Recommended Posts

4. warlock_sk

cu astea:

2 buc - BBB267567 / BBB Rim Tape BTI-93 - 26" x 18 mm (stiu, sunt 4 benzi in total, de 26inch) 2x1.99

1 buc - SHI103614 / Shimano SM-SH56 SPD Cleats without Cleat Nuts - 8.99

tinem legatura!

în urmă cu 2 ore, LucianLS said:

1. Mookyama

2. igabi

3. LucianLS

4.pactau

Asa se face doar ca unii nu erau tare hotărați. Cam de 2 săptămâni se încearcă :) 

Trimiteți pm cu ceea ce doriți, ca de obicei. Nu uitați de nume și nr de telefon. O sa fac un grup deseară cu cei care au trimis mesaj. 

@Warlock_sk doar prin pm ceea ce dorești sa comanzi, topicul este doar pentru anunțuri generale. 

Aștept mesajele pe privat legat de comanda. După ce se aduna fac mesaj comun. Ma ocup deseară, momentan merg sa ii susțin pe ai noștri :) 

50 minutes ago, gabriel3l said:

Ne mai strangem de o comanda? Eu as dori un produs.

Inca nu s-a inchis si doi s-au retras din comanda din vari motive. De asta este comanda on-hold.

Astept finalul pe deseara ca sa fac un rezumat si sa vad cati suntem in comanda, totodata sa vad totalul; platind inainte, e posibil sa nu o pot acoperi complet de data asta. Comanda se va lansa maine daca e totul ok in comanda, ultima data era. Dar cu noul update de comanda trebuie sa refac lista si numarul participantilor.

11 hours ago, freetools said:

Sa dat comanda?

Dar ori e cineva in zona Tineretului să îmi ia comanda ori ne vedem la o gura de metrou 

Nu vreau sa fac efort mult incerc sa rezolv o problema de sănătate fara operatie.

Eu vreau asta

https://www.bike24.com/p2290619.html

Salut, mi-ai trimis mesaj ca te retragi din comanda din cauza zonei de livrare, asa ca nu am mai tinut cont ca ai dori ceva, nici nu mi-ai comunicat ce ai dori pana la finalizarea perioadei stabilite cu ceilalti colegi pentru a incheia comanda. Imi pare rau, dar comanda s-a dat. Comanda s-a deschis de ceva vreme buna, se putea preciza situatia in care te afli intr-un PM, in timpul util, si sunt sigur ca se gasea cumva o solutie.

Cu ce pot sa te ajut eventual, pe tine si pe un alt coleg care mi-a trimis PM, caruia, desi i-am zis de 2 ori ca e inchisa comanda, a sarit peste mesajul respectiv, este sa le dau un email si sa intreb daca mai accepta produsele voastre in comanda, cu conditia sa fie pe stoc si ca nu vor intarzia comanda pentru ceilalti colegi.

Salut,

Foarte posibil sa dau eu o comanda saptamana aceasta.

Cine doreste, contactati-ma prin mesaj privat.

Salut,

Se mai da vreo comanda? As vrea si eu niste "nimicuri" de pe bike24. 

Salut,

Dau eu azi/maine ; poti sa imi dai mesaj pe privat cu nimicurile acelea si stabilim detaliile.

On 10/7/2019 at 3:32 PM, enderb said:

Salut,

Dau eu azi/maine ; poti sa imi dai mesaj pe privat cu nimicurile acelea si stabilim detaliile.

Salut, 

Din pacate nu am primit nici o notificare la post-ul tau :( . Ai dat deja comanda? 

Salut, 

Asta e, data viitoare. Erau notificările dezactivate. 

Dau comanda diseara,mai doreste cineva vreun produs ? Valabil doar pt zona Bucuresti

17 minutes ago, rapsohigh83 said:

Dau comanda diseara,mai doreste cineva vreun produs ? Valabil doar pt zona Bucuresti

Salut, ti-am trimis un PM. 

5 hours ago, rapsohigh83 said:

Pana pe la ce ora se pot trimite linkurile?

Fiind prea complicat, am renuntat. Ramane open order daca ne adunam, eu vreau un rack. (sau daca are careva de vanzare sa dea un pm).

1 hour ago, gabriel3l said:

@Mookyama ma bag si eu la urmatoarea comanda

Ne auzim pe PM. La mine nu este mare graba cu ceea ce vreau sa comand.

Salut ,ma bag si eu la urmatoarea comanda 

Salut,

Cand vrei sa dati o comanda, ma bag si eu cu cateva iteme - nu e mare cost la mine.