ovidiu

30.08.2009 - Maraton MTB - Geiger Mtb Challenge 2009

Recommended Posts

stiti care e buba cea mai mare aici?treaba cu banca.am fost sa platesc si ziceau ca nu pot sa imi incaseze banii ca nu au caserie si ca trebuie sa imi fac un card ca sa pot pune bani in contul respectiv.treaba cu ING-ul a fost cel mai de SHEAT.si sunt sigur ca in situatia mea se afla multi care nu si-au permis ING-ul - asa ca poate anu asta faceti o derogare si sambata si duminica o sa luat tot 50 de lei taxa ca asa mi se pare corect.respecte.

Kristy.

Plata se poate face de la orice ghiseu de banca catre contul de ING specificat. Inclusiv de la posta sau CEC. Despre ce vorbim?

Intre orele 10 si 15 Rubyca este activa pentru raspunsuri online, ceilalti fiind plecati in traseu pentru verificari.

la posta mai trebe un cod fiscal sau ceva in afara de contul respectiv.ieri am fost la posta si zicea ca nu pot plati daca nu am codu ala.

Este cont de persoana fizica, trebuie doar numele si numarul de cont, informatii care sunt in regulament competitiei. Plata trebuia facuta pana in data de 28.08. adica pana ieri.

Contul este al unei persoane fizice.

Nu are cod fiscal!

Conform regulamentului platile se puteau face pana la 28 august inclusiv.

no mergi si cearta-te u cu doamna de la ghiseu.ori e habarnista ori nu stiu ce s-a intamplat.

se pare ca va fi un concurs reusit. bicicletele sunt gata, inscrieri la greu, pe cer rasare luna si stelele=>nu ploua deci nu pot sa va spun decat succes tuturor si ne vedem maine la start. Numai bine

Guest
This topic is now closed to further replies.