Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Salutare argeseni ! Bine ai revenit Sebi!

Spre rusinea mea am neglijat forumul pentru o buna perioada de vreme. Poate ca am fost putin invidios pe voi si nu vroiam ca povestirile si pozele de pe trasee sa ma indemne sa ma urc iar in sa.

Va multumesc tuturor pentru sprijinul acordat si abia astept sa revin pe bicicleta in primavara. M-am refacut foarte bine si ma simt in stare sa pedalez din nou.

Numai bine, sanatate si tot ce va doriti!

PS: George, m-am mutat in Bucuresti si ne-am intalnit chiar si de doua ori pe fuga. Cand ma scoti la un cico? :D

Dupa ce imi aduc cursiera aici la primavara si dupa ce o sa te sui in sa, o sa mergem la ture si te scot la cate cico-ori vrei tu.

Ma bucur sa aud ca va este bine si ca totul este ok.

P.S. Scuze ca nu am stat in real de vorba cu tine, eram foarte grabit.

Dupa ce imi aduc cursiera aici la primavara si dupa ce o sa te sui in sa, o sa mergem la ture si te scot la cate cico-ori vrei tu.

Ma bucur sa aud ca va este bine si ca totul este ok.

P.S. Scuze ca nu am stat in real de vorba cu tine, eram foarte grabit.

Pai hai omule deabea astept sa te vad ce poti pe strada . Dam si noi niste ture mai lungi .

La multi ani!

La invitatia lui Remus cativa pitesteni si campulungeni au tras o tura de circa 35 Km pe traseul Penny Market - Bilcesti - Matau (partia de schi+antene) - Poienari - Penny Market. O tura frumoasa, cu sosea, zapada si noroi, dar si mult soare si voie buna. Va mai asteptam.

http://dl.transfer.r...d9ea0b5fd70.zip

De data aceasta am lipsit, cu parere de rau.(motivat) Este un sentiment destul de neplacut sa va stiu asa de aproape pe o vreme superba si eu sa fiu nevoit sa stau in casa pe antibiotice. DAR NU MA FAC EU BINE!! Imi venea sa musc din sa de necaz. Tuturor numai de bine!

Prietene nu stii nici sa citesti printre randuri, si nici nu ai remarcat spiritul meu potic. Ce sa ma fac eu cu tine. Hai sa te invat ceva viata nu e facuta doar din if-uri si go go to. Mai avem si poate , mai avem si noroi. :))

sal baieti

astazi duminica 16 ianuarie mergeti pe undeva ca vrea sa vin si eu cu voi

daca da dati-mi si mie un bip la nr acesta si sun eu 0747076965

Salutare la toti :) Stiti daca a inchis sau mutat remus magazinul ? daca da unde l-a mutat ? Multumesc ! Asfalt Uscat :)

sa se inchida? in nici un caz:)) ar fi fost crima:). s-a mutat pe aceeasi strada cum vi din centru in aeeasi directie doar ca pe partea dreapta imediat dupa mitsubishi.

dragi mei iubitori de ciclism tocmai sa facut cel mai reusit clip despre traseu ciocanu

sper sa va placa

andrei si adrian au muncio o zi la el"bravo lor"

dragi mei iubitori de ciclism tocmai sa facut cel mai reusit clip despre traseu ciocanu

sper sa va placa

andrei si adrian au muncio o zi la el"bravo lor"

da, frumos. felicitari! felicitari pentru clip si pentru ca ati ales sa pedalati in timpul liber! tiniti-o tot asa!

frumos film, frumoasa abordare a traseului. respect! sper ca din martie sa pot iesi si eu cu voi la la ture dar pana atunci trebuie sa ma recuperez!:) toate cele bune si ture frumoase:)!

frumos film, frumoasa abordare a traseului. respect! sper ca din martie sa pot iesi si eu cu voi la la ture dar pana atunci trebuie sa ma recuperez!:) toate cele bune si ture frumoase:)!

Daca afara ploua sau e prea frig sa va dati cu bicicleta va invit sa urmariti un mic filmulet de aici de prin imprejurimile C-lungului! Abia astept sa facem din nou un traseu impreuna.

Domnul Vali, lasati-mi si mie numarul dumneavoastra pe privat.Vreau sa vorbim cate ceva.

Pentru toti prietenii actuali si viitori nr. meu de tl. 0744422992 Vali "mustaciosu' Cimpulung Muscel

ma baieti nici pe frigurile astea nu stati cuminti?

vali filmarea pusa mai devreme.. dor de vara. frumoase coborarile!