kreuz

Noile achizitii...

Recommended Posts

In primul rand salutare !

Dupa o pauza mai lunga m-am apucat iar de acest minunat sport. Am achizitionat in luna mai un Trek 4300 si recent un Cube Aim pentru prietena.

Sunt curios de parerile voastre legat de aceste doua biciclete.

Mersi.:->-

Simti nevoia sa iesi in evidenta?

Da, ti-ai luat niste biciclete bune, insa nu era mai civilizat sa pui intrebarea asta pe un topic deja deschis si sa nu mai deschizi altul?

Mii de scuze. Dupa cum vezi m-am inscris azi pe forum si nu am apucat sa citesc tot. Dar banuiesc ca se poiate sterge si muta intrebarea intr-un alt topic.

Daca in Mai ai achizitionat Trek-ul, au trecut doua-trei luni de cand o folosesti. Ai putea sa ne spui tu parerea ta despre bicicleta. Eu asa ma gandesc. Si logic ar fi sa ceri pareri inainte sa iti cumperi ceva. Nu dupa aceea. Acuma pot sa zica multi ca nu-si merita banii de exemplu. Ce faci ca deja ai cumparat-o ? Mi se pare fara logica sa ceri pareri dupa ce ai cumparat un produs si mai mult, dupa ce l-ai folosit. Nu te supara pe mine. E doar parerea mea. Logic ca se interpreteaza a lauda ( desi te cred ca nu asta a fost ideea topicului). O zi buna sa ai si multa "benzina" la pedalat :)

Da! mi-am dat seama...insa ideea era ca sunt nou pe forum si vroiam sa ma socializez :-

Azi am dat de forumul asta. Era ca o prezentare. Nu cred ca avand o bicicleta de 350 de euro deja ai motive sa te lauzi. Sunt sigur ca multi dintre voi au biciclete mult mai bune.

Trekul am intradevar din Mai dar inafara faptului ca Lance Armstrong a castigat Turul frantei cu aceasta marca ( banuiam ca e buna ) nu stiam multe despre ea.