Recommended Posts

salut, vina a fost si a mea, nu am vazut PM-urile decat acum. Scuze.

Eu vreau in continuare setul de roti.

se misca cu talent nemtii astia:

11:02 = We confirm the receipt of your order with this e-mail.

13:49 = The items you ordered have been dispatched from Bike24 today. The shipment is performed by Deutsche Post / DHL.

Au primit plangeri saptamana trecuta, cu siguranta, si de acolo schimbarea de atitudine... Au acum carnita in frigider pana la Craciun.

având în vedere "că co"manda lui dr_psht nu s-a concretizat......din cauza unora care nu stiu sa raspunda sau nu au avut timp......marturisesc ca astept o noua comanda... :D

eu vreau niste roti si as vrea sa mai fie cineva cu o chesti voluminoasa pentru a imparti BULKY-ul

Nu e taxa bulky la bike24, daca mergi cu o pagina in spate o sa vezi ca eu am cumparat acum o saptamana jumate un set de roti si nu a existat taxa pt bulky goods, doar aia 15 euro pentru transport

ok..este bine de stiut.....deci nu exista bulky pe bike 24......mersi merlin....

se baga cineva la o comanda...

Haide lume faceti careva pe capitanul, ca ai mei la servici s-au saturat de cate pachete mi-au venit de pe Bike24. :)

M-as fi bagat eu dar nu stiu daca sunt in zona cand ajunge pachetul.. Daca se face comanda ma inscriu si eu cu o pereche de pantofi si una de pedale.

cine vrea sa fie capitanu' unei..comenzi, este vorba de o comanda de seama nu orice comanda...:D.......este clar acest capitan se lasa asteptat :PPPPP

As vrea sa cumpar o tija de sa, ma lipesc si eu daca se face o comanda ....

Boon, pot sa dau eu comanda.

Insa, datorita faptului ca iau comanda la servici, pot lua doar chestii mici(fara roti, cauciucuri wired sau alte bazaconii). Va rog completati lista sa vedem ce merge si ce nu.

1) h3x0r - Placute de frane Formula RX.

2) addrian - tija de sa

3) enderb - pedale si pantofi. Ender vezi ca e loterie cu pantofii. Putem vorbi pe PM ca sa-ti explic de ce. Eu si inca un amic am patit-o, si te costa prea mult ca sa returnezi. Mult mai ok e sa probezi in tara si comanzi la fix marimea si produsul probat, sau cumperi cu totul din tara.

Daca voi doi sunteti hotarati, momentan ramanem asa, si expediem comanda... :)

3) enderb - pedale si pantofi. Ender vezi ca e loterie cu pantofii. Putem vorbi pe PM ca sa-ti explic de ce. Eu si inca un amic am patit-o, si te costa prea mult ca sa returnezi. Mult mai ok e sa probezi in tara si comanzi la fix marimea si produsul probat, sau cumperi cu totul din tara.

Daca voi doi sunteti hotarati, momentan ramanem asa, si expediem comanda... Imagine postată

Salut,

Multumesc pentru informatie; din pacate nu cred ca am unde proba ceea ce as dori eu - o pereche Vaude. Discutam pe PM mai multe te rog.

fara..roti..cum fara roti...eu chiar roti vreau...si nici nu sunt grele au 1,700 grame :DDDD..poate se mai gandeste h3x0r si face un pustiu de bine.....

P.S: dau o bere [-O<

Eu vreau sa dau o comanda la Action Sports, asa ca daca iti gasesti rotile si acolo pot sa ti le comand eu.

Daca as avea un depozit special, un discount cu INGB sau Raiffeisen, v-as da comenzi sa moara pestii toata ziua. Toata ziua. :) Dar si asa la mine la munca componentele vin la mine la munca pachete pachete, atunci cand am eu nevoie de cate un kktel. Si mai iau 4 oameni in comanda, si se face un ditamai prostia de 1 m pe 1m daca am obiecte voluminoase. De aia nu pot lua roti, nu pot sa ma apar cu ditamai pachetele pe acolo, si nici nu am masina la munca sa transport de acolo acasa. Argumentul cu vin eu si iau comanda seara, nu intra in discutie pentru ca depind de persoana. Nu vine, nu plec de la munca? Sau plec cu taxi ? Complicatii. :)

Cei doi care i-am enumerat acolo, raman. Astept lista produselor pe PM(marimi, tot ce trebe) si eu dau reply cu contul de virament. Multumesc.

Daca as avea un depozit special, un discount cu INGB sau Raiffeisen, v-as da comenzi sa moara pestii toata ziua. Toata ziua. :) Dar si asa la mine la munca componentele vin la mine la munca pachete pachete, atunci cand am eu nevoie de cate un kktel. Si mai iau 4 oameni in comanda, si se face un ditamai prostia de 1 m pe 1m daca am obiecte voluminoase. De aia nu pot lua roti, nu pot sa ma apar cu ditamai pachetele pe acolo, si nici nu am masina la munca sa transport de acolo acasa. Argumentul cu vin eu si iau comanda seara, nu intra in discutie pentru ca depind de persoana. Nu vine, nu plec de la munca? Sau plec cu taxi ? Complicatii. :)

Cei doi care i-am enumerat acolo, raman. Astept lista produselor pe PM(marimi, tot ce trebe) si eu dau reply cu contul de virament. Multumesc.

te inteleg perfect....si imi pare tare rau ca nu pot sa ma alatur voua....poate data viitoare

bafta multa si faza cu venitu" dupa comanda este foarte viabila cel putin in cazul meu.....

Salut,

Eu ma bag la urmatoarea comanda cu o pereche de pantofi Pearl Izumi si o pereche de pedale SPD Shimano - sa vedem daca va fi un PD-M785.

Numai bine.

Cu placute incapi costin, no problem.Ne mai scad costurile. Da-mi pe PM produsul si calculea-ti costul, la care adaugi transportul. Suntem 3 oameni momentan. Sa vedem ce zice baiatul cu tija de sa.

daca nu ai dat inca comanda poate ma insinuez si eu daca e ok cu cateva maruntisuri... ma uit azi sa vad ceva elemente optice si un suport sidecage si iti trimit in prv eventual daca e totul ok. mc

Nu pot sa gestionez mai mult de 3 oameni pe langa mine. Sorry. Trebuie sa ma si intalnesc cu ei....

a ok, atunci mai stau:> pana una alta poate gasesc pe la noi un suport side cage ca ala e urgent...