Recommended Posts

Cineva a iesit din comanda, a gasit la noi ce avea nevoie ceea ce e foarte bine. Pana la urma vedem cati ramanem, poate duminica seara cel tarziu inchidem comanda.

Sa incepem incet sa ne adunam sa vedem cati ramanem in comanda la final. In ordine inversa @slashcare @smokeone @fra'su @mariusescu @ayevea Confirmarile prin PM, plus linkuri, denumire, pret, marime, culori, etc, asa cum ne-am obisnuit pana acum, iar cei care sunt "noi" numar de telefon si nume si prenume, pe restul ii am "salvati".

Celor care au avut intrebari, nelamuriri, sunteti noi pentru comanda de grup, v-am raspuns. De asemena raspund oricarui care are intrebari sau nelamuriri. Unde nu stiu raspunde, sapam, intrebam, rezolvam. Happy ppl :)

Salut ! Intru si eu in comanda ! Trimit pana diseara pe PM link-urile. Multumesc ! :-)

6 hours ago, Sillyman said:

Salut ! Intru si eu in comanda ! Trimit pana diseara pe PM link-urile. Multumesc ! :-)

Salut! Ti-ar raspuns la PM. Cand ai timp, linistit, este timp :)

Salut ! Vreau si eu un produs daca mai este loc si pentru mine. Daca raspunsul este afirmativ iti las nr meu 0724 90 60 60 ( intru mai rar pe aici )...tot azi iti aduc si banii eventual . Mersi

Salut ! Vreau si eu un produs daca mai este loc si pentru mine. Daca raspunsul este afirmativ iti las nr meu 0724 90 60 60 ( intru mai rar pe aici )...tot azi iti aduc si banii eventual . Mersi

Salut. Nici o problema, insa nu stiu cat de indicat este sa lași public numărul de telefon. Produsele si detaliile lor le primesc doar in scris, deloc telefonic; cred ca iti dai seama si de ce. Nu ai pentru ce :)

Salut , am trimis pm .
Multumesc .

Salut, all good!

ma intereseaza o casca si o ghidolina. am trimis PM. rog numar de telefon sa putem comunica.

Salut, ai pm, ai si detaliile respective, doar ca am nevoie de info legat de produsele comandate :)

Va rog, cand trimiteti pm cu produsele, repet, nume produs, link, pret, nr de bucati, culoare, marime, detalii, daca e necesar chiar si PN, daca nu stiti altfel cum, important e sa fie clar ceea ce doriti. De asemenea nume, prenume, telefon.

Detaliile de mai sus îmi ușurează mult modalitatea de a face comanda. Mersi încă o dată!

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Daca mai e loc intru si eu cu o pereche de manusi, multumesc

39 minutes ago, montal said:

Daca mai e loc intru si eu cu o pereche de manusi, multumesc

Pentru tine facem loc :D

@mariusescu @ScorpionRider @smokeone @pinarelu @Lucianpim @fra'su @rapsohigh83 @Sillyman @slashcare @montal

Bun, se pare ca asta o sa fie o comanda maricica. Mai avem putin si ajunge transportul sa fie gratis :)) A sarit nr de persoane in comanda la doua cifre. Drept urmare, o sa anunt un loc de intalnire, prin PM group la cei din comanda, unde ne vom intalni.

Chiar daca nu sunteti in comanda, e loc pentru toata lumea, deci sunteti bineveniti :) Cred ca nu se supara nimeni. Daca se supara ii dublam transportul :))

Estimez ca ne vom intinde o ora, poate mai mult, iar locul de intalnire va fi stabilit dupa ora 19, astfel incat sa fie timp pentru toata lumea ca sa ajunga de la servici; localul va fi cu terasa, chiar daca vom sta inauntru, cu vizibilitate la bicle (are geamuri mari pe terasa) pentru care vin calare si nici nu se pune problema, pizza si bere buna sau care cum doreste si se simte bine. De asemenea, localul ales va fi la 5 minute de metrou si la 2 minute de tramvai, mergand pe jos. Loc de parcare e asa, e cu dus intors, dar se gasesc la maxim 100 de metri; l-am ales si aproape de bulevard principal, deci nu aveti cum sa ratati zona respectiva.

Legat de comanda, o rugaminte, chiar daca o repet, ca sa evitam situatia de data trecuta, o sa va rog pana la luni seara sa trimiteti toate linkurile pentru comanda. Aveti la dispozitie seara acesta cat si maine, toata ziua. Inainte de a inchide comanda voi mai verifica o data PMurile de pe forum, astfel incat Bike24 sa bucure pe toata lumea pe deplin.

Loc este pentru toata lumea, atat in comanda cat si la bere :)

Toate produsele sunt in stoc, totul e ok. Suntem 13...mai avem loc daca mai doreste careva.

Daca ne strangem minim 4 persoane rapid dau o comanda in cazul  in care produsul meu mai este pe stock

Platesc cu card in euro, plata se face la curs BNR sau in euro

Salutare,

Am ceva maruntisuri în wish list.

Eu sunt nr 2. Mai avem nevoie de încă 2.

ok.mai asteptam

momentan vad ca produsul meu mai este in stock

Salut, am și eu o întrebare. La o comandă cu produsele pe stoc, livrata prin DHL la ei, Cargus la noi, cam in cat timp v-au ajuns produsele de la confirmarea comenzii? Întreb pt că am făcut comanda Vineri, Luni a fost expediată, și sper să ajungă până Vinerea asta, pt că altfel plec din localitate... Aveți vreo idee?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Salut, am și eu o întrebare. La o comandă cu produsele pe stoc, livrata prin DHL la ei, Cargus la noi, cam in cat timp v-au ajuns produsele de la confirmarea comenzii? Întreb pt că am făcut comanda Vineri, Luni a fost expediată, și sper să ajungă până Vinerea asta, pt că altfel plec din localitate... Aveți vreo idee?

Face cam 2 zile în Germania, e transport local și ieftin, nu e DHL, e posta germana. Dacă suni la DHL o te pună să suni la posta. Been there, done that, când a întârziat Cargus livrarea coletului de sărbători.

Sâmbăta, cu foarte mult noroc și ridicare personală. Teoretic ar trebui să fie doar în Oradea. Marți, poate miercuri cel târziu.

Sâmbătă, Marți, te referi la sapt următoare, nu?

Sâmbătă sunt sărbătorile, deci nu știu dacă vei găsi pe cineva, altfel, da, săptămâna viitoare.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Ok, ms, o să aștept să mă sune și îl redirectionez.

In seara aceasta voi da comanda , momentan suntem 3 , mai trebuie sa mi raspunda Dan H ca sa fim 4

Daca mai este cineva rog sa ma anunte si sa mi dea in PM ce vrea ,deoarece trebuie sa stiu cati bani pun pe card