Recommended Posts

Intrucat clientul a platit factura din februarie :)) ... acum ca am iesit din foame :)) ... ii confirm lui Sulebeb ca particip sigur la comanda la chainreactioncycles. Ii rog pe toti cei care se inscriu la lista comuna sa comande ceva care are status "In Stock" sa nu asteptam cu lunile si ... sa-i dam cit mai repede bataie ...

comanda actionsports.de miercuri 15.iulie.2009

1. corrado

2. cristytic

3. cocos

4. alex

Cat ar veni transportul pana acum?

Intreb, deoarece vreau sa iau ceva mai micut si ieftin (schimbator fata xt - 20E) si vreau sa stiu daca merita.

PS: daca scrie can be supplied ex stoc inseamna ca este, da?

transportul e 25E, depinde cati ne strangem. nici noi nu luam chestii f scumpe

Guest Livetoride

am facut comanda la bike 24 de 600 E si transp a fost gratuit

@Livetoride...cum ai platit?card,transfer bancar?am inteles ca la transfer iti ia mult comision banca.

pana la urma mai vrea cineva sa faca comanda pe bike24? haideti sa ne strangem mai multi

pana la urma mai vrea cineva sa faca comanda pe bike24? haideti sa ne strangem mai multi

eu vreau sa fac comanda si la action si la bike 24.

comanda la actionsports e miercuri.

lista de actionsports.de

1. corrado

2. cristytic

3. cocos

4. alex

eu vreau sa fac comanda si la action si la bike 24.

comanda la actionsports e miercuri.

lista de actionsports.de

1. corrado

2. cristytic

3. cocos

4. alex

In sfarsit...bike24!:)/na cineva care a mai comandat si care stie cum sta treaba ar trebui sa dea comanda.Ar trebui de asemenea si lista pusa cu doritorii.Eu as fi unul.

In sfarsit...bike24!:)/na cineva care a mai comandat si care stie cum sta treaba ar trebui sa dea comanda.Ar trebui de asemenea si lista pusa cu doritorii.Eu as fi unul.

comanda bike24 pe 3 iulie am ridicat coletu pe 10 de la posta , super tari nemtii. Atentie la plata cu visa electron de la BCR . Am sa spun pe scurt : bike24 are politica de a lua banii de pe card cand ajunge pachetu in RO , chestia asta e peste puterea de intelegere a BCR care mia blocat suma in momentul in care sa facut comanda pe 3 si din pacate nu a mai platit cu acea suma pe data de 9 cand au retras banii nemtii de pe card . Asa ca aveam 2 plati , una pe 3 si una pe 9 . ..sa rezolvat cu sunat la banca si deblocat suma .

comanda bike24 pe 3 iulie am ridicat coletu pe 10 de la posta , super tari nemtii. Atentie la plata cu visa electron de la BCR . Am sa spun pe scurt : bike24 are politica de a lua banii de pe card cand ajunge pachetu in RO , chestia asta e peste puterea de intelegere a BCR care mia blocat suma in momentul in care sa facut comanda pe 3 si din pacate nu a mai platit cu acea suma pe data de 9 cand au retras banii nemtii de pe card . Asa ca aveam 2 plati , una pe 3 si una pe 9 . ..sa rezolvat cu sunat la banca si deblocat suma .

eu as vrea cat mai repede, dar daca sunt altii care vor si nu pot cat mai curand astept