(cautati in posturile trecute detalii, dar in mare duminica undeva vis-a-vis de facultatea de drept la ora 18.00)

LE: Bilantul de azi : eu sunt lipicios de cola ....=))

LE2: Gardaneagra, sunt dator cu un fluier