Axe

Link-uri Utile

Recommended Posts

avem un filmulet despre consumul irational la nivel mondial... foarte interesant

avem un filmulet despre consumul irational la nivel mondial... foarte interesant
Foarte interesant intr-adevar. Cam trist ca doar 5000 de oameni au avut rabdarea sa-l vada pana la capat.

Super tare filmuletul dar era de pus la "videoclipul zilei" !

Aici intentia mea a fost sa postam tot ce gasim mai interesant, informativ, extraordinar ! Deci linkuri care te lasa gura cascata sau de la care afli ceva nou si interesant.

Edited by Axe

Of axe, credeam ca te-ai saturat sa tot initiezi thread-uri. Esti neobosit.

Foarte interesant intr-adevar. Cam trist ca doar 5000 de oameni au avut rabdarea sa-l vada pana la capat.

Oamenii nu gasesc nici o placere in a asculta vesti rele

Scrie si pe undeva prin comments ca individul nu se vede pe sine ca o solutie la problemele comunitatii, si este adevarat....

Of axe, credeam ca te-ai saturat sa tot initiezi thread-uri. Esti neobosit.

Credeai prost ! topicul tau "despre marimi" are vreun farmec ascuns ? 8-)

Nu ti se pare interesant primul link pus de mine ? Mie si altora ni s-a parut haios sa vedem live atatea locatii !

Sunt o gramada de astfel de situri dar cred 99% nu merg, ala functioneza.

Uite altul la fel de folositor mai ales pe acest forum ! http://icelord.net/bike/

L-am downloadat pe tot in rezolutie standard format divX. Se poate o discutie lunga si interminabila pe tema filmului pentru ca nu-s toate chiar asa cum scrie acolo.

Superb realizat

Asa m-a captivat ca l-am urmarit aproape complet azi la job, cu toate ca am si destul de lucru

Parca vad ca trebe sa prestez ore suplimentare azi :)

hah...parca as auzi cum cineva imi povesteste propria mea lucrare de licenata :-

Foarte tare!

Se poate o discutie lunga si interminabila pe tema filmului pentru ca nu-s toate chiar asa cum scrie acolo.

Na vezi tu, ca sa urnesti un om si sa ai sanse mai mari de reusita trebuie sa ii prezinti situatia intr-un mod mai dramatic. Altfel... "lasa bade ca nu e chiar asa de negru".

Around the World

lumea in imagini.

dupa accesarea linkului, click pe punctele colorate (sau pe steaguri) pt a vedea imagini din orasele/zonele respective.

Din pacate nu toate bulinele sunt completate cu poze, probabil lista este in asteptare :)

la fel m-am gandit si eu initial...