Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Boiz, fara flame!

Alx.AleCS: Fara limbaj de MIRC!

Nu cred ca este un spam

Il stiu pe tibi si stiu ca avea 2 din 3 bicilete care i-au fsot furate.

Asa ca fiti cu ochii in patru.

Nu cred ca este un spam

Il stiu pe tibi si stiu ca avea 2 din 3 bicilete care i-au fsot furate.

Asa ca fiti cu ochii in patru.

Si eu il stiu pe tibi ! Sta in acelasi bloc cu Grigore andrei care in acelasi timp cand i-au fost furate lui tibi bicicletele si lui Andrei i-au furat 2 biciclete => Fyrst bike-ul care la facut celebru :) si un topBike noroc ca o tinea pe cea "buna" in apartament ! Sper sa le gasiti Imagine postată

Lasand la o parte conflictele si revenind la subiectul theread-ului facem si noi o tura in acest sfarsit de saptamana, eventual o Cotmeana sau Rociu?

Bila (alexandruc), ai dreptate, alex e cam nascut in subsol! Ba alx.alecs sau alexel prostanel si mie mi-au fost furate in acelasi timp si din acelasi loc 2 biciclete legate intre ele. Norocul meu a fost ca bicicleta cea buna o tin in casa, iar cele 2 victime erau mai vechi. Din astea doua ma intereseaza decat una: top bike portocaliu, full suspension, echipare foarte modesa. Daca o gaseste sau o vede cineva rog foarte mult sa ma contacteze (0728596778). nu ofer recompensa din doua motive: 1. daca bicla ajunge pe mana unui cap de tabla ca alx.alecs, degeaba ii dau recompensa, ca bicicleta nu mi-o mai vad. 2. nu este bicicleta cine stie ce,ca sa merite bani in plus. Acum sunt plecat din tara si nu pot face nimic in apararea mea. ( IN LOCUL LUI BILA [alexandruc], i-asi fi umflAt fata lu aleCS FIINDCA L-A INJURAT DE MAMA. RUSINEEEEEEE!!!!!!!!!! Nu mi-ar parea rau daca ti s-ar bloca contul, bai alexel prostanel

:blink: Parca exista un topic dedicat special bicicletelor furate.

Nu stiu ce sa zic de Cotmeana sau Rociu acum. Dar tot intreb: la ce ora si unde ?

Stie cineva vreun traseu de sosea lung de 100-150 km si cu asfalt bun?

Sa fie cu plecare si sosire din/in Pitesti, evident.

Nu stiu ce sa zic de Cotmeana sau Rociu acum. Dar tot intreb: la ce ora si unde ?

Nimeni n-a vrut sa faca tam tam din ce s-a intamplat cu bicicletele, dar m-am simtit nevoit sa continui din cauza lu cap de tabla. Pana pe 15 sunt la mare, deci o sa vin acasa cu pofta mare de biciclit. Daca se face cotmeana sau rociu, poate o clonam cand vin si eu:). Pe trans vine cineva pe 29-30-31 la intalnirea ciclism.ro?:)

Stie cineva vreun traseu de sosea lung de 100-150 km si cu asfalt bun?

Sa fie cu plecare si sosire din/in Pitesti, evident.

incearca sa mergi la valcea:). Intreaba-l pe radu mai multe despre drum, el l-a facut de curand.

Ma duc la Valcea ca sa ma intorc pe unde? Mi-ar placea sa ma intorc pe Curtea de Arges ca sunt niste dealuri faine p'acolo (pacat ca-i asfaltul prost), dar mi s-a luat de drumul Curtea de Arges-Pitesti.

Ma duc la Valcea ca sa ma intorc pe unde? Mi-ar placea sa ma intorc pe Curtea de Arges ca sunt niste dealuri faine p'acolo (pacat ca-i asfaltul prost), dar mi s-a luat de drumul Curtea de Arges-Pitesti.

aaa, adica sa nu fie tur-retur:)

Catalin, poti face tura de Valcea in felul urmator : Pitesti - Domnesti - Curtea de Arges - Tigveni - Dedulesti - Zamfiresti - Draganu - Pitesti si o sa ai un total de 180 de km ( se poate face pe mtb, eu l-am facut)

Pe MTB cu slick-uri vreau sa plec, caci alta bicicleta nu am.

Din Pitesti pe unde zici tu sa ajung la Domnesti? Cumva pe Schitu Golesti?

Pe Curtea de Arges - Tigveni - Dedulesti nu e asfaltu' cam prost?

M-am gandit la urmatorul traseu, ca de mult vreau sa ajung la Campulung pe Mioveni, fara sa ies in DN:

Pitesti - Mioveni - Valea Mare Pravat (62,4 km): http://ruteauto.ro/pitesti/valea-mare-pravat/mioveni/ro.html

Valea Mare Pravat - Campulung - Domnesti (32,4 km): http://www.ruteauto.ro/Valea-Mare-Pravat/Domnesti/Campulung/ro.html

Domnesti - Pitesti (54,8 km): http://www.ruteauto.ro/domnesti/pitesti/ro.html

In total vor fi aproximativ 150 km, iar drumul nu cred ca e foarte bun pt cursiera, asa ca daca vrea cineva sa se bage cu MTB-ul, sa spuna. Voi pleca sambata, 9 iulie, la ora 9 :)

L-am facut deja.

stiu ca nu e topicul potrivit:0, dar... imi vand cadrul:)), e cineva interesat: corratec x-vert expert 2010, cateva zgarieturi neimportante,marime 18, 400 lei. e cineva interesat?:)

Nu are importanta cum e asfaltul ca oricum o sa vii pe mtb :)) ... merge si pe cursiera nu are nimic si din pitesti poti ajunge in domnesti in felul urmator : Pitesti - Maracineni - Piscani - Cosesti - Retevoiesti - Domnesti

Si eu am tot intrebat la ce ora si undeImagine postată ! Cam in o ora jumatate plec spre targoviste cu bicicleta ma gasiti pe traseul Campulung-targoviste-gaesti-pitesti-campulung Imagine postată P.S Panzer cand iesim la o tura ca pe Vremuri ?Imagine postată O tura cu locuri Pitoresti asa cum iti plac tie Imagine postată

Cam in o ora jumatate plec spre targoviste cu bicicleta ma gasiti pe traseul Campulung-targoviste-gaesti-pitesti-campulung Imagine postată

Trebuia sa fii anuntat mai din timp tura si te insoteam eu din Campulung pana in Pitesti ;)

Stiu ca nu este locul portivit :) Dar are cineva din pitesti sau stie pe cineva care are Pedale LOOK sau KEO de vanzare ? sau pedale+placute spd !Multumesc

Duminica are cineva de gand sa iasa la o tura lunga de sosea, pe cursiere + MTB-uri?

Doritorii sa se anunte pentru a stabili din timp traseul.

Sambata am vrea sa mergem pe la Balea.Vom merge cu trenul pana la Curtea De Arges dupa care pe bicle pana la Balea si retur.Nu am hotarat ora,vom studia intai mersul trenurilor.Momentan suntem 3 persoane care merg:Eu,Andrei,Costel.