Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Salut!

Pe cand urmatoarea plimbare ? M-as baga si eu, si eventual inca o persoana.

[/q

poti veni cu noi sambata

Sambata sau duminica mai facem vreo tura lunga de sosea? Vremea se anunta stabila, asa ca ar fi pacat sa nu profitam de ea.

As fi vrut o tura de viteza, cum am avut duminica trecuta, dar pare faina si tura asta. O sa te sun mai tarziu sa vorbim despre ea ;)

Pe la ora 8 eu o sa ma intalnesc cu Radu la Petrom-ul de la Podul Viilor, dupa care o sa mergem pe biciclete pana la Bradet (pe Budeasa), unde ne vom intalni cu ceilalti.

Neata!

Deci ramane valabil pentru maine la 9.30 in fata la Cornu pentru plecare spre Cotmeana ?

LE: Care ar fi traseul de urmat ? Exista trasat cumva pe bikemap ?

Salut,maine voi fii si eu prezent la 9:30,am un F.B sper sa fac fata cu el...

traseul de pe bikemap este cel pe asfalt, fiindca nu imi dau seama? Ar fi frumos sa mergem pe cel de padure( dupa ce coboram panta in babana facem imediat dreapta) mi-a explicat panzer ce si cum, el nu stie dca ajunge maine.

Cred ca o sa vin si eu, numa' sa ma trezesc la timp :D

Frumoasa tura de azi!Catalin,cum stam cu datele tehnice?Distanta si diferenta de nivel ma intereseaza,ca eu nu am cyclocomputer la mtb.

Poze: https://picasaweb.google.com/alexandru.radu.gabriel/PitestiBradetMolivisVidraruPitesti?authuser=0&feat=directlink

Maine sper sa ajung si eu!

• Upvote 1

Maine am sa fiu si eu prezent daca fac rost de camera, ca mi s-a spart. Daca reusesc sa rezolv problema la 9 jumatate sunt prezent la Cornul Vanatorilor.

Catalin,cum stam cu datele tehnice?Distanta si diferenta de nivel ma intereseaza,ca eu nu am cyclocomputer la mtb.

Poze: https://picasaweb.google.com/alexandru.radu.gabriel/PitestiBradetMolivisVidraruPitesti?authuser=0&feat=directlink

Maine sper sa ajung si eu!

Ciclocomputeru' zice ca distanta parcursa a fost de 153 km (de la mine pan' la mine), iar diferenta de nivel a fost de 1248 m, cu 1017 m altitudine maxima.

Eu nu cred ca voi ajunge la tura spre Cotmeana pt ca inca nu m-am culcat si e posibil sa dorm ceva mai mult. Oi vedea...

Multumim de poze Mihai!Foarte frumoase!

• Upvote 1

Sambata, daca vremea se pastreaza frumoasa, vine cineva la Balea sau la o tura lunga de sosea? Am vorbit deja cu Radu si tatal lui si ei ar vrea sa vina, astfel ca suntem deja 3 :)

Anuntati-va aici si faceti si propuneri de trasee, daca stiti ceva frumos.