emiljianu

Scott Sub 10 furat

Recommended Posts

FURATA de la Carrefoure Feeria Baneasa, din rastelul de biciclete de la intrarea Hoolywood Multiplex, legata cu antifurturi, bicicleta SCOTT SUB 10, alba 2008, seria GD 87 24 71 ca in poza alaturata, date suplimentare pe internet la SCOTT, gasitorului recompensa 500 Euro . Beep la mob proprietar 0721 326 388 sau sectia 2 politie.

cred ca e a patra bicla de care aud aici pe forum ca e furata, in decurs de 1 luna. nu pot spune decat ca imi pare rau.

o asa bicicleta nu as fi lasat-o legata nici in fata politiei (nu ca de acolo nu s-ar fura... dar ca idee!).

cei care obisnuiesc sa lase nesupravegheate biclele bune, in care au bagat bani multi, ar trebui sa se gandesca de mai multe ori. antifurturile nu sunt desavarsite!

sper s-o recuperezi. bafta!

Imi pare foarte rau sa aud asta, in ultimul timp, vad ca hotii fura biciclete din ce in ce mai scumpe.

Eu am emotii si cu DHS-ul meu sa il las legat pe undeva...

Chiar si la munca unde las permanent o camera tintita asupra bicicletei.

Imi pare rau pentru prietenul pagubit, dar totusi nu pricep cum in Romania se poate lasa o bicicleta napazita la un rastel (nu are nici o importanta ca era asigurata cu 10 lacate) !

imi pare rau! dar a observat cineva ca bicicleta sa furat in aceeasi zi cu cea a fratelui meu? coincidenta?:) sau hoti se vorbesc intre ei?

imi pare rau! dar a observat cineva ca bicicleta sa furat in aceeasi zi cu cea a fratelui meu? coincidenta?:) sau hoti se vorbesc intre ei?

poate fi aceeasi gasca de hoti.

Eu nu inteleg cum poti sa iti lasi o bicla ca aceasta intr-un rastel.Din parcarile de la centrele comerciale din zona bricostore-ului si a carrefourr-ului s-au furat atatea masini.Va dati seama ca furatul unei biciclete din zona aia e floare la ureche:|

Incredibil, la Mall Vitan, rastelul de bicle e supravegheat de cei de la BGS.

O bila alba de la mine... desi nu cred ca tin ei minte cine cu ce bicla a venit...

emiljianu, spune-ne te rog cu ce fel de lacate ai legat bicicleta, ca sa stim ce s evitam/si eventual sa intelegem cum opereaza hotii.