Recommended Posts

si eu, doar ca produsul e low stock, posibil sa il pierd

As cauta si eu un rucsac mai pentru daily stuff. Am unul rosu de mtb de la Mavic, insa la purtat zilnic il fac praf deja... prea murdar Bucurestiul :(

ps "66,99 € Price has increased by 2,00 € (was 59,99 € when the product was added to the cart)"  Se parca ca si nemtii dau cu virgula :-?

ps2: dau eu comanda? :D

în urmă cu 8 ore, Mookyama said:

As cauta si eu un rucsac mai pentru daily stuff. Am unul rosu de mtb de la Mavic, insa la purtat zilnic il fac praf deja... prea murdar Bucurestiul :(

ps "66,99 € Price has increased by 2,00 € (was 59,99 € when the product was added to the cart)"  Se parca ca si nemtii dau cu virgula :-?

ps2: dau eu comanda? :D

Salut ,eu unu nu am nimic impotriva daca dai tu comanda 

@enderb te rog adauga-ma si pe mine la discutia privata, caut sa vad daca gasesc ce imi trebuie.

Si eu vreau ceva, de ~10 euro

As da o comanda miercuri  sau joi. Maxim 5 persoane (cu mine) ca am doar un ebanking mai basic si e mai greu sa tin gestiunea.

Dati-mi pm daca va intereseaza.

Salut , a comandat cineva piese de pe site-ul asta http://www.rhodesamplification.co.uk  ?

Au niste discount-uri enorme dar si niste preturi afisate foarte ciudate .

De exemplu : aceste placute din resin costa initial 105.91$ si cu o reducere de 93% ajung la 7.47$ :

http://www.rhodesamplification.co.uk/bicycle-brake-vbn-2_4/1-pair-mtb-bicycle-bike-cycling-disc-brake-pads-cycling-mountain-bike-resin-disc-brake-pads-bicycle-spare-parts-accessories-ali46577152-asf-375.html

Alt exemplu : tija de sa la 105.17$ redusa la 7.39$ http://www.rhodesamplification.co.uk/bicycle-seat-post-vbn-2_16/1-pc-bicycle-seat-post-aluminum-alloy-254272mm-tube-mtb-mountain-road-bike-cycling-ali67031958-asf-2235.html  :((

Exemple de genul sunt o gramada !

Nu au date de contact , orice legatura cu ei se face prin mail la care nu raspund !

Un site de cumparaturi online nesecurizat e de incredere ? Raspunde-ti singur la aceasta intrebare ! Poate costa o bicicleta chiar si 10 euro. Eu n-as cumpara,

Se mai da vreo comanda?

On 8/19/2019 at 12:02 PM, LucianLS said:

As da o comanda miercuri  sau joi. Maxim 5 persoane (cu mine) ca am doar un ebanking mai basic si e mai greu sa tin gestiunea.

Dati-mi pm daca va intereseaza.

Ai dat comanda?

Eu as vrea niste cauciucuri pentru bicla clasica, insa nu stiu zau ce anume...

Pai daca dați zilele astea vreo comanda că aș vrea o sa și mai sunt 2 pe stoc.

Macar 3 persoane sa fie la comanda.

Mai facem ceva?

Daca ne adunam 5...

în urmă cu 1 oră, Mookyama said:

Daca ne adunam 5...

OK nu este graba astept :)

8 hours ago, Invitat special said:

Eu ma retrag. Manusile de care vorbeam pe topicul celalalt nu m-au convins.

Manusi perfecte nu vei gasi, iar la banii respectivi sunt mai mult decat decente. Sunt niste manusi ...sunt colorate, le tragi pe palma, pedalezi fericit :D

La mine e moft cu gelul, am mers de multe ori si fara manusi. Manusile le porti in cazul in care pici si sa nu iti faci palma tandari. Poate un grip mai bun, dar daca ai ghidolina decenta nu exista probleme. Sau poate vrei sa fi rocket science, race look adicalea sau sa dea bine la costumul de ciclism...fashionable. Anyway, sunt off-topic, dar ai inteles ideea.

7 hours ago, pactau said:

Da te rog :)

Asteptam... :-??