Rhadoo

Pro Cycling Manager 2009

Recommended Posts

Am terminat primul an cu Columbia , din pacate am facut o greseala majora , am luat vreo 12 tinerii de la scouteri , si am depasit 30 de oameni , astfel a trebuit sa aleg dintre Lovkist si Rogers cn sa plece , l-am lasat pe Rogers care cerea un salariu dublu si datorita faptalui ca cu Lovkist i-am facut fata in tdf peste tot lu Contador inafara de MV unde era prea stors sa mai faca ceva .

Am reusit un loc 3 in Giro cu Kirchen , locul 2 in Tdf , 6 victorii la sprint in tdf , am castigat campionatul mondial de TT cu Luis Leon si multe alte tururi de 1 zi , pt tdf 2010 l-am luat pe Menchov .

Pt cn nu s-a apucat , va sfatuiesc sa luati Liquigas , Kreuziger o sa ajunga cel mia bun in sezonul al doilea are deja 79 , Pellizzoti e imbatabil in Giro pe orice munte .

Am facut un test cu Contador, i-am facut 91 skill pe Mountain , si la Stamina 80 , pe Monte Petrano , am castigat etapa la 5 min fata de Valverde .

raul22 Pellizzoti n-a miscat in giro la mine. sunt la saxo bank si am castigat giro cu franck schleck, andy pe 2, in total 15victorii de etapa, in le tour am terminat pe 2 cu andy, m-a facut contador doar la tt, ca altfel luat si tdf, iar in vuelta andy pe 1 si franck pe 3.

jucati si voi macar pe normal si realistic.Cum sa ii pui pe fratii in toate tururile si sa castigi 15 etape in giro:|

V-am aratat cum sa faceti cu Database-ul ca sa v-il faceti voi cat mai real (ex: Wiggins pe munte 56 -> 81 sau Evans 81 -> 78 - e cam mult si atat). Eu am castigat Turul Frantei cu Andy care avea 84 pe munte si 75 la TT pe nivel Hard.

Depinde de Contador , la mn pe Verbier si Andorra Carlis a atacat mult prea devreme si a fost usor de readus in grup de liquigas , la TT conteaza cel mai mult starea fizica , in Giro Pellizotti l-a facut cu 1 min pe Lovkist , am pierdut tururile fiindca am cedat fizic in ultima saptamana si in Giro si in Tdf . :-??

Se poate juca multyplayer ? Si daca da , face cnva o cursa ?

eu am inceput cariera custom team,trebuia sa aleg minin 20 de ciclisti,salariile lor adunate sa fie 650.000.am luat young riders vreo 11 si 9 buni si pe munte si la contratimp

a. contador

m. rogers

t. lovkvist

t. dekker

d. zubriskie

v. nibali

l. gerdemann

y. popovych

l.l. sanchez

m-am incadrat la 647.000

partea buna :evadez cu intreaga echipa si reusesc cam 90% sa o duc pana la capat

partea rea: primul sezon nu fac parte din echipele de top

dati-mi un link cu editor database

eu am inceput cariera custom team,trebuia sa aleg minin 20 de ciclisti,salariile lor adunate sa fie 650.000.am luat young riders vreo 11 si 9 buni si pe munte si la contratimp

a. contador

m. rogers

t. lovkvist

t. dekker

d. zubriskie

v. nibali

l. gerdemann

y. popovych

l.l. sanchez

m-am incadrat la 647.000

partea buna :evadez cu intreaga echipa si reusesc cam 90% sa o duc pana la capat

partea rea: primul sezon nu fac parte din echipele de top

dati-mi un link cu editor database

da-mi linkul de editor

hihihi l-am gasit in dosarul jocului

99 la toti favoritii mei,acum bat tot

ai auzit de cuvantul ''realistic''?

da-mi linkul de editor

hihihi l-am gasit in dosarul jocului

99 la toti favoritii mei,acum bat tot

ai auzit de cuvantul ''realistic''?

Insa, voi stiti ca orice peste 85 e degeaba, nu?

Abilitatea maxima recunoscuta de joc e 85. Puteti trece si 200 000, si 99. Rutierul se va comporta ca unul de 85.

am gasit pe pcm daily un patch expansion(final) si un portugese addon pt acest patch,la cariera de la free riders ii poti lua pe sella,rassmusen,vinoukourov si kaseskin au overall 76-77