Rhadoo

Pro Cycling Manager 2009

Recommended Posts

Auziti ma puteti ajuta cu ceva la pcm 2008.am cerintele peste instalez jocul dar cand vreau sa intru in el imi da don,t send ma puteti ajuta cu ceva oare nu instalez bine jocul.

ai copiat ambele fisiere din crack?...trebuie copiat si fisierul .cxe

Pro.Cycling.Manager.2009-SKIDROW Torrent Download

- petru noobs -

Trebuie sa descarcati/instalati www.bittorrent.com .

Aveti o serie de sait-uri, fiecare cu fisierul ei torrent cu seed-ari, recomand sa selectati cel putin 2-3 ca sa fiti siguri ca descarca corespunzator.

La cate seed-uri sunt acum, cred ca va lua cu cel mult 100KO pe secunda, dar tot e bine, cel putin nu-l platesti %%-, Viva PC, VIVA LA REVOLUTION!;)

Auziti am si eu o prbl cu pcm 2008,orice patch care il iau nu are o echipa ba Astana,ba Garmin.Ce sa fac.Primul patch care leam luat o avea pe garmin(cu wiggins si astia noi)dar nu avea pe astana,dupaia am luat altul o avea pe astana(cu lance),dar fara garmin.A si inca ceva la ambele patchuri(sau detabase cum se zice nu ma pricep)nu avea echipele continentale.

Si inca ceva cu 1 gb ram,256placa video,procesor 3000+.2 ghZ,imi mere pcm 2009.

Auziti imi puteti da si mie un patch de pcm 2009 in care numele ciclistilor sa fie scrise corect nu lance neilstrung sau cadel ovans

Auziti imi puteti da si mie un patch de pcm 2009 in care numele ciclistilor sa fie scrise corect nu lance neilstrung sau cadel ovans

da tie iti cad mainile daca le modifici tu cu DB editor ??

http://pcmdaily.com/infusions/pro_download_panel/download.php?did=637 eu asta il folosesc(tb sa iti faci cont). Singura probl e ca in turu frantei in sezonu 2 are un TT de 160 de km si u TTT tot de vreo 160 :P

da tie iti cad mainile daca le modifici tu cu DB editor ??

Da dar sa fie fiecare ciclist sai schimbi numele te plictisesti am facut si eu la aia mai importantati la unii leam shimbat si tricourile(de ex cadel poarta tricoul de campion mondial si nu ballan)leam schimbat si valoriile adik de ex armstrong avea doar 78 acum are 81 cadel lam facut de 83 contador 82 si asa mai departe

Da dar sa fie fiecare ciclist sai schimbi numele te plictisesti am facut si eu la aia mai importantati la unii leam shimbat si tricourile(de ex cadel poarta tricoul de campion mondial si nu ballan)leam schimbat si valoriile adik de ex armstrong avea doar 78 acum are 81 cadel lam facut de 83 contador 82 si asa mai departe

baiete intelegem ca iti place Cadel, dar niciodata Cadel nu il va bate pe munte pe Contador :))

am vazut pe cheatshappens un trainer v 1.0.3.3 pt stamina unlimited

doar ca trebuie sa fiu membru ce doneaza

stiti vreun link de unde sa-l iau gratis?

in cariera la last name scrieti freire si primiti 10 puncte

nu-mi mai trebuie nici un trainer sau cheat

am cheat engine si schimb din 650.000 la cariera in 9.999.999

pot cumpara cei mai buni 25 ciclisti iar sponsorul principal imi da cu 20.000 mai mult decat salariilor lor adunate,castig tot dand numai simulate

poate revin cu un tutorial

pot cumpara cei mai buni 25 ciclisti iar sponsorul principal imi da cu 20.000 mai mult decat salariilor lor adunate,castig tot dand numai simulate

Si ce mai intelegi tu din jocul asta atunci ???

sa revi cu un tutorial ??? nu ms pastreazal pentru tine cheaterule ;) noi ceilalti preferam sa jucam corect jocul si sa castigam marile tururi pe Extreme ;) :P

asa si ???

si eu castig pe extreme,ce-i cu asta?si joc pcm de anul asta

pana la urma si voi veti avea un dream team in sezonul 2

va cumparati vreo 4-5 ciclisti,cu vreo 3 care ii aveati anterior si tot aia

asa si ???

si eu castig pe extreme,ce-i cu asta?si joc pcm de anul asta

pana la urma si voi veti avea un dream team in sezonul 2

va cumparati vreo 4-5 ciclisti,cu vreo 3 care ii aveati anterior si tot aia

ai uitat sa specifici k tu castigi pe extreme trisand !!! in timp ce noi castigam pe bune si corect

nu trisez,i-am cumparat,nu i-am facut de 85 overall pe toti

cand joaca barca cu steaua,daca vor juca vreodata,inseamna ca barca triseaza avandu-i pe cei mai buni?

am schimbat bugetul echipei,sponsorul

cand joaca barca cu steaua,daca vor juca vreodata,inseamna ca barca triseaza avandu-i pe cei mai buni?

asa e...dar ca sa ajungi la barcelona trebuie mai intai sa treci pe la steaua...se pierde farmecul daca treci de la 650000 euro buget direct la 9999999..mai ca lumea e sa ajungi treptat la acel buget...in fine, e alegerea ta, noi ne spunem doar parerile dar decizia e ta...

ati vazut ca au aparut primele imagini din pcm 2010: PCM.daily - Photo Albums: PCM10: Official Screenshots ...foarte tari...

interesant.Daca o sa fie asa se pare ca au bagat grafiica de joc adevarat si catedrale specifice vestului(poza 2) =))

salutare baieti..am si eu o problema cu jocul...l-am instalat, am facut rost de crack...cand dau sa intre se face ecranul negru nu alb cum am vazut prin pagina 7 ca se facea la alti useri apoi iese si spune ca a intampinat probleme...ce pot sa fac?va rog daca ma puteti ajuta...am scos si jocul si crack-ul cum a postat un user pe pagina 8...

salutare baieti..am si eu o problema cu jocul...l-am instalat, am facut rost de crack...cand dau sa intre se face ecranul negru nu alb cum am vazut prin pagina 7 ca se facea la alti useri apoi iese si spune ca a intampinat probleme...ce pot sa fac?va rog daca ma puteti ajuta...am scos si jocul si crack-ul cum a postat un user pe pagina 8...

ai incercat sa apesi ESCAPE cand apare ecranul negru?

salut..ms de promptitudine...am incercat..dar degeaba..am scos varianta aceea cu vreo 43-44 de arhive mai mici...am copiat si fisierul .crx...dar degeaba...si nu inteleg ca nu este normal...ce pot sa fac?sa il scot din alta parte?degeaba...