Recommended Posts

Salut! Este loc si pt tine .Lasa in PM ce vrei sa iei

Nu stiu ce înseamnă PM dar va las nr de telefon 0729297813 Claudiu nu stiu cum se procedează

Nu stiu ce înseamnă PM dar va las nr de telefon 0729297813 Claudiu nu stiu cum se procedează

pm vine de la private message, iar c se procedează am scris mai sus, câteva posturi. Însă și asta depinde de fiecare.

sent from tapatalk

O intrebare, va rog: comenzile recente de pe Bike 24 sosesc la oficiul postal sau prin curier ? este vreo diferenta in privinta metodei de livrare intre pachetele normale si cele voluminoase ? multumesc.

O intrebare, va rog: comenzile recente de pe Bike 24 sosesc la oficiul postal sau prin curier ? este vreo diferenta in privinta metodei de livrare intre pachetele normale si cele voluminoase ? multumesc.

Vin prin curier. Pachetele voluminoase vor costa mai mult. Asta diferă de la firma ce și cât. Exemplu: transportul unui trainer la BC costa în plus 20e (deci 30e) în loc de 10e standard, la BD costa 7.50e, la Bike24 costa 15e.

sent from tapatalk

Buna ziua.

Am fost redirectionat pe acest forum de niste persoane de pe alt forum de ciclism.(nu dau nume ca sa nu se considere reclama)

Am nevoie de 2 arcuri ale sistemului ratchet pentru un butuc DT Swiss. In principiu am gasit pe bike24 arcurile, 3 euro bucata, dar transportul mi se pare exagerat. Nu prea imi convine sa dau dublu pe transport decat dau pe piese in sine si am inteles ca aici se fac comenzi la comun pentru a imparti pretul transportului.

Am nevoie de 2 arcuri ca acesta

https://www.bike24.com/p2124262.html

Sunt din Sebes, jud. Alba

Cum se poate proceda?

Multumesc

În mod normal e 15e transportul și se împarte la câți comandă. Dacă se realizeaza comanda local, e foarte bine, faci pickup în Alba. Altfel, te poti baga la o comanda din alt oraș, plus rugămintea sa iti pună cineva la poștă produsele respective, vreo 2-5 lei, în funcție de greutatea lor.

Personal eu nu o consider reclama ca vine careva de pe alt forum de ciclism :) cum ai ajuns și tu aici, poate într-o buna zi vom ajunge careva sa cerem ajutorul acolo. E un sport, ne ajutam intre noi :)

sent from tapatalk

• Upvote 2

Salut, 

As face eu o comanda, dar e prea mica.

https://www.bike24.com/1.php?content=8;product=142315;menu=1000,4,32

Cine mai doreste cate ceva, sa se anunte.

O sa va dau un cont pe privat pentru transfer.

Vedeti  ca pentru Romania e alt TVA, dupa ce pui produsele proprii in cos pe bike24, si selectezi tara Romania, se modifica pretul corespunzator.

Multumesc!

Salut,

Ma bag si eu doar ca saptamana viitoare sunt plecat , daca vin le poti tine la tine pana ma intorc?

Merci

Si eu particip la comanda. Daca aveti conversatie privata dedicata adaugati-ma si pe mine.

Trimit pe PM produsul.

Salut,

@aievea :  Da pot sa le tin, sigur ca da.

Salut Trevizes, am primit pe pm mesaj, si tot asa am dat iban-ul.

Ne-am strans 4 pana acuma.

:)

Salut,

@aievea :  Da pot sa le tin, sigur ca da.

Salut Trevizes, am primit pe pm mesaj, si tot asa am dat iban-ul.

Ne-am strans 4 pana acuma.

:)

Am trimis PM cu produsele

Salut

Am incasat doar de la Trevizes, ca sa dau comanda, dar din fericire el nu se grabeste asa ca mai asteptam si azi pentru alti doritori.

Cheers

:drinking:

Am dat comanda, ne reauzim saptamana viitoare.

Ati primit vesti despre comanda? User-ul nu raspunde la mesaj privat.Sunt probleme cu siteul?

Dacă userul nu are vechime pe forum nu prea e indicat sa trimiți sume mari sau sa faci comanda pentru el... oricum e riscant. Totuși, poate omul are vreun necaz și nu e online... daca aveți nr de telefon, un sms sau doua, de atenționare, cred ca ar fi suficient ca sa va răspundă.

sent from tapatalk