Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

duminica mai mergeti pe undeva?in campulung ?

sa ma anuntati si pe mine sa lasati un mesaj cu locul de intalnire ca vreu sa merg si eu cu voi

dar duminica ca sambata sunt la servici

Am in vedere o deplasare pe Magura in functie de cit de frig va fi afara, nu prea de dimineata. Daca esti interesat nr. meu de tl.0744422992 Invitatie valabila pt. toti din C-lung!

Dacă e cineva interesat de o ieşire cu bicicleta, la 15:00 să fie la Grotă. În cazul în care intervine ceva şi nu pot să anunţ, dacă nu ajung până la 15:15, nu mă mai aşteptaţi.

iese careva azi ??? Eu voi iesi pe la 3 sa tavalesc zapada din padure (sau ea pe mine vedem noi )

Hai " tovarasi" e la oferta de sarbatori :))

La Multi Ani prieteni! Imi doresc pt. viitor o comunitate puternica de biciclisti la nivelul judetului nostru bazata pe prietenie,ajutor si respect reciproc! Primii pasi au fost facuti si am dovedit ca ne putem simtii f bine impreuna, depinde de noi sa amplificam aceasta stare! Sa fiti bogati de sanatate , noul an sa va aduca fiecaruia tot ce va doriti pozitiv!

• Upvote 1

La multi ani !Sper ca anul ce urmeaza sa ne aduca numai lucruri bune si cati mai multi km realizati . Respect!

la multi ani ! ce bine ma simt aici ! voi cu ce va mai dati ??????????
  • Upvote 1

:o :D :D :D :D :D :D

Ce ma bucur sa te vad...Sigur esti tu?

Sigur esti tu ? vorba lui George ! Ma bucur ca te-ai facut bine Sebi !

Sa facem o scurta recapitulare a anului 2010. A inceput cu 2 concursuri organizate in Trivale, ceva tevatura, munca de convingere, a trecut. Vine luna martie, o nenorocita accidentare soldata cu o fractura de stern, o coasta rupta si ceva probleme pe la niste muschi de la ceafa ma tin pe dreapta 2 luni. Revin timid cu o noua bicicleta , numai ture pe asfalt, un nou coleg de pedalat adica Sebi, sustinere si incurajari din partea lui, ma ajuta sa reincep turele prin padure si sa incep sa trag ceva mai mult de mine. Urmeaza o vara cu ture frumoase, si ceva discutii ciudate... (nu detaliem). Apare o noua accidentare, Teo. nu trece ceva timp si mai apare o surpriza :( : in timp ce plecam veseli spre o tura prin stefanesti cu Sebi si fratele meu apare o masina care ne taie calea, putina neatentie o cazatura si iarasi drumuri pe la spital. De data asta a fost fratele meu care a cazut si si-a ales cu o frumoasa fractura de clavicula. Iese si el din peisaj pentru 2 luni.. :(. Nu trece bine o luna sau 2 si, in timp ce eram la serviciu suna telefenul. In cealalta parte Remus incerca sa imi dea o veste groaznica. Printre lacrimi si fara pic de glas imi spune ca Sebi a avut un accident si este la spital. Urmeaza cateva zile de cosmar in care dctorii spuneau numai tampenii; imaginile din spital nu-mi vor iesi niciodata din minte, ... Groaznic. Mai trece ceva timp in care incep sa apara si vesti ceva mai bune, Sebi dadea semne ca vrea sa lupte sa fie si pe mai departe alaturi de noi. Nu trece o luna si un alt coleg de pedalat apare cu o mana bandajata ..tocmai suferise o operatie pentru a-si repara clavicula rupta intr-un accident.

In concluzie anul 2010 este anul accidentelor.

Acum pe final de an incep sa apara vestile bune Fractura mea e reparata, clavicula fratelui meu e ok, vesti imbucuratoare si de la Sebi care a tras cel mai mult dintre toti. A reinceput sa vorbeasca, sa mearga, si a revenit aici pe forum unde sunt majoritatea prietenilor lui.

HAI SEBI ... FII TARE .

La multi ani ptr toata lumea, si asa cum anii trecuti nu realizam anul asta am inteles ca cel mai important in toate e sa ne ajute Domnul sa fim sanatosi.

Si totusi Adi, cu mine ai avut disputa, ce a fost a trecut. :)

Acum imi spune si mie cineva unde e magazinul?unde s-a mutat?

apropo de bikuri

acesta este bicla mea iubita sa inceput cu o bicla sh de 600 lei care sa dovedit ca avea cadrul fisurat(prima teapa)apoi am schimbat usor una cate una pana sa ajuns aici

http://www.dirtbike.ro/profil/8998/

eu unul sunt foarte multumit de ce a iesit (astazi au venit si noile anvelope)

cost total aproximativ 1600 lei dar merita

abia astept sa vina primavara sa o iau la ture

... ii dau dreptate lui Adi. anul parea ca se sfarseste intr-o atmosfera de tristete. prea multe necazuri, suferinta, suparare, tensiuni si nervi intinsi la maxim cantareau laolalta mai greu decat multe ture frumoase, concursuri si momente de bucurie.

dar totul e bine cand se termina cu bine, iar vestile bune despre Sebi aduc si mai mult optimism si bucurie :). asta e semn bun pentru anul ce se apropie. va urez un an 2011 minunat si vant din spate! La Multi Ani!!!

La multi ani! Ma bucur ca am incheiat anul cu bine, un an cu multe ghinioane, dar trebuie sa privim inainte.

La mai multe ture anul care vine.

Va multumesc ca m-ati suportat, cu relele si bune.

Mda, an mai idiot ca asta ... mai rar. Va urez tuturor un 2011 „ca la carte“, daca pot spune asa. Marea mea realizare pe 2010 este noul meu cal, care stie sa faca mai multe fara mine in sa.

Sebi, toate cele bune, ma bucur sa te vad din nou in carti.

Sebi, bun venit inapoi! http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/cool.gif :D Sa speram ca anul 2011 va fi mai bun si ne va oferi mai mult noroc,mai multa sanatate,mai multe bucurii,ture si realizari!

Si asa ca de final de an fotografii realizate tot in final de an intr-o tura la Vidraru cu MirceaZ. http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/cool.gif :) http://picasaweb.google.com/alexandru.radu.gabriel/VidraruValeaCuPestiValeaLupului#

la multi ani la toata lumea,la multi ani VASILE

astazi iese cineva la o tura asa de 1 ianuarie sa dam jos sunca si carnatii????? cineva din campulung???

La multi ani la toata lumea si celor cu numele de Vasile !!!

@Radu ti`a placut "covoru asfaltic" de la Cetate pana la Baraj?:>:)) bine ca a fost zapada care a mai acoperit din gropi :).

Eu abia acum am vazut cele 2 pagini completate de voi:) ma bucur nespus sa aud ca Sebi este bine si a revenit: Bine ai revenit Sebi!..va mai urez si un calduros la multi ani(intarziat cu vreo 2 zile). Un an nou mai bun si plin de ture frumoase sau chiar competitii castigate! La fel ca domnului panzer si multor altora mie 2010 mi-a adus un cal frumos si saltaret. Dar mi-a mai adus ceva foarte important si anume sa descopar aceasta comunitate a ciclictilor afland in sfarsit ce imi place sa fac.