maus

Planificator ture pe langa Galati

Recommended Posts

Propunerile le postam aici.Rezultatele(daca se merita) le facem topic separat. :wink:

Pentru miine 19 11 2006 poate va inscrieti ptr un macin 8O Adica eu si inca 1-2 sigur vom fi acolo :D

Sa vedem cum a fost aventura :D, cel putzin pe la noi prin constanta s-a lasat cu ceata si cu racoare :D , sunt rupt :D

Doamne cald ca in septembrie ,nu se putea ierta si am invitat toata floarea cea vestita a judetului Galati ,dar sau fundit care mai de care mai elegant.Am luat juniorul si l-am facut un 80 de km

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

rulam agale

Imagine postată

Citeva 'musuroaie'

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Si seara ne apuca pe asfalt .Ce frumoasa este vara!!!!

Imagine postată

Imagine postată

Si miine e o zi 8O 8O http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Ptr ultimul weekend din an cine se inscrie la cuvint?O iesire pe bike ar prilej bun de dezmorteala dupa abuzurile comise de craciun.

Gabi Danutz nu ratati ......

Unde vrei sa mergem? Am iesit acum 2 zile si mi-a inghetat fata. :oops:

Duminica vor fi maxim 3 grade si tu vrei sa mergi in Macin. Cred ca este cam mult pe vremea asta. Vrei sa mergi cu montana sau cursiera? :(

Guest

Unde vrei sa mergem? Am iesit acum 2 zile si mi-a inghetat fata. :oops:

stii maus, intr-un fel nu te inteleg: :( . Ar trebuii sa stii ca pasarile de tipul asta, cele calatoare , colibrii, etc, nu traiesc in Delta Dunarii ci in Delta Nilului,la schimbari de an. Vara le mai iei cu tine, asa, dar iarna, iti mor dreku de frig, lasa-le naiba acasa , in Delta terakotei, ca li frig. :( :( http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif :(

Imagine postată

Chiar crezi ca trebuie sa ma ia Maus cu el la plimbare? Pot sa meg si cu altcineva. Raman la parerea ca pentru a face in jur de 80 de km este riscant pe vremea asta. Am citit pe cyclingnews ca Basso si Cunego s-au antrenat serios chiar si de Craciun, insa ei sunt profesionisti. Daca Maus imi plateste medicamentele merg. :(

Profesionisti sunt ciclistii dintr-un cadru organizat, cel putin asta este parerea mea. :wink:

:( :( :( Nici nu stiu ce sa fac mai intii :sa rid ca e de ris ,sa pling ca e de plins.

Gabee a prins totul in 2 fraze si o ''poza'' 8O http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif :( :( .

Daca Maus imi plateste medicamentele merg

Bai Gabi maturizeazate putin.Nu te obliga nimeni sa faci ceva impotriva vointei tale .Plus ca starea de boala vine de la sine daca te gindesti ca te vei imbolnavi!!

Dar daca ai sti ca mersul pe bike se face cu consum de energie ,care are ca rezultat mersul '' inainte'' si caldura.De unde rezulta ca poti sa te incalzesti mergind ,dar trebuie sa mergi. :wink: Medicamentele lasale ptr batrinete cind nu mai poti sa......

Pune si tu mai multe poze, sa-l vad si pe Dan chinuindu-se. :D

Un nou an ,lasati spritul mai flacai si la pedalat cu voi.Puturosi din Galati treziti-va 8O :D 8O