Axe

Six O'clock - Bucuresti - Intalnirea Zilnica De Pedalat

Recommended Posts

Niji, ce-ai fataaaaaannnn' ?!!!:D stau in Tineretului se pune ? =))

am căzut olecuţă :P da vezi că trebuie să faci măcar 5 ture de parc, ca să meargă berea mai bine :P

:Dia baga un ochio la planificator, sa vezi cine s-a incumetat sa iasa...abia am primit pozele, calde...

Mda... m-a cules si pe mine de prin oras. Eram la facultate si ma suna sa-mi faca pofta de o iesire. Asa ca am plecat la drum total nepregatit (imbracat de oras, fara nici o camera, fara scule, fara bidon). :D

Oricum a fost foarte frumos in final. Am rezolvat si neajunsurile: mi-a dat Andrei bidon, a luat el o camera pentru roata de 28'... Multumesc inca o data =))

shhh... n-a fost chiar aşa =)) la vola..ghidon nu bem :D

Asa-i ca te referi la apa?

just a hand. the Right hand :P Probabil pentru unii de aici ar fi o floare la ureche, pentru mine însă e o problemă să nu pot coborî-urca biclăuşa la et.10 ;)

Insanatosire Rapida la buba !!!:P

Mulţumesc. Voi să aveţi parte de o vreme bună pentru 6 o'clock-ul de astăzi.

Eventual un curcubeu pe cer :))

Inteleg ca Niji a cazut si voi ii recomandati di tăti + insanatosire grabnica dar mai usurel cu off topicul..

Multumesc si sa fie fara suparare! :P

Guest am44

Mda... m-a cules si pe mine de prin oras. Eram la facultate si ma suna sa-mi faca pofta de o iesire. Asa ca am plecat la drum total nepregatit (imbracat de oras, fara nici o camera, fara scule, fara bidon). :P

Oricum a fost foarte frumos in final. Am rezolvat si neajunsurile: mi-a dat Andrei bidon, a luat el o camera pentru roata de 28'... Multumesc inca o data :))

ma bucur ca ti-a placut bogdane, o repetam si maine? o sa postez pe planificator, poate mai vin si altii...doar vreme buna sa fie.

Da. Duuuh !

Incercam sa intreb "de la fantana / arhitectura pana unde ?" :P

Asta e, alta data, azi fac o pauza ca scartaie usor genunchii.

A fost tare, am mers pana la Mogosoaia si apoi in Herastrau, insa acolo eu si cu inca doi faivacloci ne-am retras sa ajungem acasa pe la un 9. Colegii ramasi inca se mai plimba din moment ce n-au postat pozele :D

La cererea publicului teleparticipant... avem pozee...!

Merci pentru tura ! Aerul de la Mogosoaia face toate...pedalele:-bd !

Acum 20 de minute am ajuns si eu acasa de la Six O'Clock.

A fost destul de interesanta plimbarea, mai putin cand am fost abandonat de lume, ca nu mai stiam unde e "The Gate"... dar in final, am ajuns acolo unde trebuia :D

Tu Senna, caine batran... ai cucerit-o imediat pe tipa aia cu fizicul si şarmul tau :D

Bagaboooontule :-?