Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

sa inteleg ca ati trecut toti pe cursiera?:(

Mda, halal prieteni sunteti.

Pe Mtb mestere , cu slikuri de 1,5 cu crazy bob sau boabe cum vrei sa le zici , cu ce am prins :))...

Si eu care vreau sami iau mtb ca toti aveti Mtb-uri :))....

Salut.Sunt nou pe forum.Sunt din Pitesti si am un MTB .Doresc sa particip impreuna cu voi la iesiri cu bicla.Cum si cand se organizeasa astfel de iesiri?

Salut.Sunt nou pe forum.Sunt din Pitesti si am un MTB .Doresc sa particip impreuna cu voi la iesiri cu bicla.Cum si cand se organizeasa astfel de iesiri?

Pai de obicei postam aici cand planificam ceva , se iese de obicei la ture mai lungi in weekend. Apropo , bine ai venit printre noi daca esti nou :D.

Tommy vinde scuterul ala cat mai repede si cumpara-ti MTB, imi e dor de o tura cu tine pe MTB ;)

Tu ce crezi ca tot incerc...:)) Am vrut aprilia SR R acum il am si nu pot scapa de el :)) E criza.....

Spre exemplu weekendul asta se iese pe undeva? Lasatimi si mie un nr sau un id ceva,ar fii mai simplu pt mn:D

Spre exemplu weekendul asta se iese pe undeva? Lasatimi si mie un nr sau un id ceva,ar fii mai simplu pt mn:D

Tommy Contact - 0753693852 YM: Tommy_dynamo@yahoo.com S-ar putea sa ies eu

Sa aveti in vedere si 3 Munti de data aceasta ca o plimbare de placere pe traseele de anul trecut. Plecarea Simbata si Duminca ora 10 de la Cheile Gradistei Fundata! Ne adunam si noi o gasca din C-lung pusi pe distractie si voie buna, mai ales ca se anunta vreme frumoasa

O alta iesire, mai pentru testoase, va fi duminica. Pentru care aveti chef de o plimbare de vreo 30 si de km stilul Panzer, plecarea este de undeva din parcarea de la mall - ca-i mare :D - in jur de 9,30, maxim 10 ca se pune caldura. Traseul Stefanesti - Mioveni prin Faget. Poate aruncam un ochi si pe la Vierosi la manastire. Intoarcere pe malul Râului Doamnei, pe dig. Mi-am luat de curand o „jarca“ pentru serviciu si o voi testa, ca de luni vreau sa zic o vreme pas la naveta. Aer curat, peisaj frumos ...

O alta iesire, mai pentru testoase, va fi duminica. Pentru care aveti chef de o plimbare de vreo 30 si de km stilul Panzer, plecarea este de undeva din parcarea de la mall - ca-i mare :D - in jur de 9,30, maxim 10 ca se pune caldura. Traseul Stefanesti - Mioveni prin Faget. Poate aruncam un ochi si pe la Vierosi la manastire. Intoarcere pe malul Râului Doamnei, pe dig. Mi-am luat de curand o „jarca“ pentru serviciu si o voi testa, ca de luni vreau sa zic o vreme pas la naveta. Aer curat, peisaj frumos ...

Suna a Off-Road?:)) Nuuu..:(...

Coane Tommy, ne prajiram pe tot felul de suprafete de rulare ... Dar stii cum intra berea dupa ? :rolleyes:

Coane Tommy, ne prajiram pe tot felul de suprafete de rulare ... Dar stii cum intra berea dupa ? :rolleyes:

Am fost si eu la rucar :D Sambata ce ziceti de o tura pana la Uzina dacia ?:D Vor fii Legale pe 200 m (Liniure/curse/intreceri)

Bre, uite si fotografiile:

https://picasaweb.go...Na07tfYieHv1wE#

Multumim pentru poze!

Am reusit sa imi fac cont, isi va face si Adi in curand.

Ne auzim si ne vedem la alte ture in stil Panzer! :D.....cine stie, poate facem tura de 26 km pana la Rio de Rociu...

Duminica vreo tura ceva?

Una scurta?Hai panzere ca parca as bea o bere

Oamenii muncii la pedale :P , nu am nimic impotriva, doar sa tina timpul cu noi si sa-mi dea permisie piticotii.

Ca sa ma dau maaaaaare http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/cool.gif , pentru moment ma delectez prin magazinele de bicle din Saint Quentin. Mi-am luat ca suvenir o pompita de 88 de grame. Asta ca sa nu dau iama prin euroi sa vin cu inca un geamantan de piese.

deci duminica ne strangem sau nu?

ca sa stiu daca imi iau bicla de la buc sau nu.