Axe

Username

Recommended Posts

Cand aveam 4-5 ani, unul (se presupune ca e fratele meu), mi-a zis Dadu si de atunci cam toti o tin una si buna cu Dadu. Nu stiu de ce dar nu mi-a placut deloc sa folosesc majuscula la inceputul username-ului.:))

Prescurtare de la prenumele meu, combinat cu marea iubire ce o port neamului pisicesc (3motani + o pisica cedata din lipsa de spatiu la parintii prietenului meu). Iubesc si cainii (tot 3 bucati) dar Dog nu ar fi fost prea feminin, plus ca nu se aseamana cu numele meu...

Bun, deci numele ar fi ceva asemanator cu Catrina ?

Mnu... Desi cateodata fac mai urat ca uraganul cu numele ala (aproximativ). :D

Eu la uragan ma gandeam.

le: Mi-am amintit un banc, dar dupa ce am scris. Il scriu la bancul zilei si sper sa nu se supere fetele pe mine.

Edited by Le_Cube
amintit banc cu uragan

cosmin+student la facultatea de teologie+cunoscutii ma porecleau mare teolog=Cosminteologu!

la facultate am inteles un nou sens al cuvantului teolog si anume vorbitorul cu Dumnezeu!:D

Amicii mei imi zic asa doar ca eu sunt chel ;)) am avut plete pe la 15 ani ... ce as vrea sa mai creasca si acum 8->

Guest am44

am 43 de ani si initialele incep tot cu a si m....ce naiba ma fac dupa noiembrie, cand o sa implinesc 44 :))???

Dupa nu stiu, dar in noiembrie iti uram "La multi ani!". Mi-am amintit cand am ajuns in clasa a 9-a la 44 la pantofi. Ce am facut a fost simplu: altii. Daca faci un nou user am44 nu cred ca nu te recunoaste lumea.

Guest am44

Dupa nu stiu, dar in noiembrie iti uram "La multi ani!". Mi-am amintit cand am ajuns in clasa a 9-a la 44 la pantofi. Ce am facut a fost simplu: altii. Daca faci un nou user am44 nu cred ca nu te recunoaste lumea.

:))(si ce o sa fac, o sa continui cu am50, am60, etc.?...simt ca fac o depresie...

e simplu: iti faci numai un user cu numele amavut43 :)):P

La mine niji vine de la nijiironoko (copilul de culoarea curcubeului), un nickname inventat de mine, folosind cunoştinţele de japoneză. Cum prietenii nu puteau pronunţa acest nume, pocindu-l în toate felurile s-a ajuns la niji.

lumea îmi spune niji de aproape 4 ani :D

la mine vine din maghiara :D ma numesc paul si restu' au maghiarizat numele -> pali si de aici un joc de litere -> lapi, care inseamna in maghiara frunza%%- :D:D

LE: nu se citeste cu a normal:) ar trebui citit cu a maghiar adica un fel de "o" pt cei incepatori :D

Bun, hai sa lamurim lucrurile:

Cand cumperi alcool sau tigari, in mod normal, vanzatoarea iti cere buletinul sa vada daca ai 18 ani; sau poate te intreaba "Copilasule, ai 18 ani?" si raspunsul vine destul de clar "Da tanti am 18 ani."

Cati ani trebuie ca sa votezi? Simplu: trebuie sa ai 18 ani impliniti, dar nu fix 18 ani in cap la momentul respectiv, ci doar candva in urma.

Concluzia este ca si la anul vei avea 43 de ani (chiar mai mult, dar SIGUR 43) si poti pastra usernameul linistit. De fapt corect era si "am20" pentru ca ii ai.

Toate bune!

Andreas1...banal dar sugestiv. Deh, is om serios. :D

Altora le-am pus porcecle, dar porceclele mele(Max, Bibi(plus derivari: Bibica, Bibiloi, Bibilica), "cojo" [de la o colega idioata careia i-am zis intr-o zi de "cojones"], cretu cu toate derivarile posibile, Deas(logic, de la Andreas)) nu prea imi plac.

Destul de simplu: de la Haiduc, ciobanescul din avatar, si bike: Haiduc + bike = habik :D

Oh, Dhuamneee :D Nu ti-a fost greu sa storci username-ul asta ?!

Pai, nu prea... ti-e ciuda ca am mai multe litere in username? :D

Oricum "habik" chiar e un nume, si daca vrei sa stii "habik.com" e de vanzare! sa-l cumpar, sa nu-l cumpar? :D

habik - C?utare Google

Leeds United Football Club de 3 ori Campioana Angliei, 2 Cupe ale Angliei. Mi-au atras atentia in 2000 cand au jucat semifinala de Champions League.

Momentan se afla in League One (a treia divizie valorica din Anglia).

Home | Leeds United | LUFC, Scores, News, Tickets, Transfers, Fixtures | |

scenele de lupta de vreo 20 ori

Scenele de lupta se bazeaza in mare parte pe cablul acela subtire, care-l tot sustine de obicei pe Jet Lee!

Fara scene cu cabluri, fara trambuline, fara SF-uri, numai pe sol, gasesti la Tony Jaa: