Recommended Posts

Trei aici.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

On 5/5/2017 at 8:04 PM, Mookyama said:

Cata lume ar fi aici disponibili pentru o comanda care ar trebui luni sa plece deja?

Ma bag si eu

Salutare.

As vrea sa dau si eu o comanda cel tarziu marti.

Daca mai este cineva din Constanta care mai doreste...

Ma bag si eu

Patru. Sunt la eveniment, doar mâine ajung acasă, drept urmare doar seara pot sa ma ocup. Marți sa plece comanda cel târziu.

Va rog sa trimiteti linkurile cu detaliile obisnuite - pret, marime, culoare, alte detalii, si bineinteles, un numar de telefon pentru contact. Comanda pleaca maine pana la pranz. Deseara verific daca e totul ok la cei care au trimis deja mesaje pentru comanda. Mersi!

1 hour ago, Mookyama said:

Va rog sa trimiteti linkurile cu detaliile obisnuite - pret, marime, culoare, alte detalii, si bineinteles, un numar de telefon pentru contact. Comanda pleaca maine pana la pranz. Deseara verific daca e totul ok la cei care au trimis deja mesaje pentru comanda. Mersi!

45 minutes ago, FlorinCristian said:

Intru si eu la comanda. iti trimit PM
.

Vezi nitel mai sus si e valabil pentru toata lumea: link, pret...repet, daca nu imi trimiteti pretul produsului, nu sunt raspunzator de modificarile ulterioare ale acestuia. Am avut aceeasi problema si la ultima comanda s-a schimbat pretul cu 15euro. Not good. Mereu repet aceleasi chestii, link, pret, marime, culoare, etc...si telefon pentru contact atat pentru cand ajunge comanda, cat si mai ales pentru chestii rapide - "bre, s-a modificat pretul in sus, ramane?"

Data viitoare sau trec la bold sau ignor mesajele. Fara suparare, dar repet aceleasi lucruri. Iar o sa imi zica @fra'su ca am prea multa rabdare :))

Buna,

Pot intra si eu la comanda aceasta ?

Iti trimit PM.

Multumesc anticipat!

g

Buna,

Pot intra si eu la comanda aceasta ?

Iti trimit PM.

Multumesc anticipat!
g

Salut! Poti trimite liniștit.

Maine se închide comanda, până mâine e binevenit oricine. Altfel, nu mai primesc update-uri după ce comanda e închisă sau alte modificări. O seară faină!

mai pot intra si eu cu un ceva mic? ai apucat sa dai comanda? stiu ca e miercuri,dar acum m-am trezit :(

7 hours ago, RedWheels said:

mai pot intra si eu cu un ceva mic? ai apucat sa dai comanda? stiu ca e miercuri,dar acum m-am trezit :(

Mic, mic? :D Rezolvat.

All good, ideea e ca s-au schimbat niste chestii la Bike24, inclusiv sistemul de plata, adresa, etc. Va urma...

Salutare, m-am trezit si eu acum, mai pot sa ma alaturi comenzii voastre? Am 2 articole, pantalon ciclism si senzor viteza, 65EUR. Imi trebuie cat de repede comanda :))

Daca primesc raspuns pozitiv dau si detaliile.

Victor

Vreau sa fac o comanda zilele astea, se mi baga cineva?

Se baga cineva la o comanda? 

Posibil să intru și eu, revin cu un răspuns clar duminică seara.

Am si eu de luat ceva, problema e ca voi pleca vreo 3 saptamani si nu pot ridica produsele, o sa-l rog pe cine comanda sa mi le mai tina. Nu sunt chestii voluminoase nici foarte scumpe, oricum platesc cand si cum stabilm.

Vad ca ne-am strans 3-4 dar cum se procedeaza, cine centralizeaza comanda? Si cum se calculeaza shippingul. Intreb pentru ca ceea ce vreau eu sa iau, adica 2 anvelope in Ro sunt doar cu 25 lei mai scumpe (bucata) deci pentru mine sa se merite a comanda de acolo ar trebui sa mai platesc maxim 2-3E pentru shipping.

Pai @h3x0r probabil o sa lanseze comanda. O sa facem un grup privat pe mesagerie si discutam. Ii virezi banii in contul lui, el plateste comanda, transportul, care este in jur de 15e ( parca ), se imparte la cati participanti sunt. Si... cam atat.

Pot sa dau eu comanda si centralizez.

Platesc euro cu cardul si evitam cursul ING preferential mare pentru plati online.

Pana diseara vreau PM cu produsele si va dau contul de ron unde sa virati. Maine vreau sa alimentez contul in euro si sa dau comanda. Fara produse cu livrare 2-7 zile. Transportul va veni 15 e impartit egal la participanti.

Ideal e sa faci medie ponderata, dar nu s-a procedat niciodata asa si la 4 participanti nu e diferenta mare. In cazul in care eu am comanda de 100e si restul totalizeaza tot atat, nu vreau sa dau eu jumatate de transport spre exemplu. 

Transportul devine voluminos si eu il livrez la munca. As vrea obiecte mici. Multumesc.