billyTwinner

de unde cumparam haine livestrong

Recommended Posts

Da? wow :) !!! Adu-ti aminte ca traiesti in Romania, nu USA /:)

Totalul este: 20$(bratarile)+7$(transportu un USA) + 4,5$(<1kg transport in Romania)+12$ comisionul baiatului... asa ca nu mai vorbiti doar de dragul de a aduna post-uri.

O brăţară costă un parai, aşa e! În State se vând la modul acesta

Haine de biclă Livestrong le găsiţi în State aici (plus drumul) /:)

Am mai discutat chestia asta.

Nu este admisa vanzarea produselor Livestrong la un pret mai mare decat cel afisat pe site-ul store-laf.org.

@dan123

Sterge mesajul comercial din semnatura.

Gata domnu' !

Atunci le pastrez pentru mine pe toate, nu e problema, am ce face cu ele. Nu sunt casa de donatii;) Good luck !

Nu este admisa vanzarea produselor Livestrong la un pret mai mare decat cel afisat pe site-ul store-laf.org.

ai de dat bratari cu 1$?

ai de dat bratari cu 1$?

NU ! ia-ti tu cu 1$ de unde vrei

Eu am dat ~145lei pe ele...NU le donez ! :D

Cine vrea ok, cine nu...si mai ok..Am ce sa fac cu ele.:D

Eu am zis sa va ajut si pe voi, dar vad ca "romanii get beget" sunt peste tot.

dan te acuzi cam mult. l-am citat pe ovidiu, deci replica ii era adresata lui. :D

dan te acuzi cam mult. l-am citat pe ovidiu, deci replica ii era adresata lui. :D

Nu am inteles eu bine. My bad.

Le-am scris celor de la store-laf.org. A doua zi m-au pus in legatura cu managerul pentru Europa. Problema lor majora pentru a livra in Ro este pretul transportului. Au promis ca in scurt timp sa gaseasca metoda cea mai rentabila pentru livrarea produselor si la noi. Ideea lor este ca pentru cumparaturi de 10USD (pachetul de bratari fiind unitatea lor de masura) nu se justifica costuri de transport de 25 USD cat cere UPS de exemplu. Oricum, eu unu sper ca in curand sa putem cumpara si noi linistiti de acolo, cat despre costurile de transport... ne-om aduna mai multi la pachete...

Edited by alex.burlacu

Sa ne lase pe noi sa ne facem griji pt consturile de transport, ei doar sa ne dea posibilitatea de a cumpara.

UPS apropo, UPC e alta mancare de peste :D

Sa ne lase pe noi sa ne facem griji pt consturile de transport, ei doar sa ne dea posibilitatea de a cumpara.

UPS apropo, UPC e alta mancare de peste :D

Ai dreptate. Scuze, am corectat... Eram cu gandurile in mai multe locuri cred...:)

vreau si eu id celui care are bratari livestrong...s-au cine comanda...s-au daca puteti sa imi dati add va rog..alex_poe_no1..astept;)ms

Guest
This topic is now closed to further replies.