Recommended Posts

Articolele vandute de oameni apar si pe site?

M-as mira. Cine sa stea sa faca poze la produse unicat, sa le introduca in site, pt ca apoi la vanzare sa le scoata. Ei lucreaza normal cu serii, cand pregatesc si pun un articol, el sta acolo luni si poate ani, se modifica doar stocul.

Cum nu este spatiu??? E magazinul cu cel mai mare spatiu liber din cate am vazut. Iar afara nu mai zic...

Ei ? V-ati luat ceva de la trocatlon ?

La Decathlon Iuliu Maniu au pantalonii astia http://www.decathlon.ro/bluze-colanti/8052267-pantalon-cu-bretele-5-1.html (doar ca au un model cu alb pe exteriorul piciorului) la 59 de lei. 

Cel putin ieri aveau vreo 8 perechi marimea M si vreo 2, 3 XL.

La trocatlon aveau schiuri, clapari, role, un BMX si alte produse pentru schi.

Cum nu este spatiu??? E magazinul cu cel mai mare spatiu liber din cate am vazut. Iar afara nu mai zic...

Nu este din pacate, e o problema cu spatiul. Afara era o varianta, dar e mai mult de discutat.

Miam luat si eu de curând doua geci:una de strada la 110 si una de ciclism pentru sezonul rece tot la acelasi pret plus o pereche de manusi tot de iarna, tot de ciclism.Calitate ok, pretul este acceptabil.Nu prea au in stoc tot ce e pe site si aici mă refer strict la Decathlon Ploiesti

9a24c95ee2e70db6048b274b7c4d2dab.jpg51df5176a727fbddb1c5eae42ed46030.jpg

A reusit cineva sa isi cumpere incaltaminte de ciclism din Decathlon? Angajatii din magazin imi zic ca nu au pe stoc si ca trebuie sa comand online. Problema este ca online, produsul nu are butonul de cumparare disponibil(apare la toare magazinele cu stoc 0 sau mai sunt doar cateva modele impartite razlet prin tara). Am incercat sa ii contactez prin formularul de pe site dar nu merge(le-am trimis mesaj acum mai mult de o saptamana), primesc un prim mail cum ca mesajul a ajuns cu succes iar dupa vine un al doilea mail care zice ca trimiterea mesajului a esuat.

Eu mi-am luat acum 1 an si ceva o pereche de pantofi SPD, Rockrider ( se vrea a fi produsul lor premium ) la 350 lei. Direct din magazin. Ce este drept nu i-am mai vazut scosi la vanzare anul acesta.

Buna,

Are cineva acesti pantalonii scurti

Şort MTB 500 B'TWIN... sunt buni ?

I-am vazut la 44lei... dar in pozele de pe site par cam transparenti :>

Multumesc

Pai vezi ca in poze au un nasture.Mai mult ca sigur ca sa prind de alti pantaloni scurti(care arata normal).Sunt subtiri pentru a nu muri de cald cu ei + cealalta pereche de pantaloni scurti.

• Upvote 1

Da, confirm, ii am eu, sunt de fapt chiloti care se folosesc la set cu pantalonii care sunt tot pe acolo pe undeva, la acelasi stand. 

In rest, zic de bine, bazonul este bunicel, este comod. 

• Upvote 1