Rhadoo

Pro Cycling Manager 2009

Recommended Posts

Buna sunt nou aici :D

Poate cineva sa imi dea un link de download de la Game Center deoarece nu gasesc si as dori sa joc online. Multumesc mult!

Dai la Start - All Programs (toate programele) - Cyanide - Game Center. Nu trebuie sa downloadezi nimic. Am incercat sa ma inscriu da vad ca nu merge...

Dai la Start - All Programs (toate programele) - Cyanide - Game Center. Nu trebuie sa downloadezi nimic. Am incercat sa ma inscriu da vad ca nu merge...

ok Merci:D

Dar vad ca nici eu nu pot as ma inscriu. Nu stiu ce email sa folosesc ca vad ca @yahoo.com nu merge. Am pus unul aiurea, merge dar trebuie sa intru pe email sa imi activez contul. Cu ce fel de email pot sa ma inregistrez?

tre sa ai game center versiunea 1.2.6.1 si jocul 1.0.3.3. O sa organizez niste curse de keirin la track mai tarziu, poate vrei sa joci si tu;)

tre sa ai game center versiunea 1.2.6.1 si jocul 1.0.3.3. O sa organizez niste curse de keirin la track mai tarziu, poate vrei sa joci si tu;)

La Game Center am versiunea 1.2.5.1 si la joc am 1.0.3.3(cea buna)

Imi poti da un link de download pentru Game Center versiunea 1.2.6.1?:))

Multumesc!

mie nu imi vine mail-ul ...cand m-am inregistrat

si m-am inregistrat de 2 zile

esti sigur ca nu ai gresit e-mailul? se termina cu personal.ro nu email.ro. Poate ai gresit acolo

cn imi zice si mie cum sa joc la cursele pe velodrom ca nu stiu pe ce sa apas spuntetim butoanele care stie .ms

sageti.

Sus, jos pt. cat efort sa depui

Stanga, dreapta pt. a te deplasa pe pista.

Si cand esti la efort maxim apasa pe Space pt. a accelera.

esti sigur ca nu ai gresit e-mailul? se termina cu personal.ro nu email.ro. Poate ai gresit acolo

sageti.

Sus, jos pt. cat efort sa depui

Stanga, dreapta pt. a te deplasa pe pista.

Si cand esti la efort maxim apasa pe Space pt. a accelera.

ms mult ma bag sa vad

Fa-ti alt cont si alta adresa ce e asa greu. Aia care fac jocurile pe acolo ce database-uri au ca vad ca toate echipele sunt la fel...unu cu 83 pemunte un sprinter cu 85 unu cu 84 hills si asa mai departe? Oricum sunt slabuti unii...

Aia care fac jocurile pe acolo ce database-uri au ca vad ca toate echipele sunt la fel...unu cu 83 pemunte un sprinter cu 85 unu cu 84 hills si asa mai departe? Oricum sunt slabuti unii...

Sunt la fel pt. ca este un ladder db.

Pe baza jocurilor ladder se fac clasamente pe site-ul oficial cyanide, deci sansele trebuie sa fie egale, de aceea ciclistii sunt identici.

Sunt la fel pt. ca este un ladder db.

Pe baza jocurilor ladder se fac clasamente pe site-ul oficial cyanide, deci sansele trebuie sa fie egale, de aceea ciclistii sunt identici.

Aha. Mersi! Am vazut ca iti trebuie cel putin 5 jocuri ca sa apari in top. Pana akm am 3...in 2 am castigat si in 1 am venit pe 5 parca cu Kessiakoff.

am si eu o intrebare cum pot sa fac sa nu mai creasca atributile la cariera Credeam ca ele cresc ca la 2008 si cresc si la ceilalti ex:Andy Schleck a ajuns in jumatate de sezon la 84 MO si Contador a ramas la 83 MO.Plus ca Fugsalng a ajuns deja la 81 MO :-??