Recommended Posts

@@MariusL - confirmat, astept lista produselor; 
@@vis-a-vis - confirmat, comanda ok.

@@shauru - confirmat, comanda ok.

+Mookyama, all done.

• Upvote 1

@@MariusL - confirmat, astept lista produselor; 

@@vis-a-vis - confirmat, comanda ok.

@@shauru - confirmat, comanda ok.

+Mookyama, all done.

+ @@liviu012, pe ultima 100 de metri.

Sper ca nu am uitat pe nimeni.

Daca nu ai dat comanda inca vreau si eu ceva. Ai pm. Mersi!

Eu zic sa te hotărăști unde, bike24 sau bd, poate te trezești cu 2 seturi.

Comanda s-a facut. O sa va rog sa imi trimiteti numele si nr voastru de telefon pentru contact pentru cine nu a trimis. In momentul cand primesc comanda va voi suna (nu mai repede) pentru a stabili modalitatea de livrare si plata (fie pe loc, fie prin transfer). Pentru alte intrebari, pm sau telefonic. Comanda s-a facut adhoc, rapid, fara tabel. Am verificat de 3 ori, sper sa nu fi gresit ceva :)

Azi 14 martie 2016 a sosit coletul comandat exact acum 2 saptamani. Abonatii:  TheBoogieMan, cosmin mihai, Marius Onu, VladG si Emil, sa ma sune la nr trimis in PM sa stabilim contactul.

Comanda a fost pusa joi, insa astazi am primit un email ca se va intarzia cu comanda din cauza ca lipsea din stoc un produs si ca a fost o eroare de la ei. Intre timp s-a inlocuit produsul cu un altul, totul ok, astept confirmarea. Ar trebui sa ajunga pe saptamana viitoare...Oirucum, o sa va sun pe fiecare cand ajunge comanda, ca sa nu stati cu ochii in forum sau pe mesageria privata ca a venit sau nu a venit :)

Se mai intampla, nu e capat de lume :) Nu vreau sa stric topicul, dar e o vorba ca la noi nicaieri, la noi in tara zic...Prefer cateva zile de intarziere, dar sa stiu ca ajunge totul ok decat sa comand un tv si sa iti vina o camila :D sau nimic intamplator. #emag

Acum am primit email ca a plecat comanda. Sa vedem in cat timp ajunge.

Se mai intampla, nu e capat de lume :) Nu vreau sa stric topicul, dar e o vorba ca la noi nicaieri, la noi in tara zic...Prefer cateva zile de intarziere, dar sa stiu ca ajunge totul ok decat sa comand un tv si sa iti vina o camila :D sau nimic intamplator. #emag

Ceva noutati?

"...o sa va sun pe fiecare cand ajunge comanda, ca sa nu stati cu ochii in forum sau pe mesageria privata ca a venit sau nu a venit :) "

^^

Don't get me wrong, am primit si mesaje private. Va inteleg nerabdarea, dar abia au trecut 6 zile (avand in vedere ca a fost o eroare de stoc de la ei). Gelus a scris pe forum ca a ajuns in 2 saptamani coletul lor. Asa ca, cand ajunge...ajunge, nu am ce face, oricat de nerabdatori suntem, nu depinde de mine. Am spus ca va voi suna pe fiecare in parte. Consider ca e un lucru bun acest lucru, astfel incat sa nu stati sa asteptati pe forum. Coletul de abia a plecat din Germania conform celor de la DHL.

Joi dau o comanda.

Daca mai vrea cineva... max inca 2 pers si fara bunuri voluminoase.

Joi dau o comanda.

Daca mai vrea cineva... max inca 2 pers si fara bunuri voluminoase.

eu, daca 2 aparatori si doua anvelove nu inseamna voluminos

Daca nu sunt considerate de ei ca bulky, sunt ok. Da-mi pm cu lista

La ce cutie trimit, m-as mira. Comanda a fost pusă în 16.03, în 24.03 seara era acasă. Nu mi-a plăcut împachetarea însă. Bike components cer 9 euro pe același tip de cutie, împachetarea era mult mai buna.

mai comanda cineva in viitorul apropiat?

daca nu, fac eu o lista de comanda - eu a de comandat doar un produs (lentila de ochelari)

Starea comenzii s-a modificat in "completed".

S-a si decontat. Curs 4.475

Awb: 432450760944

La urmatoarea comanda vreau sa ma bag si eu, daca ma primiti! Imi trebuie doua cercuri Ambrosio, de cursiera.  :)