Recommended Posts

multumesc trevizes ca ai sters toate absurditatile alea.Eu vorbisem cu Sarsa, ne intelesesem sa faca el comanda dar sa fim un grup mai mare sa nu platim transportul prea mult.

vreau sa mai zic si io ceva. foaia aia nu mi se potriveste asa ca imi trebuie una de 39.multumesc si scuzati-ma;)

sincer sa fiu nu stiu. pe site scrie la fiecare produs timpul de livrare, dar acum nu stiu cat e de precis.

poate sa zica cineva care a mai comnadat? multumesc

Vreau si eu un set de roti, cine este din bucuresti si vrea sa ne combinam la o comanda, va rog da-ti un semn B-)

Guest am44

axe, am dat pm, incerc sa iti spun pana diseara ce anume doresc de acolo, poate ne combinam

Ma puteti contacta si pe mine pentru comenzi, am facut una ieri ( nu stiam de acest topic) si pentru urmatoarea deja suntem 3.

Ma adresez numai persoanelor din Bucuresti, ne intalnim cu totii intr-o zi, imi dati banutii si lista iar apoi a doua zi comanda. (cel putin acum asa s-a procedat)

P.S.: Luni se da o noua comanda, ne intalnim joi la orele 20. la terasa in Tineretului pentru listuta, nume, bani. Va rog sa considerati 2-3 euro extra pentru transport. Ce nu se cheltuie se da inapoi. Cine nu poate joi, are timp destul pana duminica seara sa ia o decizie.

Edited by marianvi

banii in euro sau echivalenul in ron?

cum va e mai usor, eu va anunt cu cat schimb si va arat hartiuta de la banca. cred ca e mai bine sa ii schimbati la casa de schimb, de obicei sunt cursuri mai bune, in special pe la romana, dar cum credeti.

Ma puteti contacta si pe mine pentru comenzi, am facut una ieri ( nu stiam de acest topic) si pentru urmatoarea deja suntem 3.

4

mai vreau si eu cate ceva

va rog pm cu cine mai vrea ceva de pe bike la urmatoarea comanda (marti-miercuri) . preferabil sa ne vedem azi-maine, ca sa putem face comanda foarte repede.

la multe produse actionsports are preturi mult mai bune decat cnc si bike24. vrea cineva sa facem comanda de acolo? daca ne adunam 5 ar trebui sa platim cam 5euro/fiecare transportul.

daca sunt pretendenti om face un topic separat de acesta.

p.s. scuze "proprietarului".X_X>-

la multe produse actionsports are preturi mult mai bune decat cnc si bike24. vrea cineva sa facem comanda de acolo? daca ne adunam 5 ar trebui sa platim cam 5euro/fiecare transportul.

daca sunt pretendenti om face un topic separat de acesta.

p.s. scuze "proprietarului".@};->-

stai linistit.>X_X<

s-ar putea face unu nou, ca sa nu fie incurcaturi;)

as vrea sa mi comand si eu 2 gume Schwalbe Racing Ralph Evo 2.10 de pe bike24

Eu am facut o comanda la inceput de an pe actionsports.de

Piesele au fost trimise prin upc si este adevarat ca a durat vreo 3 saptamani dar piesele au ajuns la mine la usa fara probleme.

Perioada mai lunga (3 saptamani) se datoreaza probabil faptului ca la momentul comenzii nu toate piesele cerute erau pe stoc...