Recommended Posts

vreau si eu sa ma bag la o comanda... or fi, n-or fi seriosi, au cel mai mic pret pentru ce imi trebuie...

Vezi ca actionsports.de si bike-components.de iti pot oferi pretul concurentei, daca le ceri asta ;)

Vezi ca actionsports.de si bike-components.de iti pot oferi pretul concurentei, daca le ceri asta ;)

Eu vreau sa-mi iau asta: http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;menu=1000,5,220,217;product=16668 - care pe actionsports e cu 2 euro mai scump, deci n-ar fi chiar asa tragic :)

De amorul artei insa... Cum fac sa ii "conving" sa dea pretul mai jos?

Daca e cineva din Bucuresti interesat sa se alature la o comanda ( o face un amic )sa ma anunte in seara asta,maxim maine dimineata ,eventual sa-mi dea si banii si link-ul. Ma poate contacta prin PM...vom fi maxim 4-5 persoane. Nu se accepta produse voluminoase sau fff multe la o singura persoana

Eu vreau sa-mi iau asta: http://www.bike24.com/1.php?content=8;navigation=1;menu=1000,5,220,217;product=16668 - care pe actionsports e cu 2 euro mai scump, deci n-ar fi chiar asa tragic :)

De amorul artei insa... Cum fac sa ii "conving" sa dea pretul mai jos?

Pe Action Sports exista o bulina cu "European Best Price GUARANTEE". Faci click pe ea si iti vor aparea informatii despre oferta, iar in josul paginii vei gasi formularul care trebuie completat pt a le cere sa-ti ofere produsul dorit la pretul concurentei. Cu AS nu am incercat treaba asta, dar Bike24 mi-a oferit pretul cerut atunci cand le-am spus ca am gasit mai ieftin.

Cine e interesat sa comande de pe Action Sports, sa ma anunte :D

Daca e cineva din Bucuresti interesat sa se alature la o comanda ( o face un amic )sa ma anunte in seara asta,maxim maine dimineata ,eventual sa-mi dea si banii si link-ul. Ma poate contacta prin PM...vom fi maxim 4-5 persoane. Nu se accepta produse voluminoase sau fff multe la o singura persoana

Ce face amicul ala ? Mai da comanda anul asta ?

Si eu vreau 2 produse , de la ei .

Daca da cineva o comanda sa ma ma includa si pe mine pe lista.

Hai sa incepem o lista de comanda pentru Bike 24. Dupa 07.08 iau salariul si o plasez eu. Deci cine se mai baga ?

Hai sa incepem o lista de comanda pentru Bike 24. Dupa 07.08 iau salariul si o plasez eu. Deci cine se mai baga ?

eu vreau sigur un produs de pe bike24, sa-mi spui cand trebuie sa iti trimit produsul(produsurile in cazul in care mai apare ceva) si cum se procedeaza mai departe. Mersi.

1. UrsP2Roti

2. wender

3. pascariu.marius

4. ilpirati

5. Trevizes

6. irriducibil

7. nubciclist

8. silviu2403

+ cine mai vrea in continuare...

Se apropie momentul, probabil ca Luni o sa o plasez, mesaje pe privat cu comanda, sau eventual pe mail.

Vedeti sa adaugati la comenzi si codul produsului, si OFC optiunile gen marime, numar, dimensiune, culoare, tip, model, etc.; o sa va dau un cont ING sa tranferati CV comenzii sau pe Vineri la terasa (de obicei ajung pe la un 8-9 seara la terasa), Tel 0740 927299 / 0766 621329.

1. UrsP2Roti

2. wender

3. pascariu.marius

4. ilpirati

5. Trevizes

6. irriducibil

7. nubciclist

8. silviu2403

9. Kskdoru

Iti trimit PM

1. UrsP2Roti

2. wender

3. pascariu.marius

4. ilpirati

5. Trevizes

6. irriducibil

7. nubciclist

8. silviu2403

9. Kskdoru

10. Goitta vine PMu'

1. UrsP2Roti

2. wender

3. pascariu.marius

4. ilpirati

5. Trevizes

6. irriducibil

7. nubciclist

8. silviu2403

9. Kskdoru

10. Goitta

11. rasebo

Am trimis PM.

1. UrsP2Roti

2. wender

3. pascariu.marius

4. ilpirati

5. Trevizes

6. irriducibil

7. nubciclist

8. silviu2403

9. Kskdoru

10. Goitta

11. rasebo

12.Ener

Pana acum ;

1. UrsP2Roti $>

2. wender >

3. pascariu.marius ?

4. Scorpion R $>

5. Trevizes >

6. irriducibil $>

7. nubciclist >

8. silviu2403 ?

9. Kskdoru $>

10. Goitta >

11. rasebo >

12.Ener $>

La transferul bancar puteti adaga la detalii pe langa nume si Nick-ul de pe forum sa fie mai usor de asociat cu comanda respectiva.

> am primit comanda ;

$ am primit Contravaloarea;

? asteptconfirmare pe PM

Diseara sper sa plasez comanda daca e totul Ok.