Sicro

Arad

Recommended Posts

Eu. Tocmai ce am fost ieri la o tura sosea/padure. 70 km

Chiar nu ma asteptam sa raspunda cineva... Ma bucur ca sunt si altii din Arad! :)

Si eu am fost in padure, dar duminica... -Vbesti de padurea de langa aeroport,nu?- Si, desi eram convins ca sunt singur, am mai dat peste doi ciclisti. Dar ciclisti, nu ca mine... Aveau echipament, de toate.. Sincer, m-au cam intimidat... :-

Totul a fost bine pana am iesit fix printre rromi...si a trebui si sa ii intreb cum fac sa ajung inapoi in padure ca sa nu trec prin tot cartierul lor..Bine, ultima parte am uitat sa le-o spun... :)

Oricum, eu am facut doar 30 de km... :)

Tu pe unde te mai plimbi? Mie nu prea imi place sa merg pe sosea... Iar prin oras nici atat... N-a fost odata sa nu am vreun incident mai putin placut-sa mi se taie calea, claxoane samd-.

Hai cu noi sambata la o padure. O sa mergem ceva mai mult decat ai mers tu. Asa, in jur de 50-60 km. SI nu-ti fa tu griji ca nu ai echipament complet. Conteaza placerea de a merge cu bitoagla.

Multumesc pentru invitatie! Inca nu stiu daca voi putea veni, dar sper ca da.. 8-)

Mai mergeti maine? Faceti poze sau ceva?:D

Apropo, voi sunteti un grup de pe forumul acesta sau va stiti din realitate? Nu de alta, dar vad ca doar tu ai postat...Daca ne certam nu imi mai gasesc pe altii... :@)

Voiam sa iti spun pe yahoo ca nu pot sa vin saptamana asta (mama e o "floare" :)) ), dar nu te-am prins online de ieri seara pana astazi.

Apropo, cand mergeti asa pe sosea cam care e viteza cu care mergeti? Nu ma refer neaparat la cea medie, ci la cea in conditii ideale...?

sint mai multi prin Arad care se dau cu bitigla dar putini intra aici pe forum :-SS

salutari aradului!!! #:-S Cand mai sunt iesiri prin padurile si prin muntii/dealurile din zona, ma luati si pe mine? #:-S

Poate ne strangem incetu cu incetu tot mai multi, daca este loc.

Salutare,

mi-am luat de curand o bicicleta si vreau sa ma alatur si eu daca mergeti la o tura.

Cand planificati o iesire, anutati pe forum ;)

Multam,

Vlad

Cine se baga sambata la o Siria? Sus pe deal. Plecare din Arad pe biciclete.

numa sa va hotarati =P~ eu vin oriunde, de altfel aztazi planuiesc sa beau o bere la ghioroc :D

Putem de ex incerca o intalnire intr-un parc sau intr-o zona mai de acces si sa hotaram acolo incotro sa ne indreptam.

Cine e interesat de o plimbare sambata, haideti sa ne intalnim vineri in parcul copiilor pe langa Cazinou. Pe la ora 18. Ce ziceti? Si stabilim acolo ce si cum.

Doar ca intrebare, daca ne intalnim pe la ora 18, mai avem timp sa pedalam pana undeva ?

de la 18 eventual ceva scurt, o bere la 3 insule, port arthur, sau la cabana de la vladi,...

Mda, vad ca v-ati inghesuit ieri sa veniti la intalnire...

unde ne intalnim mai fratilor??? ca ora am prins-o dar locatia?!?!

LE. Ups, my bad, peste asta am sarit @};- intalnim vineri in parcul copiilor pe langa Cazinou. Pe la ora 18

X_X