Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Daca e frumos vin si eu.

daca se termina tura pana la 2-3 dupa-amiaza sunt prezent si eu :D Sa dati detalii despre locul de intalnire !

Vreti sa dati o tura la Rociu...asta vine inspre bradu,suseni partea aia sau e vb de alt rociu?

Daca faceti tura la rociu voi fii si eu prezent cu 2 oameni;)

Daca e off-road sau on-road Prezent :)) Prieteni stiu de ce :))

Eu unul, am sa fiu maine la ora 9 maxim 9 jumatate la grota din padurea Trivale pentru o tura spre Babana. Bag ceva scurt ca nu prea imi permite timpul.

Maine (Duminica) se mai organizeaza ceva ? ca eu am spus prezent pentru ziua de maine :D sau tura sa facut azi si am inteles eu duminica :))

rog cine merge maine la tura sa imi de-a si mie un sms cu detalii! Eu acum plec la un majorat :) Si nu cred ca voi mai intra ! Nr contact tommy : 0753693852 Multumesc bafta !

Furate 3 biciclete in zona pitesti!

1. Trek Fuel Ex 8- Culoare cadru Gri , amortizor si furca fox! Echipare: Schimbatoare fata spate Shimano XT ; Pedalier: Shimano SLX ; Manete schimbatoare: Shimano SLX; Frane : Shimano LX!

2. Cube AMS 100 - Culoare cadru Negru , amortizor spate sr sontor si furca Reba SL! Echipare: Schimbator spate: Shimano XT model 2009 ; Shimbator fata: Shimano LX model 2009 ; Pedalier: Shimano XT model 2009 ; Manete schimbatoare: Shimano LX; Frane: Magura Louise!

3. Rockrider 5.2 - culoare cadru negru spre gri . Echipare: Schimbator Spate: Shimano XTR model 2009; Schimbator Fata: Shimano XTR model 2009; Pedalier: Slabut , nu stiu modelul; Frane: Saboti Tociti.

Acestea sunt bicicletele! Nu am poze inca deoarece sunt in Grecia si stau pe laptop. Pentru orice detaliu sunati la numarul de telefon: 0040744578010. Au fost furate din uscatoria blocului! Usa era incuiata iar bicicletele erau legate cu un cablu anti-furt.

Ofer Recomepensa 1000 lei !

Daca usa era incuiata si biclele legate atunci cum le-a furat:|?:)))

Aveai 3 biciclete de toP?si te-ai zgarcit sa cumperi niste antifurturi bune.Le-ai legat pe toate 3 cu unu singur?=))

Oferi recompensa pt ce?pt cn ti le aduce tie pe toate 3:))? vezi k valoarea lor depaseste cu mult recompensa

Mie-Imi suna a SPaM.Fac pariu k numaru ala e incoreCT.

Ideea de recompensa nu trebuie sa fie cat valoarea totala a biclelor, e simbolica pentru ca tu l-ai ajutat cu niste detalii si i-a gasit pe hoti. Nu trebuie sa-ti dea tie 15000 de lei recompensa ca sa-i aduci biclele inapoi pentru ca astfel si-ar cumpara altele, intelegi? Recompensarea vine pentru ca ai facut o fapta frumoasa. Daca a fost neglijent cu ele, acu degeaba ii mai zici si probabil si-a dat seama si singur. Nu vad rostu postului tau

Daca usa era incuiata si biclele legate atunci cum le-a furat:|?:)))

Aveai 3 biciclete de toP?si te-ai zgarcit sa cumperi niste antifurturi bune.Le-ai legat pe toate 3 cu unu singur?=))

Oferi recompensa pt ce?pt cn ti le aduce tie pe toate 3:))? vezi k valoarea lor depaseste cu mult recompensa

Mie-Imi suna a SPaM.Fac pariu k numaru ala e incoreCT.

Ala e prefixul de romania :)).. Baiatul a zis ca e in grecia;)

Ala e prefixul de romania :)).. Baiatul a zis ca e in grecia;)

exista roaming nepoate!!!

si inca ceva: a fi subiectiv, este mai mult decat ROMANESC! nu ati vrea sa fiti in pielea lui! asa ca mai bine sa lasam "capra vecinului" - nu va mai bucurati!

daca ar spune povesti cu privire la furtul acelor bicle, nu cred ca ar dori sa se laude cu ceva ce ar/nu ar avea.

mai bine, uitati-va pe strada si poate vedeti ceva asemanator.

notati serii ale acelor bicle si cand veti avea ceva concret, faceti ceva !

Succes in regasirea acestora!

Altfel, o iesire... ceva?!

Alexandruc. vezi-ti de treaba,k sa nu mai zic k retarda-i m..a;),si sgm adika tu vrei sa spui k daca vedem unu pe strada cu o bicicleta asemanatoare cu descrierea facuta sa ne ducem la el si sal luam la bataie=)))apoi sai luam bicicleta si sa o inapoiem cu incredere ''proprietarului'' NU!!??.orikm tibi nu te astepta sa mai gasesti ceva dk chiar e adevarat:.

PS:Hy sa nu mai punem botu la toate prostiile ,OK?

decat sa fim atat de incisivi, mai bine ne-am vedea cu totii de treaba. am zis eu ca trebuie sa faci verificari pe strada ?! ci doar ca daca tot vrea sa-si recupereze biclele, ti-ar da ceva indicii vis-a-vis de acestea.

in rest: sa fiti sanatosi!