Recommended Posts

Abia dupa o zi apare in sistemul de tracking. Daca l-au expediat aia, e ok, pe 26-27 ajunge.

Nu-i regulă, fapt ptr care acum funcționează ;)

Yup, pe luni-marți ne ridicăm jucăriile!

Eu o sa ma intorc in Bucuresti pe 30 sau 31. O sa ridice altcineva comanda, in caz ca vine pana atunci.

Ne mai auzim atunci.

Vacanta placuta! Cel putin pt. mine nu este nici o graba, ne auzim/citim atunci! :)

Merci! Vacanta placuta tuturor!

A venit si tranzactia.

Mai am eu de returnat urmatoarele sume, in lei:

xemax 18

shauru 4

raducanmihai 5

h3x0r 10

myxtreme2012 2

Trevizes 8

Cine vrea, poate sa ridice azi/maine produsele. Am telefonat la Cargus si chiar acum il incarcau in masina curierului! :D/

Altfel, dupa Anul Nou.

Io as incerca in seara asta, da' nu-mi mai aduc aminte exact unde e punctul de desfacere! :D

Asta da sincronizare cu Mosu'...Cineva cred ca a fost foarte cuminte anul asta :)) Asteptam detalii privind ora si locul unde sa spunem poezia si sa primim cadourile.

Inca nu le-am primit, dau de stire imediat ce ajunge la mine pachetul.

Ca prima locatie, pana la 17:00 in principiu, Str Tipografilor 11-15, Spark, Corp B3-B4 (sunt blocurile verzi, de sticla, de langa DN1, Fantana Miorita).

Dupa 18:30, Politehnica, Benzinaria Agip, Iuliu Maniu.

Inainte de a veni, sunati la 0723.678.193, ca programul meu de lucru de azi nu e prea clar. :)

Sa vedem si daca am avut vreun "neastamparat" printre noi, ca n-am stat inca sa verific factura, daca lipseste vreun produs :P

Poti veni maine, 25 dec, in jur de 12 sau pe seara, dupa 7.

Luni plec din Bucuresti.

Vreau sa dau eu cu CVP o comanda :) Nu luam multe persoane la comanda. Sa fim maxim 6-7 si toti din Bucuresti.

Am revenit in oras. Cine mai are de ridicat piese de la mine poate sa o faca incepand de azi.

Tin sa va anunt ca pentru (4,5 EUR ) 20 lei/persoana pot sa dau si eu comanda pe bike24

Conditii de participare la comanda

1 - sa fie doar din Bucuresti sau daca sunt din tara sa vina dupa ele( nu ma complic cu expedierea coletelor prin posta sau firme de curierat )

2- maxim 5-6 produse de persoana ( daca se doreste ceva gen cadru bicicleta,trainer sau ceva voluminos ori greu transp va fii de 10 EUR - 44 LEI )

3- sa se adune minim 5-6 persoane ,maxim 8-10

Nu fac munca voluntara ( cei care au dat comenziu stiu despre ce este vorba ) si nici timp aiurea de pierdut nu am,cine considera ca e ok bine,cine nu sa se abtina de la orice tip de comentarii.

Detalii prin PM

Ramane valabil

• Upvote 2