mircescu

Comenzi Actionsports.de

Recommended Posts

Comanda o s-o dam imediat ce ne strangem suficienti ca transportul sa fie acceptabil pentru o persoana. Cred ca daca ne strangem vreo 10 e ok

Nu cred ca reusim sa ne strangem 10 foarte curand. Din cate stiu transportul e 25Euro. Daca am fi 5 ar iesi 5e de persoana, pret care mi se pare acceptabil. Ce parere aveti?

Ai dreptate 25 eur pt romania ;) Mi se pare exagerat de mult

Daca nu ne strangem 10 eu nu comand. Ultima comanda la care am participat a fost cu 1 eur de persoana transport.

Hop si eu

1. costin.ch

2. ScorpionRider

3. kskdoru

4. Alpinman

5. abuwz

Salut,

Daca se strang mai repede si mai multi pentru comenzi la bike24.com cu parere de rau va anunt ca ma bag acolo (am un produs de luat si se gaseste la acelasi pret in ambele locuri)

Eu ma retrag de la comanda de aici. S-au strans mai multi la bike24 si am ramas acolo.

Bafta

O sa dau o comanda pe actionsports.de. Amatorii va rog sa imi comunicati produsele pe PM.

salut

cam pe cand vrei sa o dai?

merg si produsele cu "can be supplied ex stock" si cele cu "usually dispatched within 5 to 7 days"?

corrado...ramane valabila comanda?

vad ca s-au strans si pe bike components cativa, iar preturile sunt mai mici

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 14:10 ----------

cu scuzele de rigoare, si desi a durat foarte mult ultima comanda data pe bike components, ma retrag de pe action sports, deoarece economisesc 35 Euro in cealalta parte

Multumesc mult pentru intelegere

Acum am observat ca actionsports.de au micsorat tariful de transport pentru Romania de la 25 EUR la 9,99 EUR.

Acum am observat ca actionsports.de au micsorat tariful de transport pentru Romania de la 25 EUR la 9,99 EUR.

Pai daca pt Romania este 10 euro transportul si eu ma bag la o comanda. N-am facut comenzi de pe site-uri aflate in afara Romaniei si sunt incepator la acest capitol. Asa ca as avea cateva intrebari:

1.Cine face comanda?

2.Cum ii livrez banii?

3.Cum facem cu transportul?Stau in Galati. Cat imi ia pentru o pereche de pantofi si niste lubrifianti transportul?

4.Pentru produsul Shimano Sh-mt52 in valoare de 55 de euro se mai adauga ceva? Ca mi se pare cam mic pretul fata de alte magazine.

5.Care e data la care se va da urmatoarea comanda?

6.Cati suntem pana acum?

7.Un numar de telefon al celui care da comanda de pe site se poate?

Multumesc. :P