Recommended Posts

4 hours ago, krazyeone said:

Mai exista si Rose Bikes

Am uitat de Rose, desi am luat si noi de la ei unele produse.

Pana acum nu am facut nici un retur pe garantie in afara, sper nici sa nu fie cazul. Insa cu Bike Components am avut o experienta tare placuta, m-au ajutat intr-o problema legata de un produs nou. Bine, asta cu putina germana si explicandu-le ce si cum.

• Like 1

O să fie bai mare când o să "brexiteze" UK, acolo sunt mai multe magazine online rezonabile cât în toată Europa la un loc.

Daca se da o comanda ma bag si eu cu ceva maruntisuri.
:)

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

Comanda deschisa, dar fara graba. Pe domnii de mai sus i-am acaparat pe o comanda de wiggle, deci momentan doar unul aici. Maxim 5 persoane. Cine a mai comandat cu mine, stie cum procedam, relativ simplu, cine nu, pm :) 

• Like 1

as vrea sa dau o comanda de mai sunt doritori, prefer sa o dau eu intrucat e posibil sa returnez o parte din produse(imbracaminte)

On 17.11.2017 at 9:32 AM, gabriel3l said:

as vrea sa dau o comanda de mai sunt doritori, prefer sa o dau eu intrucat e posibil sa returnez o parte din produse(imbracaminte)

dai cu card in euro sau lei, daca lei ...cu ce banca?

eu vreau sa dau o comanda maine ca sa nu pierd o pereche de pantofi

4 minutes ago, montal said:

dai cu card in euro sau lei, daca lei ...cu ce banca?

eu vreau sa dau o comanda maine ca sa nu pierd o pereche de pantofi

Salomon? Sau NW Evo Plus? Vorbisem cu cei de la Bike24 si au zis ca vor face BF ceva mai deosebit...Probabil nu s-au referit la 2017. Slabuta oferta din linkul de BF comparativ cu cate produse au pe site.

• Like 1

5 minutes ago, Mookyama said:

Salomon? Sau NW Evo Plus? Vorbisem cu cei de la Bike24 si au zis ca vor face BF ceva mai deosebit...Probabil nu s-au referit la 2017. Slabuta oferta din linkul de BF comparativ cu cate produse au pe site.

extreme tech plus

da , slabuta

51 minutes ago, montal said:

extreme tech plus

da , slabuta

Faini șuzii! Am pus comanda vineri, luni-marti era trimisa (au trimis-o in doua bucati fiind mai mare comanda). De obicei se misca mai in reluare. In weekend vazusem ceva la reducere si luni cand le scriam email, imi apare link de DHL. Mno, fain, zic...Deci ar mai fi loc de unul, dar nu e stres mare.

Vazusem cateva chestii marunte Muc-Off MO-94 la 2euro, 2.5L sampon Muc-Off la 9euro, cauciucuri Schwalbe Evo One 25c 28euro, niste tuburi CO2 la 9.99euro, cautand pompa de mana caci a mea nu face fata stralucit de bine... mai e timp de pompa pana la anul, dar nu stiu ce sa aleg :) 

On 11/24/2017 at 3:57 PM, montal said:

nu se mai baga nimeni?

as da comanda cu card de ing, contul e in lei, da-mi pm te rog ca sa vad mesajul mai rapid 

as da comanda cu card de ing, contul e in lei, da-mi pm te rog ca sa vad mesajul mai rapid 
Multumesc ,dar produsul meu nu mai este

Sent from my SM-G901F using Tapatalk

Comanda noua. Suntem doi momentan, vrem doua chestii marunte care nu se gasesc la noi si care necesita un transport extrem de ieftin :P Daca ne adunam minim 5, mergem mai departe. Nu e graba.

On 03.12.2017 at 5:56 PM, Mookyama said:

Comanda noua. Suntem doi momentan, vrem doua chestii marunte care nu se gasesc la noi si care necesita un transport extrem de ieftin :P Daca ne adunam minim 5, mergem mai departe. Nu e graba.

Momentan , nimic , daca ma tenteaza ceva in viitor iti spun 

Mersi frumos

@Vyk ai PM daca vrei sa intri in comanda aceasta.

Meanwhile open order...daca e cineva interesat, dati un PM.

Edited by Mookyama
open order

dau si eu comanda de apar doritori

Ai PM. Au uitat ceva in comanda asta, motivul pentru care am și dat comanda, adidașii de alergare...am niște draci [emoji4]

Comandă din scurt, un coleg are ceva la reducere, deci mâine se dă comandă nouă. Momentan 1-2 doritori, dacă e cineva interesat să dea un PM.