Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

ma sperie "sa" legat :)) scuze de carcoteala dar nu m-am putut abtine... oricum vedem. eu unul as iesi dar nu singur!

uite vedeta grigore (acum ciclist cu acte :)) ) care nu prea mai zice nimic pe forum refuza o tura azi ca vezi doamne nu are slick-uri (fitze) de parca cauciucurilor de munte li se face greata cand vad asfaltul. macar asa ar face si el niste muschi la scobitori.

acum sa va vad. sambata?

orice propunere sosita din partea Dvs este binevenita.

astept cu interes "invitatiune" si raspundem "prezent la apelul de miscare".

Am vorbit cu Andrei si de Grigore stiam ca iese cu clubul la antrenament oficial pe sosea. Se iese cam pe la ora 12. Traseu Pitesti-Babana-Cocu-Poiana lacului-Pitesti.

cand? sambata? e cam naspa traseul asta ales de ei daca se intoarce pe poiana lacului- mosoaia- pitesti (sunt vreo 25km de asfalt prost rau cu niste cratere in care risti nu numai un snake bite si sa ramai cu totul in ele :)) ) ia sa vb cu astia sa faca traseul postat de mine mai sus, ala de 100km :)

ma sperie "sa" legat :)) scuze de carcoteala dar nu m-am putut abtine... oricum vedem. eu unul as iesi dar nu singur!

uite vedeta grigore (acum ciclist cu acte :)) ) care nu prea mai zice nimic pe forum refuza o tura azi ca vezi doamne nu are slick-uri (fitze) de parca cauciucurilor de munte li se face greata cand vad asfaltul. macar asa ar face si el niste muschi la scobitori.

acum sa va vad. sambata?

scobitorile tale sunt mai scobitori ca ale mele, si mai esti si a12-a, si da...ma respect, nu ies pe asfalt fara slikuri:)))

Am vorbit cu Andrei si de Grigore stiam ca iese cu clubul la antrenament oficial pe sosea. Se iese cam pe la ora 12. Traseu Pitesti-Babana-Cocu-Poiana lacului-Pitesti.

da..e extra official =)))))....Gata ca deja imi e rau:)))

acum sa va vad. sambata?

astazi cand ies cu al meu club de smecheri...iti dau voie sa vi cu o poza de-a mea sa iti dau autograf.....si ia si un pix, ca eu nu umblu ca ieftinituri la mine =)))

Bagati ma antrenament si nu m-ai vorbiti atat. Statul pe net agraveaza, ce cluburi , ce fite, dati la pedale. Fite dupa 4-5 concursuri in care sunteti pe podium .

• Upvote 1

astazi cand ies cu al meu club de smecheri...iti dau voie sa vi cu o poza de-a mea sa iti dau autograf.....si ia si un pix, ca eu nu umblu ca ieftinituri la mine =)))

Am mai avut eu o atitudine acum 1 an cred despre un clip despre 'CEL MAI TARE IN PARCARE' .

Cam ca care e clubul ala de smecheri de 14 ani ( parca atat ai) si tare in PIX ?

Macar sa stim si noi sa tragem pe dreapta la plimbari sa nu deranjam :D

Cum spuneam si in discutiile de acum 1 an, chiar nu mai ai nici cel mai bun simt ? Ca mie personal imi vine sa vars cand citesc.

• Upvote 2

14 ani ( parca atat ai)

:-J

• Upvote 2

@vio- eu am mai multi prieteni decat unii izolati de pe aici...tocmai de aceea imi permit sa fac cate glume vreau cu alegz, fiindca suntem buni prieteni de pedalat. Cei care au mai iesit cu noi stiu asta.

@vio-Nu sunt deloc grozav...nu sustin asta, faza cu "marele club de smecheri" era o mare gluma! Sunt un mare anonim, toata lumea stie asta,...nu va mai bagati singur in seama

Hai gata vorbaria, "valoarea", daca este vorba de asa ceva, se vede in sa /:) bag azi o tura cu Ion pe Stefanesti pe la 2.30. Daca mai vrea careva si are timp stie unde sa sune: 0724.264.643

Grigore, dupa ce-mi fac MTB-ul, poti veni sa-l atingi si sa mi-l binecuvantezi? ^:)^

• Upvote 2

Alin, cand mai iesi ma suni si pe mine? (0728596778) :) ca si eu ies aproape zilnic, dar pana acum am intrat mai mult seara pe forum si vad comentarile voastre prea tarziu.

maine vremea e mai ok, cine da o tura pe la 11?