Panzer

„La sfîrşit de săptămînă dă-i pedale ! Poftă bună !“ - Gaşca veselă din Argeş

Recommended Posts

Daca ii vorbesti cu minunata, inseamna ca se poate :)))

Da, nu e o problema, macar sa ne strangem noi.

Am rezolvat cu marea astfel incat o sa pot sa vin la intalnire, acum intrebarea mea este: are cineva un loc in plus in masina? :) ...

Radu1994

pana la urma cum faceti cu intalnirea ciclism.ro? Eu vin sigur, am si un cort de 3 persoane, eu sunt doar unul deci mai primesc inca doi, numai sa mai aiba cineva un loc liber in masina pe 27 cand plecam din pitesti :D Mircea, tomy, radu? voi ce faceti?

Cum adica singur ? :(

Cum adica singur ? :(

Mda mihai, asa ziceam atunci. Dar nu pot sa te dezamagesc asa ca am cazut de acord cu mama si vine cu mine dar doarme la cabana salvamont de la cota 2000 ca sa nu stea pe capul meu sa ma streseze. :)) Deci vin cu ea dar dorm singur in cort. Daca vrea cineva sa mai doarma cu mine e bine poftit :)

Hai sa facem o lista cu cine merge exact si cate masini suntem

Continuati lista.Nu puneti doar numele, dati copy paste la toate numele stranse pana atunci, si doar adaugati pe al vostru.Pana miercuri ar trebui sa avem lista completa, ca sa vorbim apoi de bagaje/corturi/saci de dormit.

Vgeorge - masina

Tommy

MirceaZ

Radu94

• Upvote 1

Vgeorge - masina

Tommy

MirceaZ

Radu94

Grigore Magnificul - un loc liber in cort

Darky.--rezerva-mi locul in cort :)magnificule.

Lasati corutirle ci hai sa vb despre masini, asta daca nu vreti sa mergeti pe bicle pana acolo.

Grigore Magnificul

Magnificule, ce naibii cauti noapte pe DN fara lumini si reflectorizante pe tine? Vrei sa te vedem la gazeta "zambind" de sub rotile de tir?

te referi la aseara? :)) Stiu am fost cu niste dementi, si nu stiam ca o sa ajung pana acolo. Nu ai vazut ca nu aveam nici echipamentul macar? SI NICI CASCA. A fost o mare prostioe. Dar daca stiam pe unde vor baietii sa o ia nu mai plecam nepregatit de acasa, mai ales la ora aia. La 10 si 3 minute eram pe DN mai aproape de Valcea decat de Pitesti.

Deci cum facem,cine cu ce pleaca spre cartisoara si la ce ora?

Sper sa ajung si eu sambata dimineata in Cartisoara ca sa prind urcarea pana la Balea impreuna cu toata lumea.

Apoi ma voi intoarce de la Balea spre Curtea de Arges, nu cred ca pot sa raman si seara la chef (din considerente ce tin de familie cu copii)

Salut baieti , sunt nou pe aici si eram curios daca prin padurea Trivale se mai organizeaza vreo plimbare ? Ar fi frumos in weekend !

Merge cineva maine la Bradet? sau aveti vreo propunere in alta parte? Ca n-am cu cine sa ma-mplimb.

Maine 25.08 la 12 la Grota ne intalnim pentru a definitiva traseul AAR 2012. Oricine poate participa.

Salut biciclisti din Pitesti!

Pentru amatori de ture urbane si rapide, propun pentru miercuri 29 august, ora 19:00 o tura de oras, Prundu via Bascov. Locul de intalnire este Piata Primariei in spatele fantanii muzicale.Este o tura rapida, usoara la care poate participa orice proprietar de bicicleta indiferent de varsta. Scopul principal este de semnaliza numarul crescut de biciclisti si faptul ca nu avem o pista a noastra.Puterea multmii poate misca muntii din loc.

Salut biciclisti din Pitesti!

Am o propunere pentru o tura rapida si urbana, prin care sa ne "semnalizam" prezenta si numarul mare de biciclisti.

Ziua:Miercuri

Data: 29 august

Locatia:Piata Primarie, in spatele fantanii muzicale

Ora:19:00

Cu cat reusim sa ne strangem mai multi , cu atat vom deveni mai vizibili. Am observat un numar tot mai crescut de oameni care adora sa pedaleze. Cred ca este o buna ocazie sa ne cunoastem intre noi si sa punem cateva idei noi la bataie.Sa auzim de bine.