Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Asa cum a anuntat prietenul meu, duminica 14 noiembrie 2010 echipa Warpsoft (membrii din Cimpulung) va invita la o tura frumoasa. Intentionam sa ajungem pe Iezer (la lac), in functie de cat de devreme vor ajunge oaspetii nostri. Deja 14 pitesteni, 9 bucuresteni si 6 brasoveni au confirmat. Vremea va fi la fel de superba ca astazi, cand am atins Varful Leaota. Va asteptam. 

Stai tati ca acum le uploadez pe Picasa. :D

Acum pregateste si Sorin un material video impreuna cu ceva poze pt. voi ...si nu numai!

Va multumim pt. participare si va mai asteptam si cu alte ocazii, sper ca v-ati simtit bine in compania noastra. Urmeaza o deplasare pe Leaota daca vremea o sa mai tina cu noi.

Superba tura!Traseu,atmosfera,peisaje de nota 10!Vremea a fost perfecta nu am mai vazut de mult un cer atat de senin la munte!

Multumim gazdelor pentru tot!Cu siguranta ne vedem si la urmatoarea tura!:)

Poze: http://picasaweb.google.com/alexandru.radu.gabriel/PortareasaColtiiCaprei#

Mesaj special pt. Remus: DACA MAI ABSENTEZI SI DATA VIITOARE ITI DAM CARTONAS GALBEN!

Si la 2 cartonase galbene , iti mai dam unul GALBEN :P

Bravo mai baieti, frumos. Bine ca ati inregistrat trackul GPS.

Noi astia minorii am fost ocupati cu o treaba umpic mai serioasa: Fluturasul Vidrarului Reloaded. Pacat ca am fost lenesi cu pozele :)

Imagini: http://picasaweb.goo...Vidrarului2010#

Ziua 1 (lipseste Arefu-Salatrucu): http://connect.garmi...tivity/56704613

Ziua 2: http://connect.garmi...tivity/56704595

Peripetiile le povestim la o bere ca pe forum nu's asa haioase :)

210 km... Ati inebunit bre. :blink:

LE Aaa 2 zile .Asa e mai bine.

Te asteptam si pe tine Misu la o tura cu noi sau poate vi tu cu o propunere la fel de interesanta ca cea de wk acesta! Foarte frumos si pe unde ati fost voi, de mult vreau sa merg si eu pe ruta parcursa de voi numai ca nu am avut cu cine.Data viitoare pune si tu aici intinerariile voastre si daca va place compania noastra ne asociem cu mare placere la ceva frumos!

Se pare ca toata lumea a fost la plimbare , Apropo mesaj pentru Remus (nu mai depasii limita de viteza omule ) Te-am vazut pe Rucar ;)

Se pare ca toata lumea a fost la plimbare , Apropo mesaj pentru Remus (nu mai depasii limita de viteza omule ) Te-am vazut pe Rucar ;)

Ma grabeam sa-i prind pe baieti..:-)..dar nu i-am mai prins..si acum ca sa nu primesc galben va invit pe toti care au fost la tura si pe altii care au placerea sa ni se alature la o tura la fel de frumoasa duminica caci se pare ca vremea tine cu noi si w-endul asta..ca abia ne-am obijnuit..

Duminica 21 Nov. 2010 la propunerea lui Remus si Geo va invitam sa participati la o deplasare in zona Cimpulungului si avem in vedere 2 trasee (la alegere)pt. dvs-tra cu plecare de la Peny ora 8. Prima propunere Cimpulung- Voina - Valea larga- Piscul Calului- Dobriasu mare- Strimtu- Cimpulung si cea de a 2-a Cimpulung- Valea Ursului- Zanoaga- Lalu- Magura - cimpulung

Va promitem noroi , push bike si toate cele , important este sa ne simtim la fel de bine ca saptamina trecuta! Oricine vrea sa participe este binevenit - din partea noastra toata disponibilitatea- se va tine cont doar de o singura conditie: BUNA DISPOZITIE OBLIGATORIE! Se recomanda macar in rucsac sisteme de iluminare pt cazul in care ne prinde iaras noaptea! Daca vremea va tine cu noi cred ca o sa avem un wk la fel de reusit. Va asteptam cu drag!