Recommended Posts

Si eu am de comandat o frana, daca e o comanda deschisa ma bag si eu, daca nu, fac una noua cu @BLKro

Ne legam, i-am scris si lui BLKro in privat. Pana una alta, exista una deschisa si la Bike Discount, practic cu comanda maine seara.

Din pacate cauciucurile mele nu sunt decat la bike24, as vrea cat de repede ca mi-ar trebui la inceputul lui august sa fie si montate. Vin intr-o saptamana?

si eu vreau sa comand de la bike24 asap @BLKro, daca la @Mookyama se mai asteapta lumea sa se stranga, eu sunt dispus sa dam comanda azi, altfel, daca ei dau comanda azi, dam impreuna cu ei, de acord?

3 hours ago, BLKro said:

Din pacate cauciucurile mele nu sunt decat la bike24, as vrea cat de repede ca mi-ar trebui la inceputul lui august sa fie si montate. Vin intr-o saptamana?

5-6 zile maxim. 

53 minutes ago, MariusL said:

mda, pana ne-am miscat la mine a iesit din stoc :(

I know that feeling!…

Una este alta se menține comanda pentru Bike24.

Cine dorește ceva rapid, este comanda deschisă la BD prin @vladoiu sau @MariusL. Ambele se închid astăzi, dacă nu s-au închis deja. 

Eu sunt inca interesat, cauciucurile 100%, poate mai pun si altceva pana ne mai strangem, dar as vrea maxim marti-miercuri sa dau/dam comanda, ca am nevoie ca pana pe 29-30 sa ajunga sa am timp sa le montez.

Și eu plec la sfârșitul lunii, dacă nu este lume, mergem in doi zilele astea. Am avut accident, îmi trebuie niște piese extra acum. 

up!

@BLKro si eu suntem in comanda. Bike24 are 60% off, incercam sa dam comanda cat mai repede astfel incat sa ajunga pana pe 28.07. Adica maine, poimaine cel tarziu.

Salut; ma alatur si eu cu cateva produse. Cand dati comanda?

5 hours ago, enderb said:

Salut; ma alatur si eu cu cateva produse. Cand dati comanda?

Cât mai curând posibil, like yesterday :) 

@BLKro ai mesaj privat de ceva timp, dă un ochi. 

Scuze de întârziere sunt în concediu și n-am văzut mesajul, am răspuns. Am cam pierdut noțiunea timpului prin munți 😐

8 hours ago, BLKro said:

Scuze de întârziere sunt în concediu și n-am văzut mesajul, am răspuns. Am cam pierdut noțiunea timpului prin munți 😐

Trimis PM. Decât București, muntele este oricând binevenit! Enjoy!

Suntem 3. Mai facem o strigare 😁

Salut,

Daca nu ati trimis comanda, ma bag si eu.

2 hours ago, mQ1 said:

Salut,

Daca nu ati trimis comanda, ma bag si eu.

Salut. Comanda a plecat acum 2 zile. Am tot strigat pe aici, da’ no…n-ar strica un “follow” la thread-ul de comenzi. 

@krazyeone era interesat de ceva de pe Bike24, poate vă legați la o comandă. Mi-a scris și el, dar după ce am dat comanda, din păcate.  

5 hours ago, Mookyama said:

Salut. Comanda a plecat acum 2 zile. Am tot strigat pe aici, da’ no…n-ar strica un “follow” la thread-ul de comenzi. 

@krazyeone era interesat de ceva de pe Bike24, poate vă legați la o comandă. Mi-a scris și el, dar după ce am dat comanda, din păcate.  

Nu era cazul de follow in cazul de fata, dupa tura de ieri, au aparut nevoi :))

Open order @mQ1 @krazyeone :)

Daca suntem gasim 5, intru in comanda, altfel nu are rost. Astazi vine comanda de la Bike24 si acum vad ca a aparut pe stoc kitul de refresh pentru Crank Brothers, desi au zis ca il aduc in 3-4 saptamani doar, am dat email la suport :((

ps: Am un noroc chior... =))

Salut,

Daca se poate, as dori si eu 4-5 produse, (cel mai mare fiind un cauciuc de 24", restul nimicuri).

Cu ridicare din B, desigur :)

Ma bag si eu cu 4-5 tuburi de HIGH5. @Mookyama ai numarul me, sa imi spui cum vrei sa iti dau detalii.

Comanda se inchide maine dimineata inainte de ora 12:00.

Salut, e cineva interesat de o comanda rapida…2-3 oameni?

mesaj pe watsup va rog 0723599707