black44red

Salzkammergut- MTB maraton in Austria

Recommended Posts

@ Cristi .. erau ceva reduceri dar nu foarte multe. Tin minte 2 exemple: 50% la rotile DT Swiss si de la continental luai cu 60 euro 2 cauciucuri si 2 camere plus un rucsacel. La majoritatea articolelor puteai negocia. E mishto la expo pentru ca gasesti totul intr-un singur loc. In acelasi timp e riscant pentru ca oricat de putini bani ai la tine vrei sa cumperi o multime de chestii.

Multumesc de link. Nu-l vedeam daca nu-l urcai. Cred ca ar mai trebui mentionat ca statistica e facuta doar pentru cei care au fost la 200 km. Noi restul nu am fost verificati.

Cine mai merge anul acesta?
Noi mergem vreo 3 masini cu o saptamana mai devreme sa vizitam si locurile relaxat. 

Si vreo 2 masimi merg strict pentru weekendul respectiv. Robike pleaca din Tg Mures si cred ca mai are loc.

Oac se va duce la distanta de 200 km ...brrr Cel mai nasol mi se pare startul la 5 dimineata.

AAlllooo,ati fost prin AT. si nu zice-ti cateva cuvinte despre aceasta editie... :p
Daniel.....

Oac........

Doina.....

RoBike...

.

.

.

.

???

Anul asta vremea a fost perfecta pentru pedalat, locul 1 a scos si timp record pe traseul lung 9h53.

Am mers si eu destul de repede cat sa tina bateria la gps sa inregistrez tot traseul A: http://connect.garmin.com/activity/342459594

In rest peisaje de vis si pante cam mari, cu ocazia asta am aflat si eu ca nu stie garminul sa afiseze panta mai mare de 35%.

• Upvote 2

Ai bre Oac... Nu cred ca poți tu sa urci 35% ,el de ce să afișeze?

• Upvote 2

Anul acesta.....este cineva care merge,totusi,la acest concurs?
 eu as cauta pe cineva,cu care sa pot merge.Pers+bici.

eu merg si as avea loc chiar de 2 pers + bicle, dar plec pe 10 din Bucuresti si ma intorc abia pe 19-20 in tara

Mda,ma bucur ca mergi,dar perioada,pentru mine,este foarte "lunga.
 Multumesc @@straff pentru raspuns.
 Ca data de plecare e bine,dar ca sosire....