Axe

Username

Recommended Posts

Cand am fost banat pe forumul antena3(cu vechiul nick),pentru ca ma luam de Badea,am reintrat cu nickul asta "cu coarne". :)

Am ramas cu el asa,la intrarea pe forumul asta.Ulterior am vrut sa il schimb dar nickul Thor era deja ocupat.Chiar ma intreb daca nu il pot schimba fara sa fie nevoie sa fac alt user...

Eu de geaba mi-am imaginat sonoritatea nick-ului intr-un fel. Maus m-a/l-a rebotezat/resonorizat in alt fel si e prea tarziu sa mai insist pe varianta mea :-J Ar trebuiu sa-l pun sa dea un miel...sau :)

Io am luat PC name-ul calculatoruilui meu din camin... era o retea BNC si era imposibil sa nu cunosti personal toti membrii retelei :) si atunci era mai simplu un singur nume pt. perechea PC-utilizator. :-J

:) ... eu sa mai explic ceva ?

Urspedouaroti ... m-am uitat intr-o poza cu mine pe bicla ... si fara bicla tot eram asemuit cu tot felul de ursi , ursuleti , grizzly , cocolino , etc , asa ca - ce sa mai , asa nu ma confunda nimeni , si mi se si potriveste ! :-J

Urspedouaroti ... m-am uitat intr-o poza cu mine pe bicla ... si fara bicla tot eram asemuit cu tot felul de ursi , ursuleti , grizzly , cocolino , etc , asa ca - ce sa mai , asa nu ma confunda nimeni , si mi se si potriveste ! :-J

esti un ciclours carpatinus:-"%%-

Urspedouaroti ... ! :-J

nu trebe sa te mai explici doara sa te folosesti mai des de UrsP2Roti pt ca la mine in casa doar asa esti conoscut. Altfel ii pui in curcatura pe ai mei.

numele de Costi ?!?!? habar nu am cine este...

habar nu am cine este...

facultate. Sun o amica:

eu: "buna sunt bogdan"

ea: "care?"

eu :"bogdan din agronomie"

ea: "care?"

eu: "animaloo"

ea: "aaaaaaa, ce faci tu?"

Creizi, dar username-ul tau de a ce vine?

Parca am auzit pe undeva un cuvant asemanator dar nu prea stiu ce inseamna:-??

Crede-ma ca si eu ma trezesc cateodata dimineata si ma intreb ce inseamna si de unde vine :))

Profesorul nostru de mate ne-a gasit cate o porecla pt totii. Mie mi-a zis lulu, de la numele meu Lupu, iar fiindca atunci cand m-am inregistrat pe site era prea scurt lulu, am zis lulusor. In plus, toti prietenii imi zic asa.....

Cre ca raspund doar cei cu nick mai ciudat. Pe mine ma cheama Ionut. Deci... (toti imi zic john de la varsta de 5-6 ani) M-am bucurat ca nu era nick-ul asta luat ;))

interesant thread-ul deschis de Axe.

Doruk, hmmm

unii forumisti, pe privat, la telefon sau pe la concursuri ma striga Doru, desi ma cheama Astilean Eduard, deci nu are nici o legatura cu numele.

Cand mi-am ales acest nick eram oarecum complexat de faptul ca ceilalti forumisti nu trebuie sa-ti afle identitatea reala, date personale si alte prostii de genul acesta.

Tot pe atunci am cunoscut un turc stabilit prin Romania, pe care-l chema Doruk.....si uite asa.

La mine a fost simplu: sunt bibliotecar de profesie. Imi place ceea ce fac. Prin numele ales doresc sa schimb perceptia oamenilor despre noi. Da, si noi suntem capabili sa facem efort fizic, sa practicam orice fel de sporturi!

Primul meu MTB era destul de masiv, amicii mă întrebau pe unde e tunul >:D. Pe lîngă asta, rulam mai domol, mai ca tancu', valabil şi acum.

pe toate site-urile am acelasi nume dar fara cifra 1 din fata.aici era luat de alt bogdan pe care il si cunosc.ce inseamna=anul de nastere si numele meu...simplu de tot....

enderb : de la Ender Wiggin. Cand eram mai mic am citit primele 3 carti din serie si mi-a placut atat de mult incat am ramas cu numele in cap. B e de la altceva :)

username-nume user!?..

mie imi plac multe lucruri, de n-ar inventa si astia un soft care sa sustina mai multe nick-uri, face fiecare o lista si apasa click si se deruleaza numai placeri :-)

A_lien

hmm, mare fan Sci-FI, plus de multe ori ma acuza lumea de conceptii dea dreptul de neinteles, asa ca asa a ramas

[ame=http://en.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol]File Transfer Protocol - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]

[ame=http://en.wikipedia.org/wiki/Addiction]Addiction - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]

Asta era cam pe cand aveam 15 ani.

La mine booster vine de la un energizant de care abuzam in vara asta(2l pe zi),acum m-am lasat.