Recommended Posts

deci cine o da până la urmă și când? 

eu aș vrea să dau o comandă în seara asta sau cel târziu mâine.

@Mookyama dai tu? daca nu o pot da eu.

1 minute ago, adi.murariu said:

deci cine o da până la urmă și când? 

eu aș vrea să dau o comandă în seara asta sau cel târziu mâine.

@Mookyama dai tu? daca nu o pot da eu.

Nu stiu cati suntem si cati vor confirma. Altfel, eu nu ma grabesc, nu am nevoie de nimic rapid de acolo, insa comanda as da-o eu, chiar daca merge pe alta adresa. Momentan nu sunt in tara.

ok, eu ma cam grăbesc că nu mai am șa.

diseară după ce ajung acasă am lansat-o.

18 hours ago, Mookyama said:

Nu stiu cati suntem si cati vor confirma. Altfel, eu nu ma grabesc, nu am nevoie de nimic rapid de acolo, insa comanda as da-o eu, chiar daca merge pe alta adresa. Momentan nu sunt in tara.

Salut,

Ma inscriu si eu la urmatoarea comanda

Salut,
Ma inscriu si eu la urmatoarea comanda

Salut,

Dacă nu te grabesti, da-mi pm. Suntem 2, eu și JDM momentan.

Cu [mention=943]ayevea[/mention] suntem 3. Nu ne grabim, dar up [emoji4] 
Ce aveți în coșul de cumpărături? Nu cred ca îmi trebuie ceva, dar poate ma inspir de la voi.

Sent from my A0001 using Tapatalk

17 minutes ago, Dan H said:

Ce aveți în coșul de cumpărături? Nu cred ca îmi trebuie ceva, dar poate ma inspir de la voi.

Am facut un topic asta, dar au zis ca nu e interesant :P Poate isi face timp @Travellerface nitica curatenie si il deschide :drinking:

Nu stiu ce au baietii, dar eu am lanturi...3, sticle de apa, suporturi de apa, lera, imbus 4, shoe sheild, o smecherie pentru lant, vaselina - cam nimic interesant :) 

Mai vrea cineva sa se bage la o comanda? 

Suntem, precum se observa mai sus, dar am zis ca mai asteptam si nu ne grabim pana mai apar ceva oameni interesati :) 

Pai cati oameni interesati dorim? Eu sunt cu inca cineva. 

1. JDM

2. Mookyama

3. Dan H.

4. H3x0r

5. CiofRaz

5 is enough, logistica complica peste acest numar.

Nu imi fac probleme de logistica, am comandat pentru aproape 20 de oameni. Altfel, ai pus 2 in plus @h3x0r . Nu a scris nr 3 ca ar vrea sa intre in comanda, iar nr 5 nu stiu de el, nu a intrebat pe nimeni pe aici. 

Altfel, momentan suntem 5,

@JDM
@mQ1

@ayevea

@h3x0r

@Mookyama.

3 hours ago, akebono said:

As avea si eu ceva, doar ca sunt din Brasov: https://www.bike24.de/1.php?content=8;product=205641;menu=1000,2,99,101

@Mookyama, daca nu este o problema luati-ma si pe mine in calcul va rog. Suplimentar de Buc->Brasov mai are livrare 3-7 zile pe site.

Nu e nici o problema, insa doar personal sau prin curier daca doresti sa ajungi in posesia celor comandate.

-

Duminica seara se face comanda, daca e ok pentru toata lumea. Sau daca sunt unii care doresc sa mai astepte, nu este nici o problema, mai asteptam.

On 5/4/2018 at 12:39 PM, Mookyama said:

Nu imi fac probleme de logistica, am comandat pentru aproape 20 de oameni. Altfel, ai pus 2 in plus @h3x0r . Nu a scris nr 3 ca ar vrea sa intre in comanda, iar nr 5 nu stiu de el, nu a intrebat pe nimeni pe aici. 

Altfel, momentan suntem 5,

@JDM
@mQ1

@ayevea

@h3x0r

@Mookyama.

+ @Gabri3l. Mergem pe comanda duminica sau mai asteptam?

@akebono ai pm.

+ [mention=4312]Gabri3l[/mention]. Mergem pe comanda duminica sau mai asteptam?

[mention=2099]akebono[/mention] ai pm.
Dacă e pt duminică seara, ma bag și eu

Dacă nu ne adunam 5, mai așteptam atunci. Se pare ca nu se grăbește nimeni sau sunt cu produse out of stock. Totuși, încet, zic sa ne adunam și sa stabilim măcar o data aproximativa. Aștept pm urile pentru comanda.

Dacă sunt totusi unii care vor ceva mai repede, in 1-3 oameni sa dea comanda, nici e o problema.

Salut! Crezi ca daca ma alatur la comanda ai putea sa ii rogi pe cei de la bike24 sa faca price match. Eu am maruntisuri de luat, dar pe bike24 sunt mai scumpe decat BD.

Cam toate cele îs mai scumpe pe bike24 decât pe bike-discount. Vreau să iau acuma câte ceva și fiecare produs e mai scump cu 1-3 euro față de bike-discount, dar pe bike-discount nu găsesc tot ce vreau...

Eu dau comanda diseara daca mai e careva interesat, ma grăbesc cu un produs. Pot da si pe bike discount/components de prefera careva asa.

Asta e și șmecheria la Bike24. Prefera sa câștige câte puțin cum mai multe produse decât sa nu aibe produse care sa le livreze clienților. Poate asta fac și BD, produse putine, prețuri mai mici, dar limitat.
-

Pentru ca am primit mai multe pm -uri, fiecare cu doleanțe, din care o persoana dorea sa comande astăzi, alții nu au produsele in stoc, deși ar vrea sa comande, unele pmuri fără produse pentru comanda, iar unii nu au răspuns deloc, observ ca a ieșit o harababură și nu am cum sa fac comanda cu produse de la 2-3 oameni, produsele fiind primite in ultimele 2 săptămâni, unele probabil cu stoc actual neverificat.

Drept urmare, doresc sa facem comanda minim 5 persoane, comanda se va face săptămâna viitoare. Între timp, cei care doresc sa se alăture comenzii sa dea pm cu ce au nevoie, asa cum s-a mai discutat (nume, prenume, telefon, link, produs, pret, marime, grosime, culoare, nr de bucati).

Daca sunt 5 persoane, comanda se va da seara,  dupa ora 23, pe 10.05 joi sau 13.05 duminica, in funcție de cum discutam pe grupul care se va forma in urma interesului de a se alatura comenzii.

s a dat comanda? am si eu o piesa si m as baga, altfel dau comanda duminica seara sigur

saptamana asta a sosit comanda in 4 zile :)

Comanda am dat-o joi.