Rhadoo

Pro Cycling Manager 2009

Recommended Posts

nu stiti? a aparut jocul in romania? m-am saturat sa astept dupa crack, la 40 de dolari merita toti banii jocul, sunt sigur

Scuze pentru ca postez aici dar nu se uita nimeni la pro cycling manager 2007

Am o problema am instalat Pro Cycling Manager 2007 am cerintele cu mult peste joc am copiat crackul am intrat in joc dar cand sa dau la cariera sau la tutorial ma scoate din joc si nu zice nimic.

Va rog sa ma ajutati .Ce problema are?

uitati id meu ca sa putem sa vb sa ma ajutati

va rog sa ma ajutati.

stefan_stef92

si scuze inca o data pentru ca am postat aici sper ca ma intelegeti dar sunt disperat ca sa pot face jocul sa mearga.

N-am intrebat eu doar am cautat si am spus ca nu a aparut.capisci?si tu esti noul lance armstrong cum sunt eu noul jan ulrich sau miguel indurain

emy ma uit aici ce vorbesti si vad ca nu ai nicio treaba cu ciclismul te ataci singur pe aici...calmeaza-te...ti se pare tie ca Lance s-a dus sa castige Giro?dar vorbesti asa sa te afli in treaba...

eu cred ca tu n-ai nici o treaba K-Fed.eu n-am zis ca sa dus sa castige turul si sa dus doar mai mult pt antrenament ca doar abia revenise dupa o accidentare.da oricum al tot dopat ramane

si atunci de ce zici ca s`a facut de ras? :P daca tu chiar ai 30 de ani...imi pare tare rau de tine :)

si mie de tine my friend.eu nu zic ca nu-l respect ca e adevarat el a facut performanta dupa ce a revenit de la boala pe care a avuto-cancer asa ca merita toata lauda dar tot e un dopat si dupa parerea mea nu merita chiar atatea laude.dar asta e parerea mea strict parerea mea asa ca nici nu tre sa o iei in consideratie.daca te deranjeaza at nici nu o baga in seama.

Iar cearta si impungeri? Da nu va puteti abtine macar 2 zile sa citim si noi, astia mai pasnici, forumul cum trebuie? Citesc pagini de certuri ca sa aflu ce imi trebuie.

Certati-va pe PRIVAT! Sau pe Messenger!

Si apropo de PCM 2009. Am urmarit Bit Torrentul si am vazut crackul. Am dat sa il iau si cand sa il salvez in computer zicea ca Sursa nu mai este disponibila.

Cum se poate asa ceva? Acum e, acum nu mai e.

daca era cumva cel crack de 2.1 mb mai bine nu-l lua.Am citit ca merge cu windows 7 si daemon tools pro advanced fara crack.Chiar am downloadat w7,dar mai bine astept crackul.

daca era cumva cel crack de 2.1 mb mai bine nu-l lua.Am citit ca merge cu windows 7 si daemon tools pro advanced fara crack.Chiar am downloadat w7,dar mai bine astept crackul.

Jocul merge fara crack cu DAEMON Tools lite 4.30.4.0027 ... ultima versiune aparuta ... doar ca trebuie bifate niste optiuni astfel: Right Click (pe icoana DT de langa ceas) --> Click pe Preferences (Preferinte daca este setat programul pe limba romana :)) --> Click la Advenced (ultima optiune din stanga -- sub General, Panel Options etc.) --> Bifati tot ce este acolo, dupa are dati close si jucati ... Aveti nevoie de versiunea CloneDVD AVENGED B-(

Am vazut acum cateva zile asta pe un site ... Nu la toata lumea merge aceasta varianta, dar la unii mai norocosi le merge. Mie imi merge :))

@ Emy 1979: ziceai k ai 30 ani ??? sincer dupa cum vb nu iti dau mai mult de 10 ani #:-S ... anyway nu bag in seama toti ...........

daca ai de gand sa te certi cu cineva, fi sigur k nu vei fi bagat in seama de nimeni, cel putin nu de mine :-bd :(

Doamne! "Agita apa drace ca si mie-mi place" era o vorba. Omu ala a tacut. Tu de ce tot agiti apele? Concluzia este ca si voua va place cearta.

Si ca sa scriu la subiect: nu imi merge cu ultima metoda de b3k0. Eu sunt ghinionista asa ca trebuie sa astept crackul. Nu va lasati descurajati de rezultatul meu. Poate la voi o sa mearga.

mda unii chiar vor sa se certe numai ca pe mine chiar ma lasa rece asa las-o moarta fratica eu am terminat asa ca termina si tu daca vrei sa nu ne certam mai tare k?