corrado

ureche prindere schimbator spate pe cadru santa cruz

Recommended Posts

cine ma poate ajuta si pe mine cu piesa respectiva?

as fi profund recunoscator.

incearca pe siteul xbikers.ro au acolo mai multe modele de urechi.Oamenii de la magazin sunt cam neseriosi, dar e singurul din tara in care am gasit mai multe modele de urechi.Spor la cautat

in alta parte in romania nu stiu. e un site din america parca deraileurhanger.com (ceva de genu) si acolo chiar au multe modele.Din cate am inteles de la un prieten care a comandat nu a platit mai mult de 100lei cu tot cu transport in ro

chestia e ca o vroiam repede intr-o sapt max, ca pierd maratonul de la m.ciuc si ma oftic

Fa-ti.

Cauta un nene frezor batran , mai ales daca are vreun relief (am incercat sa caut imagini, da' n-am gasit rapid nimic concludent, si ma cam trage patu'). Din pacate sunt rari, da' poate gasesti unchiu' lu vecinu' bunicului sau ceva.

L.E: incearca pe forumul rhc.ro, e un forum de modelisti si mai sunt cativa care au scule si isi ofera serviciile. Daca dai peste vreunu' cooperant, cauta imagini ale prinderii, du-te cu cadrul si schimbatorul... trebuie sa iasa. Daca te pricepi la desen tehnic, si mai bine ;;)

Am gasit-o pe chainreaction, BETD hanger numaru 159, 23 euro bucata. Presupun ca o sa-ti iei doua.

Si daca vrei livrare in 3-4 zile, te mai costa 25 euro UPS Express Saver.

Cred ca ratezi maratonu de la ciuc. ;;)

mersi mult. cred ca aia este, este identica in poza acum sa vdm in realitate. nu avea decat o bucata. cert e ca am dat comanda prin ups express ar trebui sa vina in 3 zile.

Edited by corrado

baietii de la chainreaction nu au avut pe comanda, insa m-a salvat domnul cocos de la assport cu un strungar si astfel am reusit sa particip la miercurea ciuc la maraton.