gogusclipici

Si totusi facem o tura mixta luna asta?

Recommended Posts

am fost azi,doar alecs11 a fost,in rest nimeni nu sa prezentat,traseul a fost:

padurea verde-giarmata vii-giarmata-pischia-bencecu de sus-ianova-remetea mare-timisoara.total kilometri aprox 52km.

URL=http://img143.imageshack.us/i/dscn1550.jpg/]Imagine postată[/url

Imagine postată

ieri am fost la octombrie pe 2 roti,dar luni doresc sa fac o tura pina la buzias pe asfalt,dupa ora 10.30-11,ca e rece dimineata afara,gil,alecs11,si altii,daca doriti,puteti veni,ca maine este greva.Astept sa ma contacta-ti,0744733909.

gil la 10.30-11 pot merge,anunta-ma la numaru de tel,il stii pe baiatu ala cu biticla cu roti mici specialized parca,e din cluj, ca a zis ,ca vrea pedalele mele ale vechi.cine il cunoaste sa imi dea numarul lui.

la ce liceu esti?

La MOISIL . Dar nu... nu sunt olimpic si nici premiant si nu stiuc e naiba caut eu la MOISIL, sper doar sa ma ajute cu ceva . SI gata cu offtopicu :)

lasa olimpici,trebuie sa fii olimpic la pedalat,deci maine nu vii,doar in weekend poti?gil tu vi?

da vin. Il stiu pe ala cu roti mici, dar nu ii stiu numarul de telefon. E din Alba

sunama la 10.30-11 cel tarziu,ne vedem pe borzesti la 11 fix cel tarziu,in statia de autobuz dupa caprice.

iata si pozele de la tura de astazi,gil si cu mine am fost la buzias,pe traseul de pe dealurile silagiului,unde simbata se va tine un concurs.

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

cosmine,daca te tine,te asteptam la turele viitoare,sa te alaturi noua,este si pe aici prin timis de pedalat,totul e sa vrei.

Edited by gogusclipici

Ceau, eu sunt nou atat pe forum cat si in ale ciclismului dar as vrea sa particiop si eu cand am timp in turele voastre. Acum e si vremea nasoala dar poate se mai indreapta timpul...

se va indrepta vremea,dar nu ca in ultimele poze,adica la pantaloni scurti,imbracat mai serios si se va face plimbare,toamna si-a aratat coltii deja,ne v-om mai putea plimba pina prin 25-28 oct dupa prognozele lu astia de la meteo,dupa care va veni zapada,si o sa fie puse la conservat,pina la primavara,eu o sa duc bicicleta la sat,va fi acoperita si pusa in camara.

Azi mi-am luat bicicleta si am zis ca fac o plimbare prin oras, am luat si camera sa trag ceva poze dar dupa aprox 2 km am renuntat din cauza frigului...poate daca ma imbracam mai gros era ceva. Si am vrut sa iau geaca de motocicleta da nu am vrut sa fiu penibil si acum imi pare rau:|

E doar hobby. Am 2 biciclete jumate :D Mai schimb de pe una pe alta. O sa bag si poze la galerie.