hilea1

Dambovita

Recommended Posts

sambata la 11 vin targoviste, iese cineva cu mtb-ul? propuneri de traseu?

sorry

in wend sunt plecat.....cu masina!!! datorii de familie,ce sa i faci!

si eu sunt din Targoviste. Am cursiera... de obicei punctul de intalnire este pe platoul prefecturii, la acel monument de vis-a-vis de Muntenia. Daca aveti drum pe acolo...

vorbeste cu Kiev daca Iti trebuie ceva

el vine frecvent In Bucuresti

Sambata se face o tura organizata de clubul Rotary Targoviste.

Se pleaca din Targoviste se merge pana la granita cu judetul Arges (undeva dupa Gaesti), se preia stafeta (nu stiu inca ce inseamna).

Va mai dau detalii zilele astea.

prietenie bucuresti tirgoviste-poate facem o cursa impreuna spre sinaia, ce ziceti?

si de prietenii din moroieni cum trecem?

Propun Galma, din Moroieni se face in stanga spre Vanatorul. O ruta frumoasa pentru MTB-uri

si eu sunt din apropierea targovistei si mai fac cu inca un prieten excursii ocazionale el are un MTB si io o semicursiera cautam inca cativa parteneri de drum

si eu sunt din apropierea targovistei si mai fac cu inca un prieten excursii ocazionale el are un MTB si io o semicursiera cautam inca cativa parteneri de drum

Saptamana viitoare poate facem o tura cu mtb sau cursiera, la alegerea voastra. Mai vorbim

si eu sunt din Targoviste. Am cursiera... de obicei punctul de intalnire este pe platoul prefecturii, la acel monument de vis-a-vis de Muntenia. Daca aveti drum pe acolo...

Te cunosc adica ti am vazut cursiera prin oras.

Problema e ca voi va intalniti numai seara in jurul orei 20 ora la care eu am terminat demult turele si imi indeplinesc 'indatoririle familiale' :P ca nu am timp numai de hobby.

N am vazut picior de biciclist mai devreme de ora 20 si atunci sunt doar cativa ""acrobati'' care si rup dosu' cu sarituri stand practic mai mult pe loc. Pt ture nu mai exista vlaga in Tgv

cu cine m-am intalnit azi pe la 19:15 la manastirea Dealu ?

eu eram in coborare si nu am putut opri...

era cineva cu o cursiera rosie din c ate am apucat sa vad...

poate ne intalnim zilele astea...

cred ca iarasi eram eu :)), daca era un ciclist cu tricou alb ala sunt eu si daca tu aveai o cursiera rosie cred ca tu erai

din cate am vazut parca nu avea tricou alb cel cu care m am intalnit...

iar eu nu am cursa rosie...

am doar casca si bluza rosii...

ieri seara in targoviste o cursiera galbena parca Cervelo..

cine era?

salutare baietzilor,abea acuma am gasit topicul asta si ca atare o sa postez si eu ceva pe el

sunt din tgv...dar am facut faculta la buc...si acum ma luat iara microbul bicicletei,sau poate nu l-am pierdut niciodata,doar s-a atrofiat o perioara :),abia astept sa se duca zapada sa incep calatoriile cu bicla,am un steprenwolf negru,

cunosc aproape toate drumurile din jurul tgv-ului pe sosea si in afara ei,cel mai frecvent manastirea dealu..si toate dealurile din imprejurimi,nu mi-a scapat nici unul pana acuma si abea astept sa mai bag niste trasee iarasi

cine e interesat de ceva offroad sa mai posteze pe aici ca vor fi citite cu siguranta

sanatete sa avem ca restul se cumpara :D