Sicro

Arad

Recommended Posts

multam mult baietzii

in legatura cu iesirea de azi, din pacate chiar eu nu pot ajunge, diverse probleme mai mult sau mai putin urjente si pregatiri sufletesti pt maraton.

maine seara voi bea o bere ungureasca pt toti cei de pe forum si nu numai... <:-P

<):P

Era si cazul pt o asemenea petitie. Sa vedem cat va conta. Semnat

@Sway - Ce zici Radule de tura de astazi? Mai facem?

@Sway - Ce zici Radule de tura de astazi? Mai facem?

Vis tura. Maine eu ma duc inapoi :X 8-).Macar medalie de participare sa prind :D si anul viitor sper si eu la o o cursiera,...

Tura 1 Bekescsaba - Turnu - Arad: 106.65Km / 4:06:10 ore de pedalat cu una bucata pauza

revin cu Tura 2 :) Arad - Turnu - Bekescsaba

Din pacate nu am ajuns la timp pt plecarea la Bekes. Asa ca sambata impreuna cu un prieten am plecat spre punctul unde se facea pauza si anume Mezohegyes. Ne-am intors inapoi odata cu participantii la cursa. Total 100km - 3 ore 40 min. Pun si cateva poze.

Tura 1 Bekescsaba - Turnu - Arad: 106.65Km / 4:06:10 ore de pedalat cu una bucata pauza

Tura 2 Arad - Turnu - Bekescsaba: 98..81Km / 4:04:09 ore de pedalat cu una bucata pauza

am sa revin cu calsamentul final cand il aflu :-bd

Aveti aici niste poze cu kilometrajul si timpul efectiv de pe bitzigla mea, o poza cu bicicleta mea si cu mine :))

rivalul nu ajunge niciodata la timp ... ca de obicei ....:-? ... daca nici la maraton nu so putut trezii sa ajunga.... A M A T O R :-/

se pare ca in weekendul asta nu tine vremea cu noi....

rivalul nu ajunge niciodata la timp ... ca de obicei ....:-? ... daca nici la maraton nu so putut trezii sa ajunga.... A M A T O R :-/

se pare ca in weekendul asta nu tine vremea cu noi....

.

AMATOR e ala care vorbeste. Nu am ajuns din cauza jobului. Deh unii lucreaza nu trag de timp.

.

AMATOR e ala care vorbeste. Nu am ajuns din cauza jobului. Deh unii lucreaza nu trag de timp.

1 duminica nu se lucreaza , ca iti faci pacate

2 oameni puternic isi asuma responsabilitati nu cauza scuze

:-/

Si daca e un pic mai racoare? si daca ploua un pic? Care e problema? E mai fun >:-/

Downhill pe ploaie m/ EXTREME!!!!

sau chiar o padure prin noroaie. ne imbracam de scandal si la intoarcere oprim la o spalatorie auto sa ne faca si noua un dush cand termina cu bicicletele :-/ Toata lumea vrea vreme frumoasa, soare, asfalt,.... etc. V-ati gandit vreodata sa iesiti la padure cu bicicleta cand ploua mai tare? Nu v-ati saturat de conditii ideale? Eu zic ca ar iesi un challenge cu natura si cu noi inshine daca am trage o tura pana in padure la vladi pe ploaie, bem un ceai cald la cabana si sa revenim acasa prin noroaie :-?

who-s in?

Padure sau Siria in weekendul acesta?!?!

m/

1 duminica nu se lucreaza , ca iti faci pacate

2 oameni puternic isi asuma responsabilitati nu cauza scuze

:-/

1. Hai sa o lasam balta caci nu ies cu tine la liman. Plecarea era vineri asa ca nu stiu ce cauti aici cu duminica.

2. Verifica ortografia.

@sway Din pacate urasc sa merg pe ploaie plus ca nu am echipamentul adecvat. Asa ca o sa zic pas. Dar hell boy e interesat. Vb cu el.

ce echipament? adidasi sau bocanci de munte, cum am si eu aia rupti deja, o pereche de pantaloni lunigi si o bluza cu maneca lunga, casca sau sapca, manusi dupa preferinte si..... pedale :D

P.S. posibil sa plec la cluj weekendu asta, dar daca ne strangem macar 3 pers poate aman clujul pe marti/miercuri

zice-ti repede unde si cand merem?

maine bagam o tura ceva de incalzire asa pe la vreo 18:00

sambata/duminica o pedure prin noroaie?

vin sambata in arad... asa ca ne bagam la noroaie, daca mai este cineva voluntar sa ridice 2 degetele....

De un pic de apa ne speriem noi ? :D

subtire se prezinta Aradul la initziativa si atitudine >;))

Arad - Pecica - Sederhat - Turnu - Arad ~ 70-75km, un pic de offroad, sosea si o ploaie racoroasa care ne-a trezit la realitate :)

P.S. Credeti ca are rost sa incercam un CRITICAL MASS in Arad? Sa anuntam lumea, sa incercam sa facem un afis, sa vb cu politia sau cu primaria daca e cazul,.... blablabla...

subtire se prezinta Aradul la initziativa si atitudine >:D

Arad - Pecica - Sederhat - Turnu - Arad ~ 70-75km, un pic de offroad, sosea si o ploaie racoroasa care ne-a trezit la realitate :D

P.S. Credeti ca are rost sa incercam un CRITICAL MASS in Arad? Sa anuntam lumea, sa incercam sa facem un afis, sa vb cu politia sau cu primaria daca e cazul,.... blablabla...

Eu ti-am spus doar ca nu suport ploaia. Nu vad nici o placere sa merg prin ploaie fie ea cat de scurta. La fel nu suport sa ma fac cu noroi din cap pana in picioare.