hilea1

Dambovita

Recommended Posts

@alecsandru_s:Tizule, cred ca te-ai prins ca nu e nici o urma de misto la adresa voastra ci chiar o nadejde ca trageti tare aCOLO LA voi sa mai nivelati zona.

In ceea ce priveste slobozul cu care dau astia pe strazi sa stii ca sarea omoara feru',eu merg numai pe zapada curata,am mai putin de spalat dupa tura...:P

@alecsandru_s:Tizule, cred ca te-ai prins ca nu e nici o urma de misto la adresa voastra ci chiar o nadejde ca trageti tare aCOLO LA voi sa mai nivelati zona.

In ceea ce priveste slobozul cu care dau astia pe strazi sa stii ca sarea omoara feru',eu merg numai pe zapada curata,am mai putin de spalat dupa tura...:P

In ceea ce priveste slobozul cu care dau astia pe strazi sa stii ca sarea omoara feru',eu merg numai pe zapada curata,am mai putin de spalat dupa tura...:)

tizule, :P da-o naiba de bicicleta ca doar nu vrei sa o lasi mostenire:)) Da-i cox pe unde apuci si nu te mai gandi la slobozul altora care-l arunca pe strazi :) . De nivelat zona ...e greu ...cred ca trebuie sa chemam o vola :) ca altfel venim cu saniile pe partie . Poate facem un concurs de tras sanii :D) Ne vedem la concurs ( Eu sunt cam bolnavior din cauza biclei ..am racit tare , am puroi in gat )

In ceea ce priveste slobozul cu care dau astia pe strazi sa stii ca sarea omoara feru',eu merg numai pe zapada curata,am mai putin de spalat dupa tura...:)

tizule, :P da-o naiba de bicicleta ca doar nu vrei sa o lasi mostenire:)) Da-i cox pe unde apuci si nu te mai gandi la slobozul altora care-l arunca pe strazi :) . De nivelat zona ...e greu ...cred ca trebuie sa chemam o vola :) ca altfel venim cu saniile pe partie . Poate facem un concurs de tras sanii :D) Ne vedem la concurs ( Eu sunt cam bolnavior din cauza biclei ..am racit tare , am puroi in gat )

daca tot va duceti la arges winter race,poate o sa puneti si niste poze la intoarcere,

eu nu o sa vin,deci nu am cum sa fac poze si sa pun ;))

succes!

daca tot va duceti la arges winter race,poate o sa puneti si niste poze la intoarcere,

eu nu o sa vin,deci nu am cum sa fac poze si sa pun ;))

succes!

v-am vazut sambata cand urcati la manastire; eu coboram - cu masina :))

azi am scos prima oara bicicleta - pana la spalatorie si inapoi... poate ne vedem zilele astea, o tura scurta...

astia din Tgv adaugati-ma si la messenger: sile_c

deci trebuie sa schimb locatia, de saptamana trecuta sunt din nou targovistean

gata... acum sunt targovistean si la "location"... greseala mea.

Edited by sile_c
schimbat locatia

eu doar in weekend sunt in tgv,in rest..sunt in bucuresti

azi ieseam umpic cu bicla,dar daca esti plecat,n-am facut combinatie;)

spor!

mai asteptam damboviteni pe forum care sunt pasionati de mtb

dar pasionati de dambovita care sunt mtb-ishti primiti?:-J

@sile_c:unde iti faci service-ul acum ca te-ai mutat in targoviste,ca m-ar interesa si pe mine?